Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
isao sam preko siv investa interneta ima ali je los signala ima na nekim mestima koristili smo samo megafonovu karticu[/QUOTE Sta to znaci megafonova kartica

- - - - - - - - - -

isao sam preko siv investa interneta ima ali je los signala ima na nekim mestima koristili smo samo megafonovu karticu[/QUOTE Sta to znaci megafonova kartica

Kako se ona koristi sta je potrebno za nju
 
isao sam preko siv investa interneta ima ali je los signala ima na nekim mestima koristili smo samo megafonovu karticu[/QUOTE Sta to znaci megafonova kartica

- - - - - - - - - -

Kako se ona koristi sta je potrebno za nju
pa jednostavno kupis je u Krasnojarsku na zeleznickoj stanici trazis to je kartica za telefon ali traziz da ima i internet jel imaju kartice samo za telefon sa kojima nemozes na internet
 
pozdrav iz Krimska kod Krasnodara sa NPS8. Danas pada kisa i za sada ne radimo do rucka. Ko radi u zatvorenom otisao je na posao. Naspram drugih gradilista, ovde je kao u hotelu. Imamo i klime u sobama, a cistacice nam ciste sobe svaki 5-ti dan. Hrana je odlicna. Gradiliste bez mane za sada. Ko je bio ne drugim mestima zna o cemu pricam...

A preko koje firme radis druze?
 
Ako nije problem da netko napiše (naravno, ako ima informaciju) kako je mehaničarima u Velesstroju? Konkretno GNPS-1, Zapolarje, Novi Urengoj? Meni u Pismu namjere koje sam potpisao sa Velesstroj Moskva stoji da imam pravo na službeni mobitel i laptop pa pretpostavljam da će biti i veze (mobilne) i internet. Da li postoji razlika između radnika koji idu preko Velesstroja Beograd i Velesstroja Moskva?
Ako nekome tko zna nije problem neka napiše informaciju kakvi su uvjeti na GNPS-1 (temperature, smještaj) te što ponijeti sa sobom?

Unaprijed zahvaljujem!
 
Ako nije problem da netko napiše (naravno, ako ima informaciju) kako je mehaničarima u Velesstroju? Konkretno GNPS-1, Zapolarje, Novi Urengoj? Meni u Pismu namjere koje sam potpisao sa Velesstroj Moskva stoji da imam pravo na službeni mobitel i laptop pa pretpostavljam da će biti i veze (mobilne) i internet. Da li postoji razlika između radnika koji idu preko Velesstroja Beograd i Velesstroja Moskva?
Ako nekome tko zna nije problem neka napiše informaciju kakvi su uvjeti na GNPS-1 (temperature, smještaj) te što ponijeti sa sobom?

Unaprijed zahvaljujem!

pa sta ne pitate sami u Velesstroj-Moskva za uslove i ostalo sto Vas interesuje :), jer ovde, kako ja razumem, pise narod, koji na rad u Rusiju ide preko Velesstroj-BG. NPS-1 ima na svakom kraku cevovoda, kojih jako mnogo po citavoj Rusiji. Za klimatske uslove ovde na forumu mnogo puta pisano - uglavnom zima ide pa ce biti hladno, ponekad i jako hladno :) . Ali ipak, ljudi kazu da mraz u Sibiru podnosi se lakse, njego kod nas ovde :)
 
Pozdrav svima imam pitanje . Da li na NPS1 Kujumba ima bilo kakav kontakt telefon internet nisam se cula sa muzem a otisao je sa 12-om u cetvrtak 16.10. Hvala
Na GNPS1 nema telefonske veze...Internet ima ali korporativni,mada je mogao da pita nekoga da se javi.Ima i satelitski telefon,ali je obicno oko njega guzva,tesko se stize na red.Nemoj se brinuti,sve ce biti ok,da s malo snadje i nadje odakle moze da se javi...
isao sam preko siv investa interneta ima ali je los signala ima na nekim mestima koristili smo samo megafonovu karticu[/QUOTE Sta to znaci megafonova kartica

- - - - - - - - - -

Kako se ona koristi sta je potrebno za nju
Za Megafon karticu treba ti telefon.
Ako nije problem da netko napiše (naravno, ako ima informaciju) kako je mehaničarima u Velesstroju? Konkretno GNPS-1, Zapolarje, Novi Urengoj? Meni u Pismu namjere koje sam potpisao sa Velesstroj Moskva stoji da imam pravo na službeni mobitel i laptop pa pretpostavljam da će biti i veze (mobilne) i internet. Da li postoji razlika između radnika koji idu preko Velesstroja Beograd i Velesstroja Moskva?
Ako nekome tko zna nije problem neka napiše informaciju kakvi su uvjeti na GNPS-1 (temperature, smještaj) te što ponijeti sa sobom?

