Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam pitanje i treba mi brz odgovor dobio sam u petak poziv za rad u Rusiju navodno se prave spiskovi i sastanak je na aerodromu u nedelju u 15i30 trazili su mi jedino broj pasosa i ime firme za koju sam radilo moleraj placa se 8 dol po satu ostaje se 1.5 mesec i ide se u Soci vracamo se 1 feb. ide se na turisticku vizu i nisam uspeo da dobijem ime podizvodjaca koj radi za puteve Uzice, u dilemi sam sta da radim. Hvala na odgovoru.

Po tvojoj prici bi trebalo da bude Alka Plus tako se zove firma,ako je ona smestajj ti je radnicki kontejneri,hrana solidna,sto se tice placanja ok su,jedino me buni ta satnica velika je da bi bila stvarna a i nacin odlaska sve u dva dana to mi se nesvidja,ako sam ikako pomogo toliko od mene,a tebi bih savetovao da dobro razmislis pre nego sto odlucis,trebao bi malo vise da se raspitas o podizvodjacu za koga bi trebao da radis....pozdrav i srecno

P.S.ako ti traze novcanu nadoknadu 100-150 eura navodno za uslugu ili tako nesto u tom smislu,ja se ne bih usudio da krenem....
 
Poslednja izmena:
Po tvojoj prici bi trebalo da bude Alka Plus tako se zove firma,ako je ona smestajj ti je radnicki kontejneri,hrana solidna,sto se tice placanja ok su,jedino me buni ta satnica velika je da bi bila stvarna a i nacin odlaska sve u dva dana to mi se nesvidja,ako sam ikako pomogo toliko od mene,a tebi bih savetovao da dobro razmislis pre nego sto odlucis,trebao bi malo vise da se raspitas o podizvodjacu za koga bi trebao da radis....pozdrav i srecno

P.S.ako ti traze novcanu nadoknadu 100-150 eura navodno za uslugu ili tako nesto u tom smislu,ja se ne bih usudio da krenem....
Slažem se sa milan mima: I meni je tako letos jedan rekao pa kada sam proveravao firmu i agenciju, nigde ih nema a br. sve preko moba??? Razmisli dobro...
 
ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?
 
ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?
ma izgleda znaju ,,,,ali cute :zcepanje:
 
ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?

Ниси у праву! Тема је рад у Русији,не рад у Велес... Вероватно нико није видео то што си написао или не знају одговор... СРБИН.РУ ? Постоји сајт http://srbin.ru/ Фирма која се бави инутрашњим радовима,станова,кућа,канцеларија,викендица... На сајту имаш број телефона,позовеш их и питаш.. Ако зовеш из Србије,прву осмицу замени са +7
 
Poslednja izmena:
ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?


Pa prijatelju sta da ti kazem kad nista neznam o toj firmi,a ako neko zna sigurno bi prokomentarisao nesto....pozdrav:D

- - - - - - - - - -

ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?


Pa prijatelju sta da ti kazem kad nista neznam o toj firmi,a ako neko zna sigurno bi prokomentarisao nesto....pozdrav:D
 
Po tvojoj prici bi trebalo da bude Alka Plus tako se zove firma,ako je ona smestajj ti je radnicki kontejneri,hrana solidna,sto se tice placanja ok su,jedino me buni ta satnica velika je da bi bila stvarna a i nacin odlaska sve u dva dana to mi se nesvidja,ako sam ikako pomogo toliko od mene,a tebi bih savetovao da dobro razmislis pre nego sto odlucis,trebao bi malo vise da se raspitas o podizvodjacu za koga bi trebao da radis....pozdrav i srecno

P.S.ako ti traze novcanu nadoknadu 100-150 eura navodno za uslugu ili tako nesto u tom smislu,ja se ne bih usudio da krenem....
Hvala na brzom odgovoru taj Sndjic je vlasnik firme ne traze nadoknadu za put na aerodromu nas ceka neka Milena to je sto imam od informacija pozdrav!
 
ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?

Ja tebe ne razumem, cemu takvo drcno ponasanje, logicno je da ako nisi dobio odgovor da niko nije cuo za tu firmu !!!!
 
ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?

Ako nema odgovora,znaci da niko ne zna...Evo,dali su ti sajt,to si mogao i sam da nadjes...Nisi jedini koji ostane bez odgovora,a nasih firmi po Rusiji ima milion,tako da ne mogu svi da znaju sve o tome.
Da si procitao,video bi da se ovde dele informacije o svima,ali KO O TOME NESTO ZNA!!!
 
Hvala na brzom odgovoru taj Sndjic je vlasnik firme ne traze nadoknadu za put na aerodromu nas ceka neka Milena to je sto imam od informacija pozdrav!

