Каква је наша полиција!?

Какв анам је полиција

  • Скуп криминалаца исти као ови са улице

    glasova: 18 23,4%
  • Гори криминалци него ови са улице

    glasova: 22 28,6%
  • Нису лоши али има доста лоших

    glasova: 33 42,9%
  • Добри су

    glasova: 4 5,2%

  • Ukupno glasova
    77
  • Anketa je zatvorena .

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
случај 1:

Интервентна зауставила у јурњави "Рено" и убила ненаоружаног младића метком у чело са објашњењем "Дошло је до опаљења пиштоља"

случај 2:

Полиција заустави сумњиви џип и открије у њему Чедомира Јовановића, након чага му се извини.
 
E pa ovako :

Ova trenutna "policija"...ne mogu ni da napišem bez navodnika, mi je urušila i ono malo vere da živimo u približno normalnoj i sigurnoj državi.

ŠuNtanovac, a i ovi pre njega su se pobrinuli da mi se ogadi i ovo malo što ostade od Vojske u koju sam zaista i verovala i bila ponosna i konačno i radila neko vreme pri njoj...da ne pričam da sam odrasla kao " vojničko dete"!

Da se vratim na "policiju"...nekada sam se zaista osećala sigurnom i zaštićenom, mada nisam ni imala problema...jednostavno osećaj da ukoliko mi bilo šta zasmeta , tu su uvek čike u plavom koje će pravovremeno reagovati i stati ispred mene.

KO sada "radi" u policiji i kako ih ja posmatram...ne dao Bog da mi ikada zatrebaju u životu ili da me napadne neki manijak...sigurna sam da bi bili na njegovoj strani, ukoliko taj i ne bi bio iz njihovih redova.

O dilerima, kriminalcima, njihovom međusobnom saradnjom u koju više ne sumnja ni moja prababa , da ne pričam...užas...tuga !
 
случај 1:

Интервентна зауставила у јурњави "Рено" и убила ненаоружаног младића метком у чело са објашњењем "Дошло је до опаљења пиштоља"

случај 2:

Полиција заустави сумњиви џип и открије у њему Чедомира Јовановића, након чага му се извини.


Slučaj sa tim nesrećnim momkom je nešto stvarno stravično i šokantno, nakon čega treba da usledi ozbiljno čišćenje u redovima policije. :rtfm:
 
Pod broj jedan...kreteni na kub ,koji su uglavnom sisli sa svojih brda i planina,zavrsili kurseve od set meseci i glume Vajat Erpe..nikad nisu otputovali dalje od Subotice ,za razliku od cice koji je sa vec 18 godina obisao pola Evrope,ali ti i takvi su mi prebrajali rebra samo zato sto im se nisam slagao sa vrhovnim vodjom ubedjujuci me da se oko "nebeske" Srbije okrece ceo svet.:dash::dash::thumbdown:
 

Back
Top