Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nije nikakav Savo,to su novopazarci burazer radi kod njih,ako te interesuje javi se u PP sve cu ti reci...Nemojte da komentarisete nesto sto neznate..pozzz

Da ne ponavljam o Alka plus iz Novog Pazara pisao sam ranije pa mozes naci a nije mi problem da ti kazem sve sto znam samo pitaj u PP..;)
Prijatelju, JA sam platio tu školu i ako ti treba ima od njih i telefone i poruke koje još čuvam. i zašto na PP kaži javno kao ja sve onjima a i proveri dali postoji t firma u APR-u A možda si ti jedan od njih koji navlači ljude. Bio sam u Rusiju ako te baš interesuje pa smo se vratili bez para. A tog Zorana idan - danas jurim i ne samo ja...
 
Prijatelju, JA sam platio tu školu i ako ti treba ima od njih i telefone i poruke koje još čuvam. i zašto na PP kaži javno kao ja sve onjima a i proveri dali postoji t firma u APR-u A možda si ti jedan od njih koji navlači ljude. Bio sam u Rusiju ako te baš interesuje pa smo se vratili bez para. A tog Zorana idan - danas jurim i ne samo ja...


Ma prijatelju Zoran je prevara,ali alka plus novi pazar Numan,e za njih nemozes reci burazer radi svaki dan se cujemo,a za alka plus sam pisao na predhodnim stranama,pa ako te interesuje mozes da pogledas,,,a ovi sto krenu odavde na lepu rec kako tamo cvetaju ruze kako je velika satnica takve uopste ne zalim.....:D

Tek sad vidim da me napravi i da sam PREVARANT pa prijatelju sad me slusaj koj k..ac opet trazis u rusiju kadsi najebao,po jutru se dan poznaje pa ako si prvi put najebo,bice sigurno jos nekog puta......

P.S.Ukluci mozak pre nego sto napises poruku......:hahaha:
 
Poslednja izmena:
Ma prijatelju Zoran je prevara,ali alka plus novi pazar Numan,e za njih nemozes reci burazer radi svaki dan se cujemo,a za alka plus sam pisao na predhodnim stranama,pa ako te interesuje mozes da pogledas,,,a ovi sto krenu odavde na lepu rec kako tamo cvetaju ruze kako je velika satnica takve uopste ne zalim.....:D

Tek sad vidim da me napravi i da sam PREVARANT pa prijatelju sad me slusaj koj k...urac opet trazis u rusiju kadsi najebao,po jutru se dan poznaje pa ako si prvi put najebo,bice sigurno jos nekog puta......

P.S.Ukluci mozak pre nego sto napises poruku......:hahaha:
Neću da se prepucavam samo kažem a i ti što ne radiš ko tvoj brat kod njih za 10 dolara nego ideš za 5 dolara. Neka nađu firmu na internetu preko APR-a i na kraj krajeva ako neka idu ko ja na neprovereno i da se zalete i naj...bu. Ova firma Velestroj pa papire ne može da odradi nego se čeka a ovi za dva dana... ma daj bre! Kraj ja sam rekao i neću se dalje raspravljati... ja sam rekao i KRAJ NA NJIMA JE...
 
Neću da se prepucavam samo kažem a i ti što ne radiš ko tvoj brat kod njih za 10 dolara nego ideš za 5 dolara. Neka nađu firmu na internetu preko APR-a i na kraj krajeva ako neka idu ko ja na neprovereno i da se zalete i naj...bu. Ova firma Velestroj pa papire ne može da odradi nego se čeka a ovi za dva dana... ma daj bre! Kraj ja sam rekao i neću se dalje raspravljati... ja sam rekao i KRAJ NA NJIMA JE...