To je to Alka Plus i mene kontaktirala Milena otprilike pre mesec ipo alisam odbio iskren da budem strah me je bilo da idem na turisticku u Sociju,da je negde u unutrasnjosti mozda bih i pristao,pozdrav i srecno...:D
 
ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?
Ja sam pogledao odma na netu tu firmu ali sta da ti kazem kad neznam ni ko su ni sta. Video sam cime se bave i sta rade ali sta da ti kazem i dam savet kad neznam ih ko ni ostatak clanova foruma. Izvini sto ti nisam ni to odgovorio ali nemozes ni ocekivati da ti neko odgovori kad verovatno niko nezna za tu firmu.

Imam pitanje i treba mi brz odgovor dobio sam u petak poziv za rad u Rusiju navodno se prave spiskovi i sastanak je na aerodromu u nedelju u 15i30 trazili su mi jedino broj pasosa i ime firme za koju sam radilo moleraj placa se 8 dol po satu ostaje se 1.5 mesec i ide se u Soci vracamo se 1 feb. ide se na turisticku vizu i nisam uspeo da dobijem ime podizvodjaca koj radi za puteve Uzice, u dilemi sam sta da radim. Hvala na odgovoru.
Ja znam za tu firmu i ok su ali pazi se tamo je sad cistka jer tamo od 25 decembra nemoze niko da ostane jer su zimske igre od februara meseca i tamo sad ciste sve koji nemaju papire a da ti nepricam sta rade sa tima koje uhvate. Tako da dobro razmisli dali ces da ides i da jos nesto 8 dolara opet razmisli dali su tacni jer koliko ja znam od 7 nema niko vise i to nema ni pola radnika toliki satnicu. Eto toliko od mene ako sam pomogao a ako nisam jbg pitaj ako te sta zanima
 
Pratim vas vec dugo,juce su me zvali iz V.S.,inace sam konkurisao za peskirera,pocetkom septembra!poslao papire itd!pa me zanima dal ko moze da mi kaze nesto o KRASNODARU...?unapred zahvalan!

Izgleda da nema informacija, trazi po netu. Ja sam juce cuo za jednog momka da je tamo radio, sad je na drugom mestu ali da planira da ostane u Krasnodaru da zivi jer mu se mnogo svideo grad i visok standard, kazu da je odusevljen ali ne znam kako mu je bilo raditi, samo sam te informacije saznao. pozzz
 
ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?
Da neko zna sigurno bi ti rekao...
 
Izgleda da nema informacija, trazi po netu. Ja sam juce cuo za jednog momka da je tamo radio, sad je na drugom mestu ali da planira da ostane u Krasnodaru da zivi jer mu se mnogo svideo grad i visok standard, kazu da je odusevljen ali ne znam kako mu je bilo raditi, samo sam te informacije saznao. pozzz
Вероватно има руско држављанство, ако нема не знам како би могао тамо живети.
 
Da,Veless-RU placa fiksno,ali je to mac sa 2 ostrice...Ja radim naprimer od 8-22.00 nekad ostanem i duze..Sve to izgleda lepo sa strane kad se gleda,ali ima i svojih nedostataka...
Glavno je to da imas odmor na 3 meseca,po 15 dana (bar meni),i to je najpozitivnija strana medalje...[/QUOTE]

hvala na informaciji...i ja sam pre par godina radio u moskvi na fix plati...bas tako,mac sa dve ostrice....jos jedno podpitanje...odprilike kako se krecu fixne palate u velestroj moskva...cisto orjentaciono...hvala
 
Moguce da zive tamo na osnovu zene Ruskinje koja ima naravno rusko drzavljanstvo, tako vec moze. Ali da je sam ne verujem da moze.

Ne moraju da se zene vec nađu tamo nekog ko im daje garanciju i tako na neku foru rade vize na godinu i tako svake godine, znam da nekad dolaze ovde zbog vize a nekad ne vec je tamo produzavaju. Koliko vidim da im nije kao sto je nekad bilo i pocinju da se vracaju. Definitivno se obara cena rada bas kao sto smo i ovde komentarisali.
 
Pozdrav svima.novi sam na ovom forumu,ali ne i na radu u rusiji.tamo sam vise od 6 god.a od nedavno u Velestrroju.pratim desavanja i nadam se da cu tamo posle nove godine.obzirom da sam do sada najvise radio na izgradnji rezervoara,a nacuo sam da se grade u Samari,ko zna mozda cu tamo.iz TANKMONTA gde sam do sada bio polako odlaze ljudi,tako da i ja zavrsih ovde.do sledeceg kuckanja pozdravljam vas jos jednom
 
Pozdrav svima.novi sam na ovom forumu,ali ne i na radu u rusiji.tamo sam vise od 6 god.a od nedavno u Velestrroju.pratim desavanja i nadam se da cu tamo posle nove godine.obzirom da sam do sada najvise radio na izgradnji rezervoara,a nacuo sam da se grade u Samari,ko zna mozda cu tamo.iz TANKMONTA gde sam do sada bio polako odlaze ljudi,tako da i ja zavrsih ovde.do sledeceg kuckanja pozdravljam vas jos jednom
Pocelo je sa radom novo gradiliste kod Krasnojarska i rade se rezervoari. U stvari, veci broj radnika ce ici u januaru. Pozdrav !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top