*upINtheSKY

I ti paradoxalan kao i ja. :)

A kad su u pitanju paradoxi, onda je tesko odrediti dal je plus ili minus. :)

Ovaj Saturn u vrhu 8 kuce, bi mogao predsavljati moc, "power". Mozda ces nailaziti na mocne protivnike,
suprostavljati se sa jacima od sebe. Ali Saturn daje i tebi moc.

Ti si bazicno dobra osoba, povucen. Wolf frequency, vec sam ti rekao. Osoba je dobra i prijatna prema
svojima, ne mesa se drugima puno u zivot, ko pokusa da udje u tvoj zivot treba mu iniciacija,
tj da se uklopi u tvoju shemu razmisljanja, ponasanja. Volis svoj klan. I klanove u srodstvu s tvojim.

Jupiter ti daje velikodusnost, ali zbog drugih mozes biti upravo surptno od toga, u nekim trenucima.

Merkur na egzalaciji Sunca, jako mocne reci pricas, tvoje reci imaju tezinu i moc, razlog i svrhu,
kvinjkunjx Pluton, i uticu na druge jako. Prodorne reci, prodoran govor.
Kako je Mars u 12, mozda budes strucnjak za hipnotiku. :D

Eto toliko. :)
 
Pa evo , obecala sam iako kazem ti, astrologija mi je hobi, osecajan si, ali ne umes ponekad to da iskazes, mislim da si malo galamadzija, sorry ako gresim, ali islo bi ti dobro pisanje, mozda neka fantasktika, horor price, maglovoto nesto, mogli bi ti prijatelji pomoci ono posla, gluma rezija psihologija, mada tipujem na pisanje, to bi ti bas legli, mislim da ne volis da se istices, posao iza scena bi odgovarao, e sad ja ne znam cime se bavis i sta te interesuje, ovo su moje prepostavke, kod zenskog pola volis povucenije, tajanstvenije, ako se nevaram a mozda se i varam...
 
Pa evo , obecala sam iako kazem ti, astrologija mi je hobi, osecajan si, ali ne umes ponekad to da iskazes, mislim da si malo galamadzija, sorry ako gresim, ali islo bi ti dobro pisanje, mozda neka fantasktika, horor price, maglovoto nesto, mogli bi ti prijatelji pomoci ono posla, gluma rezija psihologija, mada tipujem na pisanje, to bi ti bas legli, mislim da ne volis da se istices, posao iza scena bi odgovarao, e sad ja ne znam cime se bavis i sta te interesuje, ovo su moje prepostavke, kod zenskog pola volis povucenije, tajanstvenije, ako se nevaram a mozda se i varam...

Galamdzija:D indeed:lol:
Pa jeste, da fantastiku,okultno,mistiku,horore....rezija:D.....bio bih tu dobar,volim to:) Cetvrti deo ...lotr...izlazi samo da zavrsim:cool:
Sada me vise privlace neki sportovi,muzika,recimo planiram gitaru da sviram......
Da,volim tajanstvenije:)
Lepo:)
 
A ljudi po cemu vidite da nekoga zanima epska fantastika??? Postavila sam slicno pitanje na nekoj drugoj temi ranije, ali me ocigledno nisu dobro razumeli...:( Elem, ova tema me interesuje jer sam i sama strastveni chitach epske fantastike....a cetvrti deo LOTR-a cekam, pozuri malo..:)
Natalna ti je bas zanimljiva, pogledacu je malo pa se pridruzujem ....
 
Lep je taj Merkur, al nije tako lose postavljen.

On je na full egzaltaciji Sunca. I najvisa je planeta u tvom zodijaku, na zenitu.

Ovaj Merkur, ima neke karakteristike Sunca. Suncev sjaj. Daje Merkuru snagu da se izrazi.
Nesto u vezi govora, pisanja, muzike. Merkur je i "dexterity" tu telo dobija veoma dobru pokretljivost.

E ne znam gde je tacno tvoj DC (17?, 19?), na onoj temi bese ti rekao da treniras borilacke vestine,
super, to je deo ovakvog Merkura. Jupiter ti moze dati da budes i ucitelj, onoga sto naucis.

Merkur kvadrat Neptun* moze kazati na rane zadobijene tokom suparnistva, suprostavljanja. :)
 
Poslednja izmena:
Pa jak je Merkur skroz....ali mene brinu cetiri t-kvadrata...ipak on treba veliki posao da odradi....pogotovo onaj kvadrat sa asc.:neutral:...
Pa ide mi pisanje...muziku volim....ali meni svi kazu da bi bio dobar advokat:lol:
Da, treniram,ali rekao sam za Neptun a ne desc.:)
Moze Jupiter to da da,ali opet koliko on jako deluje na moju prvu s obzirom da je dosta udaljen:confused:

Mislis kvadrat Marsa i Merkura...aha samo nerviranje:)
 
Ahm, znaci Neptun. Ispravio sam, mislio sam na Merkur kvadrat Neptun. :D

T kvadrati nisu potpuno egzaktni. Uvek se gledaju prvo aspekti koji su sa manjim orbisima,
nego oni sa orbisima od 4,5,6 pa nadalje stupnjeva. :)
 
