B92 opet..........

Zabraniti B92?

  • DA

  • NE

  • Zabraniti im samo politicko delovanje i komentarisanje politickih dogadjaja uopshte.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Elita
Banovan
Poruka
15.711
Gledate li B92......emisija reakcija.......:roll:

Reakcija nastavlja priču o nekolicini bivših pripadnika 37. odreda Posebnih jedinica policije, osumnjičenih da su počinili ratne zločine na Kosovu. Ko stoji iza protesta koji su organizovani posle njihovog privođenja, da li ih podržavaju sindikati, i šta o svemu tome kažu zvanični državni organi.Reakcija nastavlja priču o nekolicini bivših pripadnika 37. odreda Posebnih jedinica policije, osumnjičenih da su počinili ratne zločine na Kosovu.

Glavna uloga Natasha Kandic.
Rezija Matic i Sorosh.

Inace B92 se trenutno bavi prikupljanjem dokaza protiv Srpskih jedinica na Kosmetu 99',sve u cilju opravdavanja NATO intervencije te godine.

Ovo je verovatno reakcija na antinatovske emisije pre neki dan,moraju i oni da udare kontru Srbiji

Sad su na redu lazni svedoci koji se kriju iza zamagljene slike i glasa........nije nego.:roll:
Sve neki "shatro" svedoci priznaju neke "shatro" zlocine,neke shatro "pljacke"(ko ce shipce da pljacka,i sta da im pljacka da mi je znati) :roll:

Evo usta ispiraju kako znaju par slucajeva kradje nekih vozila na Kosmetu......kakav greh :roll:

Kad ce ove kloshare da zatvore tj. shta mislite treba li drzava vec jednom da zabrani ovu zlocinacku televiziju?
 
Poslednja izmena:
ako laze u toj emisiji, odnosno iskrivljuje cinjenice, onda je treba zabraniti. ali ako govori istinu, tj. sve sto govori potkrepljuje dokazima, a ne rekla kazala, onda....
pa nije valjda B92 kriva za ono sto je neko radio [ako je to uradio] a ona samo prenosi istinu do gradjana, vec taj koje to uradio
 
Gledate li B92......emisija reakcija.......:roll:

Reakcija nastavlja priču o nekolicini bivših pripadnika 37. odreda Posebnih jedinica policije, osumnjičenih da su počinili ratne zločine na Kosovu.

Inace B92 se trenutno bavi prikupljanjem dokaza protiv Srpskih jedinica na Kosmetu 99',sve u cilju opravdavanja NATO intervencije te godine.


Evo usta ispiraju kako znaju par slucajeva kradje nekih vozila na Kosmetu......kakav greh :roll:

Kad ce ove kloshare da zatvore tj. shta mislite treba li drzava vec jednom da zabrani ovu zlocinacku televiziju?

Kako bre nije GREH kad pandur (jos uz to specijalac) krade...
Pa nema veceg greha...
Srecom pa nemate tu moc da zatvarate, jer po vama bi ostala samo jedna TV koju bi VI kontrolisali, a sto se zatvaranja tice, verovatno bi jos i 75% Srbije strpali u zatvor, a kriminalce poput gore pomenutih na celu sa legijom bi pustili....
Ah ti pusti snovi...
Ako ti se nesvidja b92, ignorisi ga...
 
Pa imam par komsija koji su "ratovali" na Kosovu...Video sam koliko su stvari donosili kuci pokradenih sa Kosova i slusao sam njihove price...

Ja nisam bas slusao da su donosili stvari,jer nije mnogo toga imalo da se ponese i pod 2-sve stvari po kucama su bile minirane,i zato je jedno od naredjenja nasim jedinicama bilo da strikno nista ne diraju.

A ja sam slusao i gore stvari sta su radili Siptarima,medjutim nije stvar u tome ako ne razumes u cemu je stvar ybg sta da ti radim...........mi smo optuzeni za jedno 10 puta vise zlocina nego sto smo pocinili a sa druge strane pustaju haradinaja i priznaju Kosmet+ milion drugih stvari(nepravdi) zato nam ovako nesto uopste nije potrebno.
 
Pa imam par komsija koji su "ratovali" na Kosovu...Video sam koliko su stvari donosili kuci pokradenih sa Kosova i slusao sam njihove price...

Ti si daklem zreo da se pojaviš u nekoj idiotskoj emisiji sa piksiliranom facom i dubokim/plitkim glasom (zaštita svedoka naime) i ispričaš naciji šta ti je na duši :)

Što im se ne javiš :)
 
Мени су само проблематичне вести које сервирају. Емисије неће нестати ако се ТВ затвори већ ће прећи на друге телевизије а одговорност за оно што се у њима каже сносе гости а не телевизија.
Задовољила бих се са укидањем њиховог дневника, свих вести и оне глупости зване Пешчаник коју ниједна друга станица не би емитовала - све остало може.
 
Kako bre nije GREH kad pandur (jos uz to specijalac) krade...
Pa nema veceg greha...
Srecom pa nemate tu moc da zatvarate, jer po vama bi ostala samo jedna TV koju bi VI kontrolisali, a sto se zatvaranja tice, verovatno bi jos i 75% Srbije strpali u zatvor, a kriminalce poput gore pomenutih na celu sa legijom bi pustili....
Ah ti pusti snovi...
Ako ti se nesvidja b92, ignorisi ga...

Slusaj druze.......svakog ko opravdava ovakve stvari(b92) smatram beskicmenjacima iliti necim jos gorim.

Objasnio sam ja to gaziji,ti da si normalan covek(ako si Srbin) i ako si posten kao sto pokusavas da se predstavis sagledao bi ko je u celoj prici izvukao deblji kraj sto se tice optuznica za zlocine i kolicini istih.

Ako je tebi dokazivanje casti da na racun Srpskih zrtava glumis postenje i ispravnost neka ti i sluzi na tu istu cast.

Uzgred koji mi???

Nesrecom nemamo moc,a ne srecom ali uskoro cemo imati naravno.

A te fore verovatno i tvoje etiketiranje prodavaj nekom drugom a ne meni..........a tebe bi naravno strpao u zatvor zbog javnog simpatiziranja teroristicke OVK.:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Pa imam par komsija koji su "ratovali" na Kosovu...Video sam koliko su stvari donosili kuci pokradenih sa Kosova i slusao sam njihove price...

i siguran sam da jedva cekuju jos jedan takav rat:worth::worth:

Kako bre nije GREH kad pandur (jos uz to specijalac) krade...
Pa nema veceg greha...
Srecom pa nemate tu moc da zatvarate, jer po vama bi ostala samo jedna TV koju bi VI kontrolisali, a sto se zatvaranja tice, verovatno bi jos i 75% Srbije strpali u zatvor, a kriminalce poput gore pomenutih na celu sa legijom bi pustili....
Ah ti pusti snovi...
Ako ti se nesvidja b92, ignorisi ga...

Проблем је био само што у то време није постаојао закон о одузимовању имовине организованим криминалним групама,е сада ако применимо тај закон милиција је само радила свој посао као и свуда у Европи
 
Poslednja izmena:
ako laze u toj emisiji, odnosno iskrivljuje cinjenice, onda je treba zabraniti. ali ako govori istinu, tj. sve sto govori potkrepljuje dokazima, a ne rekla kazala, onda....
pa nije valjda B92 kriva za ono sto je neko radio [ako je to uradio] a ona samo prenosi istinu do gradjana, vec taj koje to uradio

Jedno pitanje-da li dole na jugu ima neka "b92" koja non stop prikazuje haradinajeva i tachijeva nedela?
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top