sex za vreme mece

  • Začetnik teme neznalica-19
  • Datum pokretanja
Zdravo,Igor ovde!
Cudno jesam muskarac ali zelim da ti pomognem i da ti prenesem utiske svoje devojke sa kojom imam potpuno otvoren odnos.
Elem,za nju nema nikakvog bola i uzivanje je u potpunosti isto kao i kada nije period mece...
Prepusti se masti,osiguraj se od prljanja stvari i uzitak je na pomolu
 
Interesantno, ali mi je stvarno dugo vremena trebalo da to pozelim...
Zapravo, nisam nesto posebno pozelela, vec sam bila u vezi gde nismo bili u prilici da se svakodnevno vidjamo i "potrefilo" se da smo zajedno bas u vreme menstruacije. Znao je, nije mu smetalo. Nije ni meni. Ma, bilo je super (kao i uvek)!
Zakljucak: Kada si sa nekim dovoljno blizak, sve moze...
Jedino je jako vazno maksimalno voditi racuna o higijeni, jer je mogucnost infekcije mnogo, mnogo veca.
 
Ma, samo napred! Oprez je pozeljan (higijena), ali to je sve.
Nekim devojkama su cula cak vise izrazena za vreme hita meseca nego obicno, pa neke prirodno to vise vole.
Ipak, slucajevi ovulacije za vreme menstruacije nisu tako retki, pa pazite.... :wink:
 
Micotakis:
Ista reakcija mogu ti reci! Meni to strasno grozno zvuci, ja ne znam kako devojke tako nesto dozvoljavaju? Zar im nije neprijatno? PA niko nije umro bez toga, pa nece ni za nekih 5,6 dana?

ma potpuno se slazem!!! meni je to bas odvratno i zaista ne mogu da verujem da ima devojaka kojih tako nesto dozvoljavaju..ja ne bih, nista mu ne fali da ceka, a ako fali - aj' zdravo hahah + ma zapravo nema + nemam sta da kazem! sve si ti lepo rekao! svaka ti cast!

pz
 
Anonymous:
Micotakis:
Ista reakcija mogu ti reci! Meni to strasno grozno zvuci, ja ne znam kako devojke tako nesto dozvoljavaju? Zar im nije neprijatno? PA niko nije umro bez toga, pa nece ni za nekih 5,6 dana?

ma potpuno se slazem!!! meni je to bas odvratno i zaista ne mogu da verujem da ima devojaka kojih tako nesto dozvoljavaju..ja ne bih, nista mu ne fali da ceka, a ako fali - aj' zdravo hahah + ma zapravo nema + nemam sta da kazem! sve si ti lepo rekao! svaka ti cast!

pz

ne budite glupe, niko nije rekao da mi to radimo zbog njih, mi to radimo zbog nas.
e sad ako se vama ne svidja, ne znaci da to vazi i za ostale.
svasta.
 

Back
Top