Kako prici devojci na plazi

Anonymous:
Kako prici devojci na plazi?Vrlo jednostavno pitanje.

Pridji blizu nje i pravi se da nesto trazis... Kad te upitno pogleda, izvini se na smetnji i kazi da trazis nesto sto si izgubio pre nekog vremena... Posle jos malo vremena, pogledaj je u oci, nabaci najzavodljiviji smesak koji znas i kazi "Ah, nasao sam..." :shock: :shock: :shock:
 
Mako:
Anonymous:
Kako prici devojci na plazi?Vrlo jednostavno pitanje.

Pridji blizu nje i pravi se da nesto trazis... Kad te upitno pogleda, izvini se na smetnji i kazi da trazis nesto sto si izgubio pre nekog vremena... Posle jos malo vremena, pogledaj je u oci, nabaci najzavodljiviji smesak koji znas i kazi "Ah, nasao sam..." :shock: :shock: :shock:

Hmmm Mako je bas zanimljiv momak. Steta sto te nisam srela na nekoj plazi.
 
Crno pa se ne vidi ...:
Mako:
Anonymous:
Kako prici devojci na plazi?Vrlo jednostavno pitanje.

Pridji blizu nje i pravi se da nesto trazis... Kad te upitno pogleda, izvini se na smetnji i kazi da trazis nesto sto si izgubio pre nekog vremena... Posle jos malo vremena, pogledaj je u oci, nabaci najzavodljiviji smesak koji znas i kazi "Ah, nasao sam..." :shock: :shock: :shock:

Hmmm Mako je bas zanimljiv momak. Steta sto te nisam srela na nekoj plazi.

Ma, nema veze, ima nas dosta... :D :D
 
Crno pa se ne vidi ...:
Ili ne uhvatis loptu neko pustis da je ista zvekne po glavi, pa kad padne u nesvest, tako onesvescenu je odneses u vodu, i kad se probudi ubedis je da se davila i da si joj spasio zivot. Hehehehe

Ili je odneses tako zveknutu u vodu i pustis da se stvarno udavi i onda svim ostalim devojkama uvece u gradu pricas sta se desilo ! Kako si bio hrabar i pokusavao da je spasis, ali ******, nije uspelo...

A, kakvu bi zvaku imao ?

"E, cao mala, bas jednu takvu kao ti danas nisam spasao od davljenja, oces da se upoznamo ?"

:D :D :D :D :D
 

Back
Top