Koliko smo najebali u danima koje nam slede, za nas kao gradjane republike Srbije

Ja sam nezasita žena
tako da ću da se suzdržim od komentarisanja

Adultfinder ili Redtube su odlicni portali za pocetak.

Koliko smo najebali u danima koje nam slede, za nas kao gradjane republike Srbije

Pa sve zavisi, iskreno samo ne bi voleo da se aktivira neki nacionalni problem, sto nije iskljucivo u vremenima socijalnih kriza.
Ovako ili onako meni crno trziste i sverc odgovaraju i to je realna alternativa ljudima za neuspesnu privrednu organizaciju i destimulaciju preduzetnistva u zemlji zasta su krivi drzava i lopovi na vlasti.
 
Колико..?

Толико да ћемо имати за преживљавање...

Секирам се за ову двојицу

2w3s3n7kp1.jpg
[/IMG]
 
Žestoko smo najebali! Evo vam klasičnog primera otimačine i pljčke koju čini "Poštanska štedionica". Naime, moja primanja idu preko tekućeg računa pomenute štedionice već nekoliko godina. Postoji jedna minusna stavka "Naknada TR" u iznosu od 75,00 din. Ta stavka se odnosi na slanje izvoda rada TR na kućnu adresu. I sve bi bilo u redu da gospoda iz "Poštanske štedionice" nisu samovoljno podigle cenu navedene stavke za 20,00 dinara te sad ista iznosi 95,00 din. Neko će reći da nije mnogo a ja kažem da je nenormalno jer tekućih računa kod pljačkaške "PŠ" ima jedan milion pa puta 20,00 din i vi vidite o kojoj sumi se radi na mesečnom nivou. Kada sam ih pozvao, znate šta su mi rekli? Tako mora!

Okrenem, iznerviran drskošću seljobera iz "PŠ", redakciju jednog našeg dnevnog lista i objasnim uredniku o čemu se radi. Čovek fini sasluša me i kaže "a sad vi slušajte mene. Juče nam se javi čitateljka sa top informacijom. U zgradi na Terazijama, lik koji ima stan od 116 m2 a inače je neki faktor u vlasti, plaća Infostan u iznosu 115,00 (slovima: stopetnaest) dinara mesečno. Komšija koji ima stan do navedenog lika ima stan od 90m2 i plaća 11.250,00 din. s' tom razlikom što nije u vlasti ni na koji način. Mislite li da smo smeli da objavimo inormaciju?"

Jel' treba komentar? :evil:
 
Poslednja izmena:

Back
Top