Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NPS2 Novi Urengoj

Meni je brat prosle godine bio na nps2 i nije se zalio. Aku,sve je moguce. Verovatno je gradiliste pri kraju i onda zajebavaju. Ja sam trebao da idem na nps2 ali necu ici,idem na zapad.

- - - - - - - - - -

Ako ima neko ko zna masinsko malterisanje,neka se javi,jer ja imam pravo jos mesec dana da budem u Eu,pa ako neko stvarno zna to da radi mozemo da se dogovorimo da mi bude zamena na 90 dana. Treba mi dva ozbiljna i dobra majstora za masinsko malterisanje kao zamena za mene i brata,nakon mesec dana.
 
Јел људи где се налази карта са овим нпсовима . Изгину гуглајући !

Moraces da se vratis unazad za mozda dve godine. Kreni od pola.

- - - - - - - - - -

Јел људи где се налази карта са овим нпсовима . Изгину гуглајући !

Ili neka Administrator pomogne :)
 
Jao,da li je moguce?! Neko vec prima za jun,a moj muz na nps 1 nije jos za maj. Rekli su na gradilistu da ne znaju sta je sa uplatom . Prva uplata je u pitanju.Da li se nekome od vas desilo ovako nesto?
Imate li savet od koga da krenem sa zvanjem?
 
Davno, kada sam otvorio temu, otvorio sam je sa idejom da vam ukažem da postoje ljudi koji zaista rade svoj posao, i koji šalju radnike na rad u Rusiju, tako da im je prevara poslednje na šta će pomisliti.
I dao sam vam kontakt mog prijatelja koji se time bavi.
Nažalost, pre dvadesetak dana on je preminuo, i ovaj moj komentar je jedan omaž jednom sjajnom tipu i velikoj lafčini.
Neka mu je laka zemlja.

Kosta da li mozete jos neki kontakt da date vezano za posao u Rusiji? Hvala unapred! Neka je laka crna zemlja tvom prijatelju.
 
e moj Kosta mili brate.Da ti prvo kazem da si ekstra temu otvorio.Svaka casta za to.Drugo primi moje saucesce,ocigledno da ti je covek znacio mnogo.Takav je zivot,sta da se radi.Trece jarane,super si uradio sto si ga ispostovao na ovakav nacin ali brate ovde je jedina svetinja suska kao sto vidis.Sve najbolje
 
Надам се да ће Љиља да дозволи мало скретање са теме а ако не дозволи, извињавам се и нека буде обрисано.
Поставио сам данас на теми Интернет радио један добар, стари Радио програм са пуно станица, па ко воли да мало ужива слушајући...
http://forum.krstarica.com/showthread.php/98033-Internet-radio/page4?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top