Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E to si u upravu i ja nekad neverujem kad neko napise nesto posto navodno nisam ja cula pa kad mi muz javi sta se desava u firmi tek tad vidim da je istina stq se pisalo
Nazalost,tako ispada.Kad se u septembru prosle god pisalo da ce se preci na onaj cuvenni ugovor na rublje,ostvarilo se.Kad se pricalo da ce smanjiti 10%,ostvarilo se.Kad se pricalo da ce smanjiti jos 20%,ostvarilo se.Obicno ono sto cujem lose,to se i ostvari,nazalost....A kad se prica da se vracaju satnice to vise ne verujem,jer ono sto je dobro iz iskustva znam,ne ostvari.se.A to me jako zanima za te racune,kao i verovatno sve vas,jer svi kuci imamo porodice zbog kojih i.idemo tamo pa me zanima kako oni da podignu novac na najjeftiniji nacin.....Ta najjeftinija provizija preko banke od 6% ispada 100evra mesecno(po mojoj plati),sto i nije bas malo kad znam u kakvim uslovima se radi i sta se radi,tj.2 dana cu se smrzavati samo da bi zaradio za proviziju

- - - - - - - - - -

Da li je ta provizija za dizanje preko bankomata? Ili se to odnosi i na dizanje sa saltera, gde ne bi smelo da bude provizije. Zar nije tako?
Ako sam ja dobro razumeo,kad ti oni otvore racun u Rusiji i ako dizes u Srbiji,provizija ti ne gine,jer ti je racun otvoren u jednoj zemlji a dizes u drugoj
 
Znaci ako je moj racun otvoren u srbiji u ruskoj banci, i ovde dizem kes na salteru nema provizije?
Ako je otvoren u Srbiji i ako uplacuju na taj racun onda nema provizije kad dizes u Srbiji,ali problem je sto ljudima otvaraju racune u Rusiji pa onda imas proviziju kad dizes u Srbiji.Ljudima je receno da otvore devizni racun u Srbiji i onda se ispostavilo da im nece ni trebati jer ti otvaraju u Rusiji....
 
Dobro jutro svima
Ima li neko informaciju kako je u Sankt Petersburgu na izgradnji stadiona i da li u kuhinji za radnike na stadionu ima naših radnika?

Moj suprug je tamo. Za nase radnike u kuhinji ne znam, ali znam da se moj muz u globalu na gradiliste ne zali, nije navikao na takve uslove zivota, ali sta da se radi, a sto se hrane tice kaze da je odlicna. Jel vas jos nesto interesuje? Odakle ste?
 
Jutros me zvali iz firme i rekli ovako sledece:
ugovor se ne potpisuje u firmi nego na gradilistu gde odem Sabeta,plata ostaje ista tj sat....uplacuje se na devizni racun po obracunu u rubljama a koliko jos neznam cim saznam javljam i 220$ kojih ce uplacivati uz platu daje se za staz ....

Ja koloko znam ti sutra putujes put RF...sracan put i javi nam tacne informacije(kao i do sada)..ja imam neke koje nisu nesto sjajne ali dok nam ti ne javis ne verujem u rekla kazala pa zato nista necu da pisem da ne kazu posle kako neko plasi nekim informacijama..jos jednom srecan put :bye:

- - - - - - - - - -

Ovde samo zene pitaju kada ce biti plata:manikir::telefon::strika::zjede::metla:
Dok oni koji rade za tu platu se najmanje sekiraju :whistling::zzzz::kafa::zima2:

Hahaha,pa ko ce drugi kad mi naj vise trosimo...:zper: :bye:
 
Vazi javljam cim pogledam ugovor i saznam sta i kako
Hvala pa se cujemo
p.s.prestani da plasis ljude sa informacijama :P

