Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hopex International D.O.O.

Sasvim sam slucajno otisao do Mice juce, i bas mi on rekao da je doticna firma zaustavila radove na tri gradilista, pre par dana..Rekao mi je i mesto gde se to desava, ali sam zaboravio, ***............Tako da oni koji trebaju da idu sada, za njih, morace sacekati jedno vreme......
 
Prestanite više sa lažima,hopeks radi normalno,imam druga u toj firmi.a mićo je običan lopov i prevarant,na jednog koga pošalje u rusiju nekoliko prevari.ne bi me čudilo da je kosta ustvari mićo,pošto ga tako brani.a oni navodi kako miću ljudi postavljaju lude zahteve neznam na koga se odnose jer ni ja niti iko od mojih prijatelja nismo ništa tako tražili.a on da je posten vratio bi novac ne bi ceko tuzbu.
 
Prestanite više sa lažima,hopeks radi normalno,imam druga u toj firmi.a mićo je običan lopov i prevarant,na jednog koga pošalje u rusiju nekoliko prevari.ne bi me čudilo da je kosta ustvari mićo,pošto ga tako brani.a oni navodi kako miću ljudi postavljaju lude zahteve neznam na koga se odnose jer ni ja niti iko od mojih prijatelja nismo ništa tako tražili.a on da je posten vratio bi novac ne bi ceko tuzbu.

Kako vidim decko ti imas 23 komentara na ovom forumu, a ja skoro 3000.............
A ko sam ja ustvari mozes lako saznati, tako sto u google ukucas moj nik.....Naci ces veliku vecinu podataka o meni, cak i moje slike...A na prezentaciji Micine agencije naci ces opet njegovu sliku...Pa vidi sam da li smo ista osoba.........
Sto se tice Hopex-a ja sam preneo ono sto sam cuo.......U jednom mestu(nesto je na S toliko se secam) tri gradilista su stala.BAS tog Hopex-a.....I ovde vam prenosim samo ono sto sam cuo.
Toi sto ja branim Micu je posledica naseg dvadesetogodisnjeg poznanstva, i mnogo poslova koje smo zajedno zavrsili(poslednji doduse pre skoro 10 godina), i uverenja , koje je provereno desetine puta da Mico nikada nikoga nije prevario.
A sto se tebe tice, ja sam ti jasno rekao da LAZES da si Mici dao novce za odlazak u Rusiju....Posebno kad tvoje komentare ovde(mada samo 23) uporedim sa tvojim pp porukama koje si meni uputio.
E da.......Setio sam se, u pitanju je Surgut(izvinjavam se ako nije bas najpreciznije, ne mogu sad da googlam).
 
Prestanite više sa lažima,hopeks radi normalno,imam druga u toj firmi.a mićo je običan lopov i prevarant,na jednog koga pošalje u rusiju nekoliko prevari.ne bi me čudilo da je kosta ustvari mićo,pošto ga tako brani.a oni navodi kako miću ljudi postavljaju lude zahteve neznam na koga se odnose jer ni ja niti iko od mojih prijatelja nismo ništa tako tražili.a on da je posten vratio bi novac ne bi ceko tuzbu.

Zamisli kako je neverovatno da Hopex ima razgranate poslove po Rusiji, da skoro uvek trazi radnike za rad, a da ti i pored toga sto imas druga tamo ne mozes preko njega da konkurises za posao, nego si navodno Mici dao pare:dash::dash::dash:

Pametnom dosta.
 
@kosta1703

onaj ko se stvarno zanima za rad u rusiji , moze vrlo lako da sazna sve vezano za firmu HOPEX DOO!

da li su oni ozbiljni , i koliko su ozbiljni najbolje moze da potvrdi nekoliko hiljada ljudi koji su dosad isli preko njih na rad u rusiju , kao i onih nekoliko stotina ljudi koji su i sada trenutno na radu po celoj rusiji, na nekoliko gradilista....

moj ti je savet da se ne obazires uopste na neke izjave pojedinaca, jer ne znam zasto bi uopste ti ikoga uveravao u bilo sta...

kome je stalo da ide na rad u rusiju, vrlo lako moze da sazna ko je i sta je HOPEX International DOO...
 
