Ulica Srdjana Aleksica

Zapadni susjed

Elita
Banovan
Poruka
17.686
O Novom Sadu sam inace cuo dosta toga pozitivnog, evo jos jedne takve stvari. Odluceno je da Srdjan Aleksic dobije svoju ulicu, sto je za svaku pohvalu.

Za one koji ne znaju, perspektivnog plivaca i glumca Srdjana Aleksica iz Trebinja pretukli su 1993. pripadnici Vojske RS-a dok je pokusavao da zastiti svog prijatelja Bosnjaka Alena Glavovica od njihovog maltretiranja i batina. Pretucen i izmrcvaren, Srdjan je pao u komu i umro 6 dana poslije.

Alen, koji Srdjanu duguje zivot, zivi u Svedskoj i svake godine obidje Srdjanov grob i njegovog oca. Odnedavno i jedna ulica u Sarajevu nosi Srdjanovo ime.

http://en.wikipedia.org/wiki/Sr%C4%91an_Aleksi%C4%87

srdjanaleksic.jpg
 
I Srbima koje su likvidirali razne Cace i slični treba dati ime ulice u muslimanskom Sarajevu pa se to nije desilo.Zašto bi me za ovog gore bilo briga kad muslimani nemaju ni trunku tolerancije prema bilo kome?
a zašto bih ja bio pošten ako je moj komšija diler droge, podvodač i švercer?
tvoj moral i tvoji postupci ne smeju zavisiti od ponašanja nekog drugog, to je krajnje glupo. a muslimanima njihov moral... ja sam pre za to da oni dignu spomenik svojima koje su žrtvovali ili ubili, da bi srbi ispali kasapini (merkale, srebrenica, i slično).
 
I Srbima koje su likvidirali razne Cace i slični treba dati ime ulice u muslimanskom Sarajevu pa se to nije desilo.Zašto bi me za ovog gore bilo briga kad muslimani nemaju ni trunku tolerancije prema bilo kome?

zabole me šta će oni da urade ,Bitni smo mi a oni neka skoče u Miljacku ako žele,a našim žrtvama , tim stradalnicima treba dati bulevar u svakom većem gradu , setićeš se da sam pokrenuo temu da li u Beogradu treba da se ulici da ime Jasenovsčkih žrtava.
 
Ovaj decko je zasluzio da mu se ime pominje sa prefiksom "srpski junak"....:worth::worth::worth:....e, to je srpski heroj........a ne ona stoka pijana , koja je masakrirala, krala frizidere, televizore i traktore, a sve u ime "svakolikog srBstva"..............

Kada procitas ovako nesto, onda si ponosan sto si srbin, i tuzan sto takve momke stavljaju u isti kos sa Ratkom fckn Mladicem.........mass ubicom i baba pobeguljom........:evil:

Da je Srbija imala vise ovakvih , a manje "onakvih " junaka.......ceo svet bi stao iza nje.....:ok:
 
a zašto bih ja bio pošten ako je moj komšija diler droge, podvodač i švercer?
tvoj moral i tvoji postupci ne smeju zavisiti od ponašanja nekog drugog, to je krajnje glupo. a muslimanima njihov moral... ja sam pre za to da oni dignu spomenik svojima koje su žrtvovali ili ubili, da bi srbi ispali kasapini (merkale, srebrenica, i slično).
Delimično se slažem.Samo kažem da me muslimansko licemerje ne zanima.
 
Za one koji ne znaju, perspektivnog plivaca i glumca Srdjana Aleksica iz Trebinja pretukli su 1993. pripadnici Vojske RS-a dok je pokusavao da zastiti svog prijatelja Bosnjaka Alena Glavovica od njihovog maltretiranja i batina. Pretucen i izmrcvaren, Srdjan je pao u komu i umro 6 dana poslije.

Je li ovo vojska republike Srpske?

Bedak......mislim mogli su da iskuliraju :roll:
 
Ovaj decko je zasluzio da mu se ime pominje sa prefiksom "srpski junak"....:worth::worth::worth:....e, to je srpski heroj........a ne ona stoka pijana , koja je masakrirala, krala frizidere, televizore i traktore, a sve u ime "svakolikog srBstva"..............

Kada procitas ovako nesto, onda si ponosan sto si srbin, i tuzan sto takve momke stavljaju u isti kos sa Ratkom fckn Mladicem.........mass ubicom i baba pobeguljom........:evil:

Da je Srbija imala vise ovakvih , a manje "onakvih " junaka.......ceo svet bi stao iza nje.....:ok:

Ne lupaj,kakav bi to rat bio kada bi ratovali protiv muslimana a ujedno mi njih i oni nas spasavali.......pa to i ne bi bio rat :roll::hahaha:

Uzgred momak je poginuo na najgluplji moguci nacin.............mislim dobra neka dusha i treba da dobije ulicu,naravno.:rtfm:

Dobar covek.

A uzgred ne moras uvek da pominjes frizidere i kojekakve gluposti i time da zaseravas svaku temu,i ime ovako casnih i pokojnih ljudi koristis za svoje niske pobude........dno:thumbdown:
 
Sad nam jos samo reci ime nekog sarajlije koji je spasao nekog od Srba povedenih u Kazane pa da i mi u Banjaluci jednoj ulici damo ime po njemu. Tek onako radi ravnoteze medju zvezdama.

Srdjan je bio Srbin i heroj.

Srdjan je pravi i istinski heroj, i mislim da se moze naci ovakvih primjera na sve tri strane.


Ako ste se vec uhvatili Cace i Kazana (mada ne vidim cemu to na ovoj temi), onda trebate znati da je taj sa grupom svojih takodje pobio i Bosnjake koji su krenuli da ga hapse i procesuiraju radi onoga sto je radio. Taj dio vam vasi mediji izgleda nisu rekli.
 

Back
Top