Da li ste vi svesni u kakvoj su sve situaciji ljudi u srbiji,da ljudi nemaju sta da jedu,da jako tesko zive i da je to sto sam rekla da ih plasite opravdano,a vi se sa tim sprdate...ne nisam ja u toj poziciji Hvala Bogu.Meni je muz pricao kako ljudi odu u rusiju i nemaju bas nista ,ni prasak ni sampon i ostalo pa ipak postoje dobri ljudi koji su im pomogli ....itd..pa naravno da ih plasite kad pricate neproverene stvari,ne kazem ja da sve sto se pise ovde nije istina ali brate preterujete pozdrav od mene a vi pisite sad sta god hocete
 
Da li ste vi svesni u kakvoj su sve situaciji ljudi u srbiji,da ljudi nemaju sta da jedu,da jako tesko zive i da je to sto sam rekla da ih plasite opravdano,a vi se sa tim sprdate...ne nisam ja u toj poziciji Hvala Bogu.Meni je muz pricao kako ljudi odu u rusiju i nemaju bas nista ,ni prasak ni sampon i ostalo pa ipak postoje dobri ljudi koji su im pomogli ....itd..pa naravno da ih plasite kad pricate neproverene stvari,ne kazem ja da sve sto se pise ovde nije istina ali brate preterujete pozdrav od mene a vi pisite sad sta god hocete

ko ih plasi ???ja sam samo napisao sta su mi rekli iz firme kada su me nazvali...posalji muza da ode ili da ih nazove pa se uveri a ne tu da skaces po odgovorima leci frustracije...koliko se vidi na ovaj forum je greota i zalaziti...kada ima dfosta negativnih osoba kao npr TI i molim te zaobidji moje komentare ,od besposlene zenturace greota je i slusati replike i odgovore...pozzz
 
Nema razloga za strah,nazalost to je istina,moj suprug je na gradilistu,ceka tamo da potpise ugovor,uplacujemo radni staz sami od 220dolara cak i potpisujete tamo za sber banku, satnica je ista koja se prebacuje u rublje...pre polaska teta iz velestroja mu je isto rekla...pozzzz
 
ko ih plasi ???ja sam samo napisao sta su mi rekli iz firme kada su me nazvali...posalji muza da ode ili da ih nazove pa se uveri a ne tu da skaces po odgovorima leci frustracije...koliko se vidi na ovaj forum je greota i zalaziti...kada ima dfosta negativnih osoba kao npr TI i molim te zaobidji moje komentare ,od besposlene zenturace greota je i slusati replike i odgovore...pozzz

Hvala na komplimentu,prvo ne skacem po odgovorima, ja sam samo rekla moje misljenje kao i vi,valjda imam pravo jer nikoga ne vredjam a vi mene prozivate...sta je vama ljudi i nicije ime spomenula nisam a ponajmanje tvoje i nisam besposlena zenturaca,naprotiv, vec sam suvise realna a svi beze od stvarnosti...zasto bi ja bila frustrirana ako kazem da je u srbiji glaaad...pozdrav za sve
 
Poslednja izmena:
Nema razloga za strah,nazalost to je istina,moj suprug je na gradilistu,ceka tamo da potpise ugovor,uplacujemo radni staz sami od 220dolara cak i potpisujete tamo za sber banku, satnica je ista koja se prebacuje u rublje...pre polaska teta iz velestroja mu je isto rekla...pozzzz

Tacno ...I meni su tako rekli ,ovde koliko vidim samo ne upuceni znaju da panice i pisu gluposti ,kod nas u selu kako kazu usedelice

- - - - - - - - - -

Jel putuje neko danas u pola 9

- - - - - - - - - -

Hvala na komplimentu,prvo ne skacem po odgovorima, ja sam samo rekla moje misljenje kao i vi,valjda imam pravo jer nikoga ne vredjam a vi mene prozivate...sta je vama ljudi i nicije ime spomenula nisam a ponajmanje tvoje i nisam besposlena zenturaca,naprotiv, vec sam suvise realna a svi beze od stvarnosti...zasto bi ja bila frustrirana ako kazem da je u srbiji glaaad...pozdrav za sve