Kosta ti si stvarno gori od mića,na pp sam ti pisao isto što i ovde,a ti pokušavaš da ljude sludiš tim lažima.za ostale što se tiče hopeksa firma je ozbiljna,i ja sam se prijavio.samo izbegavajte posrednike tipa mića jer vam nisu potrebni ma šta pričali.
 
Kosta ti si stvarno gori od mića,na pp sam ti pisao isto što i ovde,a ti pokušavaš da ljude sludiš tim lažima.za ostale što se tiče hopeksa firma je ozbiljna,i ja sam se prijavio.samo izbegavajte posrednike tipa mića jer vam nisu potrebni ma šta pričali.

Ko je bilo kada rekao da firma Hopex NIJE ozbiljna?
Ja sam rekao TACNO ono sto sam cuo, a to je da su zbog izvesnih problema(ne znam kojih) zaustavili gradnju na tri gradilista.
Ko ti uopste brani da konkurises tamo?
Mico cak salje ljude u Hopex da rade, ali NE SAMO u Hopex.
Uistinu vise nemam ni volje ni vremena da se raspravljam sa vama, oko ovoga.Imate kontakt, pa radite sa njim sta znate.
A to , ko je prevarant , a ko nije, niste vi merodavni da ocenjujete.
Posebno ne oni koji ovde pljuju po svakome, a otvoreno lazu kako su navodno dali neke pare unapred.
A direktno tebi:
Decko, da se tebi radi uopste, ne bi ovde razglabao o ovome ili onome.Posto si tako dobro obavesten, do sada bi vec sigurno nasao za tebe toliko zeljeni posao.
@Zex zr
Bas bih voleo da nam ovde svima javis, dan kada ti koji su isli na lekarske preglede, budu otisli da rade.
Cisto da svima bude plasticno jasno, kako je cak i kod firme koja je direktni izvodjac radova, tih mesec dana veoma veoma rastegljiv rok.
 
A moram da kazem nesto na tu temu posrednika. Pritom ne zelim da se niko pronadje prozvan, i uvredjen, jer pricam svoje iskustvo. I ja sam se isto prijavio preko nekog coveka, da kazem posrednika. Jer oglas za posao je bio istaknut u Zavodu za zaposljavanje. Svi mi, a na tom spisku ima oko 90 ljudi, iz Zrenjanina, Kikinde, Panceva, dali smo tom liku po 60 eura. E sad, to sto on nije bio iskren, pa rekao eventualno da je to za neke njegove troskove, vec za obradu nekih papira, sto znaci da smo "kao" pare dali firmi, druga je stvar. Ali i tih 60 eura, i svo to cekanje, odlaganje... Vrlo brzo ce zaboraviti svako ko zaista i ode u Rusiju.
 
zdravo narode, moja dva brata su juce dobila poziv za lekarski preko firme iz Bajine Baste. Sledece nedelje je pregled u Bg-u. Oni su jos pocetkom marta poslali CV toj firmi, pa moram priznati da su skoro i digli ruke od tog posla u Rusiji sve do juce...
E ono sto mene zanima je sledece: da li je neko od vas isao na pregled i da li je sam snosio troskove istog ili je to na firmi da plati??
 
zdravo narode, moja dva brata su juce dobila poziv za lekarski preko firme iz Bajine Baste. Sledece nedelje je pregled u Bg-u. Oni su jos pocetkom marta poslali CV toj firmi, pa moram priznati da su skoro i digli ruke od tog posla u Rusiji sve do juce...
E ono sto mene zanima je sledece: da li je neko od vas isao na pregled i da li je sam snosio troskove istog ili je to na firmi da plati??

Imam informacije da je ta firma iz bajine baste vrlo korektna.Sva primanja su isplacena na vreme i uredno.Jedino su im gradilista jako udaljena i to po pravilu u sibirskom delu Rusije.Moj poznanik je radio cak i na -30 stepeni.Ko je spreman na takve uslove zivota,daleko i od civilizacije(smestaj je u nenaseljenom delu),dobice za uzvrat satnicu od 5$,koja ce biti na vreme uplacena na racun u Srbiji.
Lekarski pregled je najmanji problem.
 
