Servis mobilnih telefona

Pozdrav, imam Nokia C5-00 telefon, uredno kupljen u Telenoru pre dva meseca, od skora mi je totalno pobrljavio, naime kad god napravim novi kontakt u imeniku bilo da se kontakt sacuva u SIM karticu ili u memoriju telefona, ne mogu mu pristupiti, ukoliko se sacuva u karticu i pri pokusaju otvaranja kontakta vrati me na predhodni meni, a ukoliko se sacuva u mem. tel. izbaci gresku "File is corrupted" . . . u cemu je problem da li iko zna . . . ?
 
Pozdrav, imam Nokia C5-00 telefon, uredno kupljen u Telenoru pre dva meseca, od skora mi je totalno pobrljavio, naime kad god napravim novi kontakt u imeniku bilo da se kontakt sacuva u SIM karticu ili u memoriju telefona, ne mogu mu pristupiti, ukoliko se sacuva u karticu i pri pokusaju otvaranja kontakta vrati me na predhodni meni, a ukoliko se sacuva u mem. tel. izbaci gresku "File is corrupted" . . . u cemu je problem da li iko zna . . . ?

updatovanje softvera
 
LG KP 500 radio godinu dana savršeno a sada prestao zvučnik da mu radi. U stvari, nekad i radi, možda 20 sec, i više ne čujem sagovornika, ali uglavnom ne čujem ni ton zvanja (zvonjenja) nekog broja. Kad sam sebe zovem, čujem...

Muzika sa plejera i svi tonovi (zvonjava, sms, tastatura) rade bez problema.

U čemu je caka? Spremam se da ga flešujem, ima tut-ova na netu, ali, da li je do "poyebanog" softvera?
 
Pozdrav svima!
Imam problem sa telefonom pa bih molila za pomoc!
Imam blackberry storm 9500 i danas sam primetila da mi ne belezi primljene pozive niti pozivane brojeve! Probala sam da ga ugasim i izvadim karticu na koji min, kad sam vratila situacija opet ista. Cim sam ga upalila pojavilo mi se na ekranu sledece:
UncaughtException:java.lang.NullPointerException jedina opcija bila je da kliknem na ok.
 
ovako...nokia n73 sa karticom kupljenom pre 3,4 meseca (mts pospaid),s vremena na vreme(nekad cesto,nekad jos cesce :D )izbacuje INSERT SIM CARD...
stavim staru karticu,koja ima malo veci obim onog metalnog dela i evo vec 2 sata normalno...
da li da se zalim mts ili da ocistim telefon?
jos jedno pitanje...posto jako cesto menjam telefone,najverovatnije cu opet uzeti bbstorm 9500 ili 9520,jer mozda nema opcije kao n97 sto sam imao,mozda nema ekrancinu kao htc touch hd,ali je najbolji telefon ikada po meni...i sad kad sam ga imao,ekran mu je jaaaako..nzm ni ja sam sta...bagovao...(zaglavi se "klik",pa onda ne radi,pa onda pola sata super)e onda sam ga otvorio,malo precistio i prodao isti dan,da mi se opet ne bi desilo...
recite mi jel postoji neki "trajan a jeftin" nacin,da ako mi se to desi,da nemam briga kad ga jednom popravim za ubuduce?
pozdrav i hvala!
 
hvala svima na savetima, uspela sam napokon! i to obicnom grickalicom za nokte :))))) ne znam kako mi to nije ranije palo na pamet :) sredjeno sve, dugme radi, samo sam ga zalepila :)
eto, da znate za ubuduce, mali izlizani sarafi u mobilnom se mogu odvrnuti grickalicom :)))) pozdrav
 

Back
Top