Servis mobilnih telefona

Imam Nokiu C2-01, sa ekranom nesto nije uredu, pobeleo je, treperi, pomalo se vidi slika... moguce da sam ga pokvasio, nzm.
E sad, ako je problem u ekranu, a verujem da jeste, mislio sam da prebacim ekran sa Nokie 2730c-1 na njega. Da li je to moguce, ekrani su valjda isti... ?
 
Poslednja izmena:
Zdravo ljudi molim vas pomozite...Imam telefon htc smart koji je uzas i koji je poceo da me zeza pa bih hteo da mu reinstaliram softwer....Njegov fabricki softwer je brew pa me pre svega interesuje da li moze na njega android i kako da ga ubacim, a ako ne moze kako da ponovo reinstaliram brew.... hvala u napred ))))))))
 
Zdravo imam SE P1i , ekran nije uredu , tač radi ali nema ničega sve je crno , gde znam da uđem napamet funkcioniše , čula sam da su to nekakvi kristali otišli , pošto su mi u nekom servisu stavljali drugi ekran i ponovo se ništa nije videlo . . . Dali neko zna šta tu može da bude i gde da nađem delove , vrlo je redak i slabo gde ih ima . . .
 
Imam problem kod Experie mini... nakon korišćenja (razgovora) počne da se trese i ne prihvata nikakve komande osim gašenja. Telefon je još pod garancijom, ali mi se ne ostavlja u MTSu na par meseci , koliko sam čula da ga zadrže na popravci. Šta bi to moglo biti ? Može li se to jeftino i brzo rešiti ?
 
Molim za pomoc...uzeo sam Samsung galaxy SII preko telenora pre 10 dana..sinoc se cerka igrala i ugasila sve internet opcoje i preko wi fi i preko telenora..pa je jos i promenila sifru onu sto se crta na ekranu za zakljucavanje telefona..naravno jutros ne moze da se seti koju je sifru nacrtala..sada mi trazi da ukucam e-mail ali ne moze da se spoji jell su sve opcije neta iskljucene..sta sada??
 
Poslednja izmena:
Poštovanje svima!

Zna li neko dobrog servisera u SU-NS-BG koji bi mogao da dekoduje Sony Ericsson Xperia Cedar j108i? Bio je na Telenor mreži, a sada hoćemo da bude za mts. Rekli su nam u jednoj radnji u Subotici da ne znaju kako da ga dekosuju, pa bismo probali kod nekoga ko bi znao.
 
Imam sledeci problem, desava se kao da nisam dostupan kad me neko zove, a isto je kao i kad ja zovem a ustvari imam mrezu, ponekad se desi da sam dostupan ali uglavnom nisam, da li je mozda do nekog podesavanja ili moram u servis da ga nosim?
 
imam problem sa Se w302 ...vec neko vreme mi je bio problem sa portom za punjenje morao sam da mrdam kabl itd da bi proradio..i kao šlag na tortu ispane mi u vodu...koristim ovaj mob vec 3 god i zaista nisam imao nikih problema do sada ...posle pada izvadim ga ocistim osušim...radio nekoliko minuta normalno...ali onda...potpuno "poblesavio" ..počeo se gasiti ..port za punjenje skoro nikako nije funkcioniso i ono što je meni najvaznije i sluske nisam mogao više...jer ga za muziku i najvise koristim...Odnesem ga u servis ..i zove me čovek posle par dana kaže sve uredno možete doći po vaš mob...Preuzmem ga platim..upalim čini se sve ok..normalno kamera ovo ono...i rekoh sada da "ožežim" malo mjuze kad ono uopšte nema kontakta sa sluškama ne prikazuje ih..probavao sam..razne vrste...pokušami sa usb kablom na moj PC isti slučaj...ALI...punjač radi ko doksa bez ikakve muke..zna li neko u čemu je kvaka ili ja da njega vratim u servis i trazim povrat novca...Da nisu neki konektori otišli..nisam familijaran sa ovakvim vrstama problema pa vas molim za neku pomoc ako je ima..hvala unapred.
 
Help!
Imam u Nokiji 2700 c memorijsku karticu koja tu normalno radi, ali bih je prebacila u Nokiju 300, samo što mi tu traži lozinku koje ne mogu nikako da se setim. Formatirala sam karticu i preko telefona i preko kompjutera, pošto mi podaci na njoj nisu bili toliko bitni, ali i dalje traži lozinku. Šta sad?
 

Back
Top