Onda kada....

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Onda kada pogledate i shvatate da zadnja dva vikenda neprestalno nervirate jedno drugo....
Vidite iz nicega da se stvaraju problemi,jednostavno je tako,nema uopste razloga za to ali ona nekako uspije iscackati zivvvce i sa nekim bezrazloznim prigovaranjima maltretira moje nerve!
Jednostavno gledam i slusam cak ostanem bez teksta na neke glupe prigovore i rasprave,onako cak ne znam ni sta reci a uvijek sam spretan bio na rijecima,jednostavno nista od volje da pokusas reci,ccc,i da uvijek je neka rijec napad ili okret na zlo!

Jel to dodje tako u duzoj vezi,ljudima dopizdi uopce da pricaju o takvim stvarima,kao meni,jednostavno se samo okrenem i zaspim,nemam vremena za takve gluposti razglabanja!

Btw posebno me neodlucnost nervira, hocu-necu!


El se vama ovo ljudi desava ili sam ja zapao,jel to takvo vrijeme dodje ili sta :dontunderstand:
 
Hvala saveta :)
Ma ne znam,meni to vise ide na produzeni dio ispod pupka :)
Glupo,brate,pa zar nakon 3 godine neko ne moze sebe skontati u tintari ako je sve ostalo ok cemu takva stanja veze! Bas me nervira! Ma pricali smo bezbroj puta o tome i sada opet kao da bi trebalo ma nemam volje!

Jer,sve sam dao nemam vise nista za pruziti,ako to nije dovoljno.ja ne mogu vise :)
 
presicenje....i nisam za duge veze u tim godinama kad treba da se zivi i proba razno....sad si se uselio u neciji zivot kao mlad i ne formiran umesto da das sebi oduska...ostaces neiziviljen...ne valja ti to....probaj jato ribica u moru a posle, kad budem zreo muskarac nadji sebi ajkulu :D....
 
ne spadam u one koji lako i brzo odustaju..

ali sam jedno shvatila..
zivot je kratak..
previse kratak da bi ga trosili na pogresne stvari.
i delili svoje dragoceno vreme sa pogresnim osobama..

onog trenutka kada shvatis da ti je lepse sa samim sobom nego sa osobom sa kojom si u vezi - prekidaj vezu.
sve drugo je samo produzetak loseg..koje nikada nece biti bolje..
 
Ma to je normalna stvar, dođe do prezasićenja i varnice samo sevaju. Da, baš to mi se dešavalo pre odlaska na put... malo odvojenosti učini svoje i ako je veza kvalitetna, sve bude ok. :)
 
Desava se.
To prosto tako mora.Nije problem krize u krizi.Vec u tome da li kriza moze da se prevazidje ili ne:confused:
Ako ne moze,onda je,po meni bolje odustati.Ostaviti sve u nekom lepom secanju.Nego,doci do ivice kada ce sve puci,i rasturiti se nekim ruznim dogadjajem:(
 
ma samo polako!
i ja sam imala vezu od 3 god, doduse, ja sam raskinula i sad imam vezu od godinu ipo, i bilo je u obe veze kad mi je presolo sto sam bas sa njim i bla bla.... i potrudili smo se, i proslo je.. polako samo!
 
Onda kada pogledate i shvatate da zadnja dva vikenda neprestalno nervirate jedno drugo....
Vidite iz nicega da se stvaraju problemi,jednostavno je tako,nema uopste razloga za to ali ona nekako uspije iscackati zivvvce i sa nekim bezrazloznim prigovaranjima maltretira moje nerve!
Jednostavno gledam i slusam cak ostanem bez teksta na neke glupe prigovore i rasprave,onako cak ne znam ni sta reci a uvijek sam spretan bio na rijecima,jednostavno nista od volje da pokusas reci,ccc,i da uvijek je neka rijec napad ili okret na zlo!

Jel to dodje tako u duzoj vezi,ljudima dopizdi uopce da pricaju o takvim stvarima,kao meni,jednostavno se samo okrenem i zaspim,nemam vremena za takve gluposti razglabanja!

Btw posebno me neodlucnost nervira, hocu-necu!


El se vama ovo ljudi desava ili sam ja zapao,jel to takvo vrijeme dodje ili sta :dontunderstand:
Redovno....to ti je borba autoriteta, kad niko nece da popusti.
A ne vredi da popustish, posle te proglase za slabica.:thumbdown:

P.s. ja 5 godina....:sad2:
 

Back
Top