fancy ili macho muskarac?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
etotako:

A ti se jedna od onih "fancy" riba shto nemaju leba da jedu, pa gotive one likove koji im, u zamenu za kojeshta poklanjaju parfeme sa buvljaka i sl., ili prosto nemash nishta u glavici?

:lol: :lol: :lol:

Nishta lichno, samo kod nas taj izraz "fancy" za mene ima jedno posebno znachenje--->kloshari koji se hvale kako im golf II fura na plin, ribe sa onim ochajnim natpisima "kiss me" na majci (u predelu...), providne bratele na brusu i provodjenje vremena u Strahinjica Bana, u nekom shabanskom caffe-u uz whiskey za koga su shtekovali od uzine cele nedelje...Katastrofa bre...
 
rastamann:
etotako:

A ti se jedna od onih "fancy" riba shto nemaju leba da jedu, pa gotive one likove koji im, u zamenu za kojeshta poklanjaju parfeme sa buvljaka i sl., ili prosto nemash nishta u glavici?

:lol: :lol: :lol:

Nishta lichno, samo kod nas taj izraz "fancy" za mene ima jedno posebno znachenje--->kloshari koji se hvale kako im golf II fura na plin, ribe sa onim ochajnim natpisima "kiss me" na majci (u predelu...), providne bratele na brusu i provodjenje vremena u Strahinjica Bana, u nekom shabanskom caffe-u uz whiskey za koga su shtekovali od uzine cele nedelje...Katastrofa bre...
gde smo to mi kada je to fancy :?
 
rastamann:
etotako:

A ti se jedna od onih "fancy" riba shto nemaju leba da jedu, pa gotive one likove koji im, u zamenu za kojeshta poklanjaju parfeme sa buvljaka i sl., ili prosto nemash nishta u glavici?

:lol: :lol: :lol:

Nishta lichno, samo kod nas taj izraz "fancy" za mene ima jedno posebno znachenje--->kloshari koji se hvale kako im golf II fura na plin, ribe sa onim ochajnim natpisima "kiss me" na majci (u predelu...), providne bratele na brusu i provodjenje vremena u Strahinjica Bana, u nekom shabanskom caffe-u uz whiskey za koga su shtekovali od uzine cele nedelje...Katastrofa bre...


ti si izgleda otkrio smisao zivota i ja sam naravno kloshar!
kako si me samo provalio na osnovu jedne reci... ma ti si izgleda vidovit
ne nosim providne bretele, iskljucivo CRVENE, a ti i tebi slicni mozete samo da ih sanjate
ne volim grube i macho muskarce kao sto si ti i pre bih apstinirala do kraja zivota, nego se spustila na taj nivo




hahahah.....Grub???? Macho????...hahahaha....
 
Fancy-macho,to bi trebalo da su kao neke krajnosti jel'?
Ne volim krajnosti pa ni u ovom slucaju.Fancy me asocira na Bekama(danas vidim fotku u novinama i da neverujete decko stavlja maskaru na trepavice,taman se navikoh da lakira nokte u baby roze,kad ono eto...)Tako da to ne dolazi u obzir.Macho me asocira na neki balkano tip muskarca koje takodje ne preferiram.
Zlatna sredina je nesto izmedju.Retko se nalaze,ali ih ima i mnoooogo su dobri.To su pravi mocni muskarci.Moj glas ide upravo njima.
 
Nece biti ni macho ni fancy,a ni "normalni" kako neko ovde rece jel svi smo mi normalni- doduse sa "malim"
varijacijama.
Dovoljno je da bude duhovit, izuzetno pametan,da prevare (ako ih ima) vesto krije,da ne govori sve vreme kako vas voli nego da kaze p.... jedna a u ocima da mu blista sva ljubav ovog sveta.
Sve u svemu da ume da "dozira" zenu i drzi je na udici pa da malo popusta i zateze kad je to potrebno.
 
777:
Nece biti ni macho ni fancy,a ni "normalni" kako neko ovde rece jel svi smo mi normalni- doduse sa "malim"
varijacijama.
Dovoljno je da bude duhovit, izuzetno pametan,da prevare (ako ih ima) vesto krije,da ne govori sve vreme kako vas voli nego da kaze "pichko jedna" a u ocima da mu blista sva ljubav ovog sveta.
Sve u svemu da ume da "dozira" zenu i drzi je na udici pa da malo popusta i zateze kad je to potrebno.
da...ok recheno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top