Imam informacije da je ta firma iz bajine baste vrlo korektna.Sva primanja su isplacena na vreme i uredno.Jedino su im gradilista jako udaljena i to po pravilu u sibirskom delu Rusije.Moj poznanik je radio cak i na -30 stepeni.Ko je spreman na takve uslove zivota,daleko i od civilizacije(smestaj je u nenaseljenom delu),dobice za uzvrat satnicu od 5$,koja ce biti na vreme uplacena na racun u Srbiji.
Lekarski pregled je najmanji problem.

$5?????

Da tu ne fali jedna nula?
 
Ovo NIJE komercijalni oglas.
Video sam da se u jednoj temi pominje neka prevara vezana za posao u Rusiji, pa sam se setio da jedan moj poznanik ima agenciju koja zaposljava radnike u Rusiji, uglavnom na gradjevinskim poslovima.
Takodje provereno znam da je dosad zaposlio najmanje 250 ljudi tamo.
Takodje mi se cini da svoje usluge naplacje direktno od firme koja angazuje ljude a ne od potencijalnih radnika(ovo nisam 100% siguran, moguce je da se naplacuje viza, ali u svakom slucaju vam garantuje posao u trenutku naplate).
E sad.....
Temu sam postavio jer sam povucen naslovom o prevari sa poslom u Rusiji, i ako ima interesanata neka se jave pa cu se ja detaljno raspitati, i svakako vam dati kontakt, ako zelite.
Ono za sta sam apsolutno siguran je da NIJE u pitanju prevara.
ja sam zainteresovan za rad u Rusiji. kontakt broj ili e-mail tvog prijatelja posalji na budmarko@yahoo.com
 
Поздрав свима :)
Znate sta ljudi ja sam licno bio sa mocom samo sto ja nisam prihvatio posao za EK... prvo sto se nerade regularni papiri, nego se ide na izlaz .mislim da Mica nije od ljudi koji su prevaranti to sto se njemu daje 150 e kad ti da kartu na aerodromu to je za njegov trud i to je za mene u redu ja bih mu dao i vise samo da je posao sa radnom vizom da nerazmisljam kad podjem nazad.
Шта значи то " иде се на излаз" а не регуларно?!? Можда варијанта да се без папира остане дуже у Русији, па се после плати штраф (казна) и извади излазна виза, и тако изађе из земље?!? На такву варијанту не бих пристао никако. Ја сам једном то већ радио (додуше туристички сам боравио) и не бих да понављам,.. А могу ударити и забрану уласка, или не дај боже, заглавиш прдекану тамо, па се чупај како знаш и умеш...
 
Evo, posle skoro meseca dana sam uspeo naci vremena da se sretnem sa vlasnikom ove agencije, pa smo detaljno popricali oko posla .
Sve u svemu, on salje ljude na rad na gradjevinske poslove u nekoliko firmi u Rusiju(Moskva,Ekaterinburg,SantPetersburg), te je od aprila poceo da salje ljude u okolinu Rima takodje na gradjevinske poslove.
Sem gradjevinskih, kod njega ponekad ima potrebe i za profesionalnim vozacima.
To je sto se posla tice.Sto se tice nacina na koji mozete otici tamo, te detalja, najbolje da njega licno kontaktirate.
Ono sto vam mogu reci a sigurnoscu je da vas ne kosta nista sve dotle dok vam ne bude obezbedjen posao.
Onda vas zavisno od destinacije kostaju troskovi viziranja pasosa, sredjivanja papira, isl.....
Ono sto vam ponovo mogu reci je da agencija sigurno nije prevarantska, ima svoj lokal u gradu u kojem se nalazi vec 4 godine.Takodje i licno poznajem nekoliko ljudi koji su otisli na rad preko njegove agencije.
One koje zanima, neka mi se jave na pp, pa cu im dati broj telefona agencije(glupo je da javno ovde ostavljam tudji broj).
PS:Trenutno je u pregovorima za slanje ljudi na gradjevinske poslove na Maltu, Nemacku,Sloveniju..

Care napisao si da tvoj prijatelj salje i u druge zemlje sem Rusije i da mu trebaju povremeno profesionalni vozaci,pa molim te ako mozes da mi ostavis kontakt na "cokilica06@yahoo.com",hvala i pozdrav:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top