Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E super i moj kum isto radi u zgradi ravnajuce slojeve tako da nije osetio jos pravu zimu,kaze da mu je super na nps 19 je on sve je kako se samo pozeleti moze :D

- - - - - - - - - -


E super i moj kum isto radi u zgradi ravnajuce slojeve tako da nije osetio jos pravu zimu,kaze da mu je super na nps 19 je on sve je kako se samo pozeleti moze :D

- - - - - - - - - -

Posasavio mi komp nesto :p

zavisi od vrste posla koji se radi. Neki na NPS19 jos nisu radili u halama. Non stop rade napolju. Veci deo bravara i varioca radi napolju...
 
Danas je u Novom Urengoju bilo -27 stepeni. Imam dosta tople garderobe za ispod jakne i toplih pantalona ali nemam neku toplu radnu jaknu a s' obzirom da sam bravar i da cu mozda raditi i napolju interesuje me dali cu tamo dobiti konkretno radnu jaknu koja odgovara uslovima rada?
 
Поздрав свима! :)
Треба ми једна информација... Пре месец дана сам се пријавио за посао у Велестроју. Пријавио сам се да радим '' грејање''.
4-ог децембра идем у Лештане, на пробу. Занима ме шта ће ме питати и шта ћу радити тамо?
И такође, ако не прођем пробу (мислим да су шансе велике да се то деси), хоћу ли моћи на неку обуку?
Хвала унапред.
 
Danas je u Novom Urengoju bilo -27 stepeni. Imam dosta tople garderobe za ispod jakne i toplih pantalona ali nemam neku toplu radnu jaknu a s' obzirom da sam bravar i da cu mozda raditi i napolju interesuje me dali cu tamo dobiti konkretno radnu jaknu koja odgovara uslovima rada?
Evo da ti odgovorim ja,koji ne radim u Velesstroju.... Jok,poslace te da radis napolju u majici kratkih rukava:hahaha:

Pa naravno da ces dobiti jaknu koja odgovara uslovima rada!!!! Zilion %
 
Danas je u Novom Urengoju bilo -27 stepeni. Imam dosta tople garderobe za ispod jakne i toplih pantalona ali nemam neku toplu radnu jaknu a s' obzirom da sam bravar i da cu mozda raditi i napolju interesuje me dali cu tamo dobiti konkretno radnu jaknu koja odgovara uslovima rada?
hoces ako ima a trebalobi,mi smo na 19 dobili zimsku opremu tek 18 oktobra kada je minus vec bio naveliko,masu se ljudi porezboljevalo
uglavno nasi ljudi,nosili smo stare bunde sto smo tamo nasli koje kude koje uspeo da nadje a ko ne nosili su ljudi vise bluza,dukseva,moras da se snadjes
ko te pita,u principu niko te nije prisiljavao da radis bilo je receno bar nama bravarima i varijocima kome je hladno taj je mogao da ide u komnate da coolira
ali tal dan nema dnevnicu,staces moras da radis doduse nisi ni imao kome da se zalis niti je ko marijo o tome,prezivelo se...
 
Поздрав свима! :)
Треба ми једна информација... Пре месец дана сам се пријавио за посао у Велестроју. Пријавио сам се да радим '' грејање''.
4-ог децембра идем у Лештане, на пробу. Занима ме шта ће ме питати и шта ћу радити тамо?
И такође, ако не прођем пробу (мислим да су шансе велике да се то деси), хоћу ли моћи на неку обуку?
Хвала унапред.

ako bas ne prodjes a treba ti posao, prijavi se kao bravar ili farbar.
Brusilica ili cetkica i udri...
 
hoces ako ima a trebalobi,mi smo na 19 dobili zimsku opremu tek 18 oktobra kada je minus vec bio naveliko,masu se ljudi porezboljevalo
uglavno nasi ljudi,nosili smo stare bunde sto smo tamo nasli koje kude koje uspeo da nadje a ko ne nosili su ljudi vise bluza,dukseva,moras da se snadjes
ko te pita,u principu niko te nije prisiljavao da radis bilo je receno bar nama bravarima i varijocima kome je hladno taj je mogao da ide u komnate da coolira
ali tal dan nema dnevnicu,staces moras da radis doduse nisi ni imao kome da se zalis niti je ko marijo o tome,prezivelo se...
Hvala na odgovoru bigkenta, morao sam da pitam jer se ne volim oslanjati na tudju pamet i dobru volju. Ponecu vise dukseva sa visokom kragnom koja se zakopcava i stiti i vrat a jakna u kojoj cu krenuti odavde je topla pa ako je budem morao koristiti i za rad neka nek bude mada me je zao da je svu isprljam i upropastatim ali kojekude bolje je i zrtvovati jedinu debelu jaknu koju imam nego da se razdolim tamo. Ok to je reseno, pre ili kasnije ce dati odgovarajucu gardegobu, a mene nece evetnualnim zakasnjenjem iznenaditi. Jedva sam nasao kvalitetnu zimsku fantomku da kupim, trazio sam na mnogim mestima ali sam tek ponegde nailazio na vojne podkape ali ne i na fantomke dok najzad preko neta nisam naleteo na neku debelu zimsku dvoslojno pletenu. Tako da preporucujem svima koje put u Sibir vodi da sto ranije nabave opremu koju je kvalitetnu najteze naci u prodaji.
 
Поздрав свима! :)
Треба ми једна информација... Пре месец дана сам се пријавио за посао у Велестроју. Пријавио сам се да радим '' грејање''.
4-ог децембра идем у Лештане, на пробу. Занима ме шта ће ме питати и шта ћу радити тамо?
И такође, ако не прођем пробу (мислим да су шансе велике да се то деси), хоћу ли моћи на неку обуку?
Хвала унапред.
A sto nebi prosao ako si to vec radio i imas iskustva sa grejanjem :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top