CITIRAM TVOJE RECI
Da li ste vi svesni u kakvoj su sve situaciji ljudi u srbiji,da ljudi nemaju sta da jedu,da jako tesko zive i da je to sto sam rekla da ih plasite opravdano,a vi se sa tim sprdate...ne nisam ja u toj poziciji Hvala Bogu.Meni je muz pricao kako ljudi odu u rusiju i nemaju bas nista ,ni prasak ni sampon i ostalo pa ipak postoje dobri ljudi koji su im pomogli ....((((((((((( itd..pa naravno da ih plasite kad pricate neproverene stvari,ne kazem ja da sve sto se pise ovde nije istina ali brate preterujete pozdrav od mene a vi pisite sad sta god hocete ))))))))))))))))
i PISACEMO STA GOD HOCEMO PO TVOJOJ ZELJI A TI UBUDUCE IZBEGAVAJ ODGOVORE NA KOMENTARE ,PRVO SE INFORMISI LEPO PA ONDA PISI STA TI VOLJA......

- - - - - - - - - -

Tacno ...I meni su tako rekli ,ovde koliko vidim samo ne upuceni znaju da panice i pisu gluposti ,kod nas u selu kako kazu usedelice

- - - - - - - - - -

Jel putuje neko danas u pola 9

- - - - - - - - - -



CITIRAM TVOJE RECI
Da li ste vi svesni u kakvoj su sve situaciji ljudi u srbiji,da ljudi nemaju sta da jedu,da jako tesko zive i da je to sto sam rekla da ih plasite opravdano,a vi se sa tim sprdate...ne nisam ja u toj poziciji Hvala Bogu.Meni je muz pricao kako ljudi odu u rusiju i nemaju bas nista ,ni prasak ni sampon i ostalo pa ipak postoje dobri ljudi koji su im pomogli ....((((((((((( itd..pa naravno da ih plasite kad pricate neproverene stvari,ne kazem ja da sve sto se pise ovde nije istina ali brate preterujete pozdrav od mene a vi pisite sad sta god hocete ))))))))))))))))
i PISACEMO STA GOD HOCEMO PO TVOJOJ ZELJI A TI UBUDUCE IZBEGAVAJ ODGOVORE NA KOMENTARE ,PRVO SE INFORMISI LEPO PA ONDA PISI STA TI VOLJA......

JA i pojedini koji su napisali ovde napisali smo kako su nam iz FIRME rekli kada su nas NAZVALI,nista nismo izmislili to su prvi komentari koji su dobijeni iz firme....

- - - - - - - - - -

Tacno ...I meni su tako rekli ,ovde koliko vidim samo ne upuceni znaju da panice i pisu gluposti ,kod nas u selu kako kazu usedelice

- - - - - - - - - -

Jel putuje neko danas u pola 9

- - - - - - - - - -



CITIRAM TVOJE RECI
Da li ste vi svesni u kakvoj su sve situaciji ljudi u srbiji,da ljudi nemaju sta da jedu,da jako tesko zive i da je to sto sam rekla da ih plasite opravdano,a vi se sa tim sprdate...ne nisam ja u toj poziciji Hvala Bogu.Meni je muz pricao kako ljudi odu u rusiju i nemaju bas nista ,ni prasak ni sampon i ostalo pa ipak postoje dobri ljudi koji su im pomogli ....((((((((((( itd..pa naravno da ih plasite kad pricate neproverene stvari,ne kazem ja da sve sto se pise ovde nije istina ali brate preterujete pozdrav od mene a vi pisite sad sta god hocete ))))))))))))))))
i PISACEMO STA GOD HOCEMO PO TVOJOJ ZELJI A TI UBUDUCE IZBEGAVAJ ODGOVORE NA KOMENTARE ,PRVO SE INFORMISI LEPO PA ONDA PISI STA TI VOLJA......

- - - - - - - - - -



JA i pojedini koji su napisali ovde napisali smo kako su nam iz FIRME rekli kada su nas NAZVALI,nista nismo izmislili to su prvi komentari koji su dobijeni iz firme....

