KOLIKO PUTA VAM JE DOVOLJNO....?!

just S.

Iskusan
Poruka
5.434
Zanimaju me vasa iskustva, uzimajuci u obzir da smo sve zene od, recimo, 20 do 40godina starosti, koliko puta sedmicno vam je dovoljno sexa? :rumenko:
Jednom, dva, tri, cetiri puta sedmicno? Da li smatrate da nivo zelje opada proporcionalno sa duzinom veze?

Moje misljenje je da duzina veze ( konkretno mislim na 3-godisnju vezu jer nisam u braku )nema veze sa zeljom. I dalje mi je najljepsi, nasladji, volim ga sve cvrsce! :zag: ali mogu bez toga! :dontunderstand:

Do sada sam imala prilike cuti da su muskarci ti koji su nezasitni a zena mogu a i ne moraju danima... Srela sam samo jednu koja je pravo musko!

Citala sam da su zene najraspolozenije za sex u tridesetima... muskarci u dvadesetim... Gdje je tu sredina?!


:brus:
 
Poslednja izmena:
...četiri puta nedeljno??!
k040.gif







Samo...??!
a040.gif
 
Их, па и либидо варира...некад бих могла сваки дан, а некад ми се неће ни једном у десет дана...зависи од много чега- обавеза, проблема, умора...

Definitivno zavisi...
Ja sam u periodu (već duže vreme) kad mi je to čisto gubljenje vremena. :rumenko:
Ali sreća, mm se ne da, pa uspe da me oraspoloži :per:
 
Zanimaju me vasa iskustva, uzimajuci u obzir da smo sve zene od, recimo, 20 do 40godina starosti, koliko puta sedmicno vam je dovoljno sexa? :rumenko:
Jednom, dva, tri, cetiri puta sedmicno? Da li smatrate da nivo zelje opada proporcionalno sa duzinom veze?

Moje misljenje je da duzina veze ( konkretno mislim na 3-godisnju vezu jer nisam u braku )nema veze sa zeljom. I dalje mi je najljepsi, nasladji, volim ga sve cvrsce! :zag: ali mogu bez toga! :dontunderstand:

Do sada sam imala prilike cuti da su muskarci ti koji su nezasitni a zena mogu a i ne moraju danima... Srela sam samo jednu koja je pravo musko!

Citala sam da su zene najraspolozenije za sex u tridesetima... muskarci u dvadesetim... Gdje je tu sredina?!


:brus:
Сад видех, твој момак је у двадесетим.

Разумљиво је ако има наглашенију жељу...чек'да пређе 35, изиграваће и он ''главобољу''.:mrgreen:
 
Koliko puta mi je dovoljno, ili koliko se stvarno t.ucam? Ko zna koliko mi je dovoljno... ja to uglavnom radim iz zadovoljstva, a ne iz potrebe... isto kao i sa hranom/picem/cigaretama...mozda bi mi bilo dovoljno dva puta nedeljno... al' ja se ipak kresnem svaki dan, za svaki slucaj :lol:
(umrecu od blama sad)
 
Hajde, ne brukaj mi zemlju...Mislice ove zene sa one strane Drine da smo mi 'ladne i nedovoljno seksi...I ako ti nije do seksa nemoj to javno da iznosis, neka misle da smo ziva vatra! ;)

pa ko je glup pomislice, takva me misljenja ni ne dosticu.
pametnoj zeni ne bi palo na pamet dijeliti zene na "sa ove i one strane Drine"...
ovdje je idealno mjesto za podijeliti nase zenske probleme izmedju sebe... zar ne zene?
:brus::bye:
 

Back
Top