Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim da je poruka od skora. Pozz za vas. Zanima med da li znate zasto na Sabeti, ne znam koje je tacno gradiliste u pitaju, nema interneta od 28.7.2016?
Nedostpne su i ruska i mts kartica korisnika. Ako imate neke info molim vas javite tj ako znate

Informacija koju imam je da rade nesto na postavljanju 3G mreze i da zato ima problema sa signalom na Sabetti. Sto se tice mobilnih operatera najbolji signal trenutno ima Tele2 a kartice mogu da se nadju u prodavnicama. Nadam se da sam pomogla.
 
Molim vas ako ima ko da mi se javi ko je na gradilistu u Bratsku da li mi je tata stigao poslali su ga samog. Imao je let u petak u 6 i 15 ujutru za Moskvu a uvece iz Moskve za Bratsk. Ne znam koje je tacno gradiliste u pitanju u Bratsku. Tata je od subote vece nedostupan ne znam da li je stigao na gradiliste da li je dobro. Nedostupan je na 064 mrezu. Zvala sam firmu rekla mi je teta sto se javila da su linije strasno lose i da ce nam se javiti kada bude bio u mogucnosti. Da je nesto se lose desilo vec bi bili obavesteni. Ali sam jako uznemirena. Neka mi se iko javi ko je na gradilistu u Bratsku a stigao im je Jovanovic Radivoje iz Cacka samo da znam da je dobro. Hvala vam unapred puno.
 
Molim vas ako ima ko da mi se javi ko je na gradilistu u Bratsku da li mi je tata stigao poslali su ga samog. Imao je let u petak u 6 i 15 ujutru za Moskvu a uvece iz Moskve za Bratsk. Ne znam koje je tacno gradiliste u pitanju u Bratsku. Tata je od subote vece nedostupan ne znam da li je stigao na gradiliste da li je dobro. Nedostupan je na 064 mrezu. Zvala sam firmu rekla mi je teta sto se javila da su linije strasno lose i da ce nam se javiti kada bude bio u mogucnosti. Da je nesto se lose desilo vec bi bili obavesteni. Ali sam jako uznemirena. Neka mi se iko javi ko je na gradilistu u Bratsku a stigao im je Jovanovic Radivoje iz Cacka samo da znam da je dobro. Hvala vam unapred puno.

Ne brini toliko, nista nije novo da na vecini gradilista u Rusiji signal nije dobar a cesto ljudima treba nekoliko dana da se snadju.....da kupe rusku karticu...da se smeste...tamo je sveeeee komplikovano. Sigurno ce ti se tata javiti cim bude mogao....prosla sam kroz taj cirkus vise puta tako da te razumem. Budi strpljiva....pozdrav
 
Da li je neko još čuo o karantinu koji su uveli na NPS 1 N.urengoj? Zbog antraksa..... Da li je još negde uveden karantin?

Ja do sada nisam cuo za to,a drug mi je pre nedelju dana otisao na GNPS1...
Sta mislite o nacinima dolaska u Bg i odlaska do kuce prilikom rada u Ruskoj Federaciji?????

Moze malo bliza formulacija?
O cemu mislis?Ko ti kupuje karte,preko koga ides,volis li voz?Mozda volis da stopiras?
Previse ti je uopsteno pitanje,cini mi se.
 
Ja do sada nisam cuo za to,a drug mi je pre nedelju dana otisao na GNPS1...

pre dve nedelje mi je sin otisao. od pre dva dana je uveden karantin. vakcinisani su. jos 10 dana je karantin na snazi. danas su poceli da rade ali nema ulaska i izlaska sa gradilista....

Mozda je bolje tako,posto se zaista antaks pojavio u tom delu.Nije nesto blizu njih ali svaka zivotinja moze da donese zarazu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top