K L A D O V O

  • Začetnik teme KENTERBERIJSKI PAS
  • Datum pokretanja
:shock: cujem da sad koriste neki "kladovski net" pa ih mozda zato nemA...Aali gde su bili do sada???
Pa sta mi Kladovljani mozemo medjuspbno ovde da pricamo sem da je dosadno u nasem gradu{SELU!!}
 
8) Bogami, i ja sam krenula sa biciklom Donji Milanovac - Kladovo i baš je bilo dobro 8) :P :wink: :!: Ali, naravno treba ti kondicija i VOLJA! :P Spavala sam u selu Golubinje, mnogo lepo i prijatno selo, veoma dobri ljudi. Spavala sam u jednoj privat kučici. Samo ti GAS do Kladova sa biciklom :!: :!: To je prva liga :!:
Puno pozdrava svima sa biciklom ili bez 8) :wink:
 
Svaka ti cast Gola!Bicikl pokrecu misici ali bez VOLJE nema nicega.Deonica Za-D.Milanovac-Tekija-Kladovo-Brza palanka-manastir Vratna-Stubik-Negotin-Za mi je odavno u srcu,prosle godine sam slomio kljucnu kost krajem maja pa nisam vozio,ali ove godine ce biti cim se vreme malo stabilizuje...Vec smo imali test i isli do Sokobanje biciklama.Inace vozim svaki dan,kad god moze i imam vremena.Danas smo se kupali u Nikolicevu.@profesional vozim bicikl pollar viper sa opremom deore,lx i xt.Brdski svakako. :wink:
 
Pošto nas ima nekoliko :wink: mogli bismo neki mini maraton... :wink: Vreme je krasno 8) a i put je zanimljiv. Dali se neka agencija tamo bavi time i organizuje takve "tripe"? Interesuje me...A može se i bez toga, zar ne? Gde više volite da bajkate: road trip ili malo gore u planine :wink: :D
Sunčan pozdrav za sve 8)
 
Planiramo letnju turu:Zajecar-Knjazevac_Kalna -Temska(prvi dan).Temska-Pirot-Strelac-Zvonacka banja (drugi dan)Zvonacka banja-kanjonj Jerme-Dimitrovgrad-Vidlic planina hotel Basara(treci dan)Basara-Pirot-Temska-Topli do na Staroj planini(cetvrti dan)-Topli do-kozijom stazom do Babinog zuba(peti dan)Babin zub-Midzor(sesti dan)i Babin zub-Kalna -KnjazevacZajecar(sedmi dan).U zenitu leta oko Petrovdana.Svako ko zeli i vili freebiking je dobrodosao.Javite se!!! :wink:
 
Pre avgusta (29.-31.07.) mozete se prikljuciti Djerdapskoj (lokalnoj) regati. Preko 100 ljudi vesla od Tekije do Djerdapa II (92km) u tri dana. Super drustvo, super provod, zezanje 72 sata.
U avgustu: skokovi u vodu sa stene (15m) u samoj Djerdapskoj klisuri (6. i 7.avg.). Strava! Srpski kup u atraktivnim skokovima u vodu kod restorana Varnica.
Avgusta 9. 10. 11. i 12. TIDova regata prolazi Dunavom i odmara u Kladovu. 300 strendzera sa kajacima, kanuima i slicnim plovilima jezdi ka Silistri.
Zlatnja bucka, ulov soma u Djerdapskom jezeru je 12. i 13. avgusta.
Etno festival je 20. avgusta u centru grada.
Izmedju svega toga dobro rashladjenje u Stroj charshiji uz Elit pizzu i 'ladno pivo. Jeeeeee...
 

Back
Top