РАДНИЦИ СВИХ ЗЕМАЉА СЕ УДРУЖУЈУ

Đole iz Bačku Palanku

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
300
ШИРОМ СВЕТА ПРОТЕСТИ И ТО СА ОВИМ ОЗНАКАМА

___________________ ##
_____________________ ###
_________________________ ####
__________#######__________### #
__________######_____________# ####
_______######________________# ####
_____######__###______________ _#####
________##_____####___________ __#####
_________________####_________ ___#####
___________________####_______ __######
_____________________#####____ __######
________###_____________###### #######
______###_#####___________#### ######
___###______################## #
_#####___________###########__ #####
####__________________________ ____###

УСТАО ЈЕ РАДНИК У ЛОНДОНУ У ШВАБИЈИ ШИРОМ ЕВРОПЕ

ДРУГОВИ СВЕДОЦИ СМО ПОНОВНЕ РЕВОЛУЦИЈЕ НЕ ДОЗВОЛИТЕ ДА ВАМ НИСКЕ СТРАСТИ ОДРЕЂУЈУ МИШЕЊЕ ПРИДРУЖИТЕ СЕ

РАДНИЦИ СВИХ ЗЕМАЉА СЕ УДРУЖУЈУ

Демонстранти у Немачкој симболично означавају „смрт капитализма”

Ово ће бити лето беса за радничку класу. Од припадника радничке класе се очекује да плате цену дугова банака„, рекао је један од демонстраната.

Генерални секретар Конгреса трговинских синдиката који укључује 58 синдиката, Брендан Барбер рекао је да су људи широм света љути због губитка послова, сиромаштва и неједнакости.

ЖИВЕЛА ПОБЕДА ДРУГОВИ
ЖИВЕЛА СЛОБОДА
ЖИВЕО КОМУНИЗАМ
 
Mi koji smo okusili komunizam ga više nećemo ni pod razno. Oni koji nisu, moguće da će iz revolta prema vladajućim strukturama, iz pobuna širokih razmera koje prete zapadu, ući u to đavolje kolo.

Baš će to biti opičena stvar. Kapitalistički istok sa Rusijom na čelu i komunistički zapad (Nemačka, Francuska, možda i GB, i ostale zep. zemlje.) Loodilo!!!
 
Baš će to biti opičena stvar. Kapitalistički istok sa Rusijom na čelu i komunistički zapad (Nemačka, Francuska, možda i GB, i ostale zep. zemlje.) Loodilo!!!

Zvuci super. Sad ce Rusi malo da se muce sa kapitalizmom a oni glupi Danci itd nek' uzivaju k'o nekad Istocni Nemci.

Red je odmeniti ljude na Zapadu. Cisto mi ih je zao.
 
Pošto je tema o protestima radnika u svetu i kod nas, to može da ostane, a beskonačni Lenjinovi citati, parole, tirade i odgovori na sve to su izbrisani i molim vas da nas više ne davite s tim.
Možete nastaviti.

Пре 15-так година прочитао сам негде пророчанство о идеологијама ѕападног капитализма и источног социјалистичког (комунистичког). Каже се да ће бити масовних радничких немира, спорадичних ратова а онда:Састаће се Исток и Запад на Уралу (незнам зашто баш на Уралу) и поново ће прочитати Марксов Капитал. Ово је само пророчанство па мпже бити и не мора.
А Супермодератору: није ово једина тема која ,,скрајне`` ту и тамо са теме па нико од модератора не скаче и опмиње. Не умишљајте да у руци имате бич и њиме показујете пут.Ако то буде превасходни задатак Модератора, угасиће се Форум. Пустите људе да кажу (пристојно) шта им у души чучи.
ПС. Ово је требало на ПП али ,одлучио сам, да буде јавно у циљу да се: што мање изриче опомена, бришу текстови, показују катанци,...
 
Mi koji smo okusili komunizam ga više nećemo ni pod razno. Oni koji nisu, moguće da će iz revolta prema vladajućim strukturama, iz pobuna širokih razmera koje prete zapadu, ući u to đavolje kolo.

Baš će to biti opičena stvar. Kapitalistički istok sa Rusijom na čelu i komunistički zapad (Nemačka, Francuska, možda i GB, i ostale zep. zemlje.) Loodilo!!!

kako god da se okrenesh dupe ti pozadi :D
 
Mi koji smo okusili komunizam ga više nećemo ni pod razno. Oni koji nisu, moguće da će iz revolta prema vladajućim strukturama, iz pobuna širokih razmera koje prete zapadu, ući u to đavolje kolo.

Baš će to biti opičena stvar. Kapitalistički istok sa Rusijom na čelu i komunistički zapad (Nemačka, Francuska, možda i GB, i ostale zep. zemlje.) Loodilo!!!

А где си ти то "окусио Комунизам" ???
Ајде, просветли ме,
можда сам пропустио нешто у ових претходних мојих 50 година ...
Преспавао или нисам био на часу,
можда у иностранству ...
Ајд да си рекао Самоуправни Социјализам,
па у реду, ал' Комунизам, па још "нећемо ни под разно":think:

И да ти кажем,
највећи број обичних грађана (а и ја са њима) је живео више него пристојно у то време ...
Зидале се куће, викендице, куповала кола, путовало се где смо хтели и када смо хтели,
ишло се на летовања, зимовања, школовало се, лечило се, запошљавало се ...
Радило се и градило на сваком кораку ...
И сретни смо и безбрижни били ...

Е, онда дођоше наследници и разбуцаше све к'о Шешељ Хаг ...
 

Back
Top