Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam ovde najvise procitao samo ovo kukamavcenje zena sto im nije legla na vreme muzevljeva plata i jos neke nebuloze. :dash: :dash: Ovde treba da se pise o iskustvima na poslovima u Rusiji i kako doci do posla u Rusiji a ovima zene sto pisu samo o platama banovati njihove postove
 
Ja sam ovde najvise procitao samo ovo kukamavcenje zena sto im nije legla na vreme muzevljeva plata i jos neke nebuloze. :dash: :dash: Ovde treba da se pise o iskustvima na poslovima u Rusiji i kako doci do posla u Rusiji a ovima zene sto pisu samo o platama banovati njihove postove

Prvo, hvala na prijemu i pozdravima, a druuuuugo i plata je deo posla....valjda, a supruge.... rade svoj posao...
 
Ja sam ovde najvise procitao samo ovo kukamavcenje zena sto im nije legla na vreme muzevljeva plata i jos neke nebuloze. :dash: :dash: Ovde treba da se pise o iskustvima na poslovima u Rusiji i kako doci do posla u Rusiji a ovima zene sto pisu samo o platama banovati njihove postove

Pa o svemu tome pise puno postova unaprijed. Ja sam ruku na srce kad smo ulazili u ovu avanturu procitala al sve stranice. Doslovce sve do jedne. Da u zadnje vrijeme je prica samo o placi ugl samo nas zena, al sam ja dost informacija prikupila.
No gore ima puno razlicitih radnih mjesta, firmi, pa su i uvjeti drugaciji.
Npr da sam znala da ce imati pravo svaki drugi dan ici u internet cafe uzeli bi odgovarajuce slusalice. Ovak on mene cuje al.ja njega ne.
A vas ako.nesto zanima pitajte. Ima tu i zena koje su voljne pomoc.
 
Pa o svemu tome pise puno postova unaprijed. Ja sam ruku na srce kad smo ulazili u ovu avanturu procitala al sve stranice. Doslovce sve do jedne. Da u zadnje vrijeme je prica samo o placi ugl samo nas zena, al sam ja dost informacija prikupila.
No gore ima puno razlicitih radnih mjesta, firmi, pa su i uvjeti drugaciji.
Npr da sam znala da ce imati pravo svaki drugi dan ici u internet cafe uzeli bi odgovarajuce slusalice. Ovak on mene cuje al.ja njega ne.
A vas ako.nesto zanima pitajte. Ima tu i zena koje su voljne pomoc.
Auuuuuuu Tinchi, kako si me slatko nasmejala, sad kada sam procitao tvoj gornji post...ma kakav CRNI internet cafe...internet room da, ali CAFE nikako...hihihi, e ova ti je bila dobra...Veliki pozdrav ! :klap: :klap: :klap:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top