A ti licno>>>>ako mislis da plasimo i lazemo TRKNI do FIRME pa se sama lepo uveri u sve sto te zanima...pozzz

- - - - - - - - - -

Tacno ...I meni su tako rekli ,ovde koliko vidim samo ne upuceni znaju da panice i pisu gluposti ,kod nas u selu kako kazu usedelice

- - - - - - - - - -

Jel putuje neko danas u pola 9

- - - - - - - - - -



CITIRAM TVOJE RECI
Da li ste vi svesni u kakvoj su sve situaciji ljudi u srbiji,da ljudi nemaju sta da jedu,da jako tesko zive i da je to sto sam rekla da ih plasite opravdano,a vi se sa tim sprdate...ne nisam ja u toj poziciji Hvala Bogu.Meni je muz pricao kako ljudi odu u rusiju i nemaju bas nista ,ni prasak ni sampon i ostalo pa ipak postoje dobri ljudi koji su im pomogli ....((((((((((( itd..pa naravno da ih plasite kad pricate neproverene stvari,ne kazem ja da sve sto se pise ovde nije istina ali brate preterujete pozdrav od mene a vi pisite sad sta god hocete ))))))))))))))))
i PISACEMO STA GOD HOCEMO PO TVOJOJ ZELJI A TI UBUDUCE IZBEGAVAJ ODGOVORE NA KOMENTARE ,PRVO SE INFORMISI LEPO PA ONDA PISI STA TI VOLJA......

- - - - - - - - - -



JA i pojedini koji su napisali ovde napisali smo kako su nam iz FIRME rekli kada su nas NAZVALI,nista nismo izmislili to su prvi komentari koji su dobijeni iz firme....

- - - - - - - - - -



A ti licno>>>>ako mislis da plasimo i lazemo TRKNI do FIRME pa se sama lepo uveri u sve sto te zanima...pozzz

A kada dobijem ugovor sta i kako lepo cu ga slikati pa okaciti SLIKE da te UVERIM da nelazu i ne plase svi ovde o firmi i da SIRIMO LAZNE INFORMACIJE....
 
Poslednja izmena:
...Ja sam samo napisala moje misljenje, valjda imam pravo ko i svi ostali i nicije ime nisam spomenula,niti sam rekla o kojoj temi je rec ,ja ne znam sta je tebi covece..a donekle je i bolje sto si se iznervirao ,bar je zanimljivo na forumu,hahahah.dovidjenja i srecan ti put iskreno
 
Poslednja izmena:
...Ja sam samo napisala moje misljenje, valjda imam pravo ko i svi ostali i nicije ime nisam spomenula,niti sam rekla o kojoj temi je rec ,ja ne znam sta je tebi covece..a donekle je i bolje sto si se iznervirao ,bar je zanimljivo na forumu,hahahah.dovidjenja i srecan ti put iskreno

Nisi rekla ali si odgovorila na moju poruku ,nisam iznerviran samo ne mogu da slusam osobe koje nemaju veze sa vezom a nesto glume
Lepo sam ti rekao idi do firme pa se uveri zadovolji tu zensku mastu
pozz i hvala

- - - - - - - - - -

Sretno tamo,jedva cekam informacije iz prve ruke.....

Hvala,javljam cim saznam ali pravu informaciju ne DEZINFORMACIJU da doticna osoba opet nesto ne zvekne :D
 
Nisi rekla ali si odgovorila na moju poruku ,nisam iznerviran samo ne mogu da slusam osobe koje nemaju veze sa vezom a nesto glume
Lepo sam ti rekao idi do firme pa se uveri zadovolji tu zensku mastu
pozz i hvala

- - - - - - - - - -



Hvala,javljam cim saznam ali pravu informaciju ne DEZINFORMACIJU da doticna osoba opet nesto ne zvekne :D

eeeeej bre nisam nista zveknula zvekate vi hahahahhi pozdravi mi muza u novom urengoju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top