Haha jesi video?:lol:
Kazes lepi kvadrati?:confused:

Pa da tako kazem:D Kvadrat je po mom mislenju u natalu vise dobar nego los.Jeste da kvadrat daje yake tenzije,napetost itd. u coveku ,koji je veliki izazov , a te izazovi traze "prakticnu manifestaciju"
Kvadrat je aspekt koji ti predstavlja moc konflikata u tebi samom, ali kojega se da sa upotrebom volje preoblikovati u pravom smeru. A tu onda imas najveci potencial za rast i napredak. ;)
Sa kvadratom covek ima puno prepreka do uspeha,ali bas te prepreke dodju ko najveci motiv za najvece uspehe u zivotu;)

Pogledaj trigon : sve super stima,harmonija do plafona,sve se slaze,energija fino tece ...:D ali bash zbog te harmonije postanemo neaktivni a rezultat ti dodje,lenjost i pasivnost:lol:
 
Pa i jeste:)Samo ja bih izdvojio dva jaca...ovaj Merkura sa asc. ...on mi stvarno nekad daje napetosti,da ne mogu da ostanem dugo u mestu:lol: i Sunca i Jupitera koji i nije toliko los....ali daje neku strasnu aroganciju sto sve zive nervira:lol:....i jos da ima Mars da sve to isprati a ne ovaj u raku... ali bar je postavljen dobro:)
 
Videla sam da se zanimas za vojsku na nekoj temi, ja da sam na tvom mestu bih dobro razmislila.... Ju180Sa jos je Ju vladaoc 6., ovakvo nepodnosenje autoriteta se dodatno kombinuje sa T kvadratom na sunce......nezgodno! Isto tako mi je zapalo za oko- ukljesteni ovan u 10., majka ti neda pa ti namerno hoces??? Poz :)
 
Ee ne da meni ona stosta....:),disciplinovan sam ja dosta kad nesto hocu,ali autoriteti,to stvarno,''fixni problem''cale ,trener...uhhh,vec mi je muka,zato se ja i razmisljam,trebao bi ja nesto sam....a 6.kuca je zdravlje,i Jupiter u prvoj...to je dobro??:)
E sad.....10. kuca je majka a 4 otac?:).....a postavicu natal sad,u svojoj temi..da vidis odakle mi ovaj Merkur:D
Hvala:)pozdrav...


E pogledaj sad ovaj Merkur,dispozitor 5......e zato sam podznak rak:evil: samo zbog Merkura glupog....uhh
A kvadrat Plutona i Marsa EGZAKTNI....koljac:cool:
 
Poslednja izmena:
Interesuje ova cudna kombinacija....cuo sam negde da je paralela jaca cak i od konjunkcije..... Pluton egz. trigon ....i Merkur egz. kvadrat ascedent su u paraleli,snazan Pluton,na egzaltaciji Sunca,i u egzaltaciji u kuci a i snazan Merkur,na 18 ''djavolskom stepenu'' i jos oba retrogradna........jedna devojka mi ja rekla da je ovo demonska kombinacija...pa sta bi to znacilo,posto ne razumem tu paralelu,ama uopste.....
 
Poslednja izmena:
Zabrinut sam opasno:confused:...sta mislite o potencijalnom ubistvu,ovaj Saturn je prejak, osim okultnog znanja moze dobro da me namuci,moze li Jupiter da me spasi ako je peregriran?:confused:
 
I ti paradoxalan kao i ja. :)

A kad su u pitanju paradoxi, onda je tesko odrediti dal je plus ili minus. :)

Ovaj Saturn u vrhu 8 kuce, bi mogao predsavljati moc, "power". Mozda ces nailaziti na mocne protivnike,
suprostavljati se sa jacima od sebe. Ali Saturn daje i tebi moc.

Ti si bazicno dobra osoba, povucen. Wolf frequency, vec sam ti rekao. Osoba je dobra i prijatna prema
svojima, ne mesa se drugima puno u zivot, ko pokusa da udje u tvoj zivot treba mu iniciacija,
tj da se uklopi u tvoju shemu razmisljanja, ponasanja. Volis svoj klan. I klanove u srodstvu s tvojim.

Jupiter ti daje velikodusnost, ali zbog drugih mozes biti upravo surptno od toga, u nekim trenucima.

Merkur na egzalaciji Sunca, jako mocne reci pricas, tvoje reci imaju tezinu i moc, razlog i svrhu,
kvinjkunjx Pluton, i uticu na druge jako. Prodorne reci, prodoran govor.
Kako je Mars u 12, mozda budes strucnjak za hipnotiku. :D

Eto toliko. :)

Almi brate vidim horoskope rasturas. A nema te nesto da nas branis od onih pokvarenih Rendzera?
 
Jupiter ti daje velikodusnost, ali zbog drugih mozes biti upravo surptno od toga, u nekim trenucima.
)
E ovo je tacno, covek je jako velikodusan, rizikovao je svoj zivot da nas odbrani od tih rendzera. I skidam mu kapu, a dobice i repos poene :worth::worth:

Al' zato si se ti Almi nesto ustekovao, nema te da nas branis od onih kvazi naucnika.
 

Back
Top