Pa nema moj brat 10 dolara nego 5 dolara,a ti si otiso da radis za 10dolara pa sad kukas kako te zajebali....sta cu ti ja prijatelju:ok:

a inace ja ovde cekam papire skoro cetri meseca,i reko sam da necu da idem da radim u alka plus samo zato sto se ide na turisticku,a ovo APR okaci macku o rep kad te deportuju u srbiju dzaba ti sve i ako je firma registrovana kod nas.....kad nemas kog da juris ovde svi su tamo.pozzzz
 
Poslednja izmena:
Da li postoji mogucnost da se ova tema malo sredi i da se pitanja kada ce plata, zenski chit chat i sve ostalo sto nema veze sa poslom u Rusiji prebaci na zasebnu, a ovde samo da se pise o konkretnim stvarima? Hvala.
 
/QUOTE]


Pozdrav , evo da se i ja javim i mene su kontaktirali danas zbog radne knjizice ( posto radim pa im treba original sa odjavom , i pio listingom ).

Meni je receno da sam planiran za odlazak 10 januara. Do kad su vam rekli da im dostavite radne knjizic? :bye:[/QUOTE]
Posto sam i ja u radnom odnosu, dacu im radnu knjizicu tek kada odem na neplaceno i tada treba da uzmem drugi izvod iz pia. Rekla mi je kad mi bude javila da se ide tada to zavrsavam !
 
Tokan...........Tema je živa i onakva kakvi su i ljudi koji na njoj pišu, nekad vesela, nekad tužna, nekad svadljiva, nekad očajna, ali uvek prijateljska i dobornamerna i jakog duha.....samo ljudi i ćudi
Ima mnogo informacija. Ljudi ne mogu pisati samo informacije koje nekog zanimaju, bez šale, dosetki iako nikom nije lako...to je duh, a i lakše im je kada su skupa
Hvala na razumevanju :)
 
Poslednja izmena:
Tokan...........Tema je živa i onakva kakvi su i ljudi koji na njoj pišu, nekad vesela, nekad tužna, nekad svadljiva, nekad očajna, ali uvek prijateljska i dobornamerna i jakog duha.....samo ljudi i ćudi
Ima mnogo informacija. Ljudi ne mogu pisati samo informacije koje nekog zanimaju, bez šale, dosetki iako nikom nije lako...to je duh, a i lakše im je kada su skupa
Hvala na razumevanju :)

Slazem se Ljilo, sve ste u pravu. Samo je sada mnogo teze doci do korisnih informacija za ljude koji rade ili treba da odu da rade u Rusiji. Narusava se funkcionalnost teme, a plata sigurno nece pre doci ako pet ljudi ovde zakuka, a pri tome niko ne moze da pozove Velestroj pa lepo da pita kad je plata, i slicne stvari.
pozdrav :)
 
Slazem se Ljilo, sve ste u pravu. Samo je sada mnogo teze doci do korisnih informacija za ljude koji rade ili treba da odu da rade u Rusiji. Narusava se funkcionalnost teme, a plata sigurno nece pre doci ako pet ljudi ovde zakuka, a pri tome niko ne moze da pozove Velestroj pa lepo da pita kad je plata, i slicne stvari.
pozdrav :)
Procitaj par stranica unazad zvali smo velestroj ali nikakav precizan odgovor nismo dobili,tako da nam bude malo lakse kad ovde komentarisemo
 
Slazem se Ljilo, sve ste u pravu. Samo je sada mnogo teze doci do korisnih informacija za ljude koji rade ili treba da odu da rade u Rusiji. Narusava se funkcionalnost teme, a plata sigurno nece pre doci ako pet ljudi ovde zakuka, a pri tome niko ne moze da pozove Velestroj pa lepo da pita kad je plata, i slicne stvari.
pozdrav :)

Informacija ima i to mnogo, i zvanja i odgovora iz Velestroja, saveta.
Ovo je velika tema i posećena. Drži je nekolicina ljudi neumorno pišući, i oni koji su u Rusiji pa uspeju da se jave ili se javljaju njihove žene donoseći informacije....ostali samo čitaju.
A plata..... je jednom mesečno :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top