MKLJ

mklj

Zainteresovan član
Poruka
194
Evo i moj natal, svako mislenje je dobrodoslo,slobodno kazite:mrgreen:

natal_wheel.php


A Imam i jedno ozbiljno pitanje : problemi sa zdravljem? Gde se iz natala da videti aspekte koji ukazuju na probleme sa zdravljem, tacnije misici na nogama - kvadriceps?

Hvala :D :)
 
Poslednja izmena:
Sorry, ne znam gde je kvadriceps....:) Ali cu svakako pokusati.Uglavnom bi trebalo gledati 6. kucu i njenog vladaoca, 6. kuca ti pocinje u ribama,a Ju i Ne su u strelcu(noge iznad kolena), e sad sta se desava sa nogama to bi trebalo videti kroz aspekte Ju i Ne(obe planete su povezane sa Me koji je u 12.-bolnice?) Takodje sam primetila da je veliki deo 6. kuce u ovnu, a mars je u lavu u 10. i pritom je neaspektovan. Mars valjda oznacava misice i njihov tonus.

E sada sledi cisto nagadjanje: problemi sa cirkulacijom? nervima? uspavane noge?:) Toliko od mene...Poz za brata po podznaku!!! :)
 
Sorry, ne znam gde je kvadriceps....:)
Ali cu svakako pokusati.Uglavnom bi trebalo gledati 6. kucu i njenog vladaoca, 6. kuca ti pocinje u ribama,a Ju i Ne su u strelcu(noge iznad kolena)
Tu je i problem,misici iznad kolena,kolenski misici ,zadjna lozha:(

Neptun vladar 6 kuche - sada sam chitao da je on povezan sa virusima,infekcijama i slichno...Pa imam jedno pitanje - dali mozhe taj neptun toliko sakriti neshto u telu da ni lekari neznaju shta se deshava i da mi kazu da sam i njima enigma? :evil:

e sad sta se desava sa nogama to bi trebalo videti kroz aspekte Ju i Ne(obe planete su povezane sa Me koji je u 12.-bolnice?)
Po bolnicama se ganjam vec punih 5 godina ali bez uspeha... Neznaju sta se desava :evil:

Takodje sam primetila da je veliki deo 6. kuce u ovnu, a mars je u lavu u 10. i pritom je neaspektovan. Mars valjda oznacava misice i njihov tonus.

Tonus iznad kolena je otisho u tri krasne....

E sada sledi cisto nagadjanje: problemi sa cirkulacijom? nervima? uspavane noge?:) Toliko od mene...Poz za brata po podznaku!!! :)

Cirkulacija-ponekad imam ladne tabane, nervi :think: - pa znas da nesto je sa nervima na misicima iznad kolena,jer jednostavno misici ne rade:dash::( uspavane noge - ponekad

Petra sestrica po podznak merci:zag:
 
Poslednja izmena:
Neptun vladar 6 kuche - sada sam chitao da je on povezan sa virusima,infekcijama i slichno...Pa imam jedno pitanje - dali mozhe taj neptun toliko sakriti neshto u telu da ni lekari neznaju shta se deshava i da mi kazu da sam njima enigma?

Da...
Pored toga, simbolise lose prepisane lekove, predoziranja i sl.
Kada se nadje u 6. polju daje sklonost ka alkoholu, drogama, lekovima.
 
Poslednja izmena:
Neptun u 3. mozda kradja kola i sl. .. negde sam procitala (mirise mi na Dupora) i komsija-spijun :)
Isto tako, mogu biti neke lazi u komunikaciji...pa jos i Neptun opozicija Mesec, mozda od neke zene...ili majke, ovo je odokativno. :)
 

Back
Top