Unaprijed zahvaljujem!

JA koliko znam,ako ides kao mehanicar,neces imati ni sluzbeni telefon ni kompjuter.Mozda karticu za telefon i to je to...Jedino ako ides kao sef (mehanik) onda ces imati i kompjuter,naravno da ti je preko potreban za posao.
 
Ljudi jedno pitanje...

Puritan sam da li sam zainteresovan za posao u Sibiru u kujni kao pomoćni radnik!
Kao preko velestroja itd...
Plata kao 220-230k dinara 3 meseca si tamo pa par dana kući pa opet.Sve ti plaćeno sve avionske karte itd...
Ali ima jedna zackoljica,uz svoje papire potrebno je 1000 $ da spremim a kasnije od prve i druge plate još po 500 dolara i to je to.Kao posao siguran itd...
Sve bi bilo ok da mi nisu tražene pare unapred pa me čisto zanima vaše mišljenje jer ja sam odlučio reći NE,pa čisto zbog sebe da proverim.I još nešto,veza je navodno osoba sa debelim kredibilitetom tamo koja radi već nekoliko godina tamo...
 
Na GNPS1 nema telefonske veze...Internet ima ali korporativni,mada je mogao da pita nekoga da se javi.Ima i satelitski telefon,ali je obicno oko njega guzva,tesko se stize na red.Nemoj se brinuti,sve ce biti ok,da s malo snadje i nadje odakle moze da se javi...
isao sam preko siv investa interneta ima ali je los signala ima na nekim mestima koristili smo samo megafonovu karticu[/QUOTE Sta to znaci megafonova kartica

- - - - - - - - - -


Za Megafon karticu treba ti telefon.


JA koliko znam,ako ides kao mehanicar,neces imati ni sluzbeni telefon ni kompjuter.Mozda karticu za telefon i to je to...Jedino ako ides kao sef (mehanik) onda ces imati i kompjuter,naravno da ti je preko potreban za posao.

Nisam ni ja siguran u vezi mobitela i računala, ali tako stoji u Pismu namjere:
Offer.jpg
Offer.jpg
 
Ljudi jedno pitanje...

Puritan sam da li sam zainteresovan za posao u Sibiru u kujni kao pomoćni radnik!
Kao preko velestroja itd...
Plata kao 220-230k dinara 3 meseca si tamo pa par dana kući pa opet.Sve ti plaćeno sve avionske karte itd...
Ali ima jedna zackoljica,uz svoje papire potrebno je 1000 $ da spremim a kasnije od prve i druge plate još po 500 dolara i to je to.Kao posao siguran itd...
Sve bi bilo ok da mi nisu tražene pare unapred pa me čisto zanima vaše mišljenje jer ja sam odlučio reći NE,pa čisto zbog sebe da proverim.I još nešto,veza je navodno osoba sa debelim kredibilitetom tamo koja radi već nekoliko godina tamo...

to je ispada - sve, sto zaradis, das posredniku..Kakav onda smisao ici za Sibir? )))
nisam cula da neko sa foruma placao 2000$. Za 150-200 evra - cula. A ako i praviti neku mnogogodisnu super-vizu, to ce, kako sam cula, biti jos skuplje - oko 3000$ ili evra - ne secam se...
 
pa sta ne pitate sami u Velesstroj-Moskva za uslove i ostalo sto Vas interesuje :), jer ovde, kako ja razumem, pise narod, koji na rad u Rusiju ide preko Velesstroj-BG. NPS-1 ima na svakom kraku cevovoda, kojih jako mnogo po citavoj Rusiji. Za klimatske uslove ovde na forumu mnogo puta pisano - uglavnom zima ide pa ce biti hladno, ponekad i jako hladno :) . Ali ipak, ljudi kazu da mraz u Sibiru podnosi se lakse, njego kod nas ovde :)

Mozes li mi odgovoriti?

Mene ceka lekarski pregled.
Rekli su mi da uradim negde analizu krvi na secer, holesterol i trigliceride. Potvrda EKG i merenje pritiska. To su mi rekli da odradim u sopstvenoj reziji.
Kasnije ima neki pregled kod njih, sta se tamo radi od analiza?

Pozdrav!!!

Unapred zahvalan
 
Mozes li mi odgovoriti?

Mene ceka lekarski pregled.
Rekli su mi da uradim negde analizu krvi na secer, holesterol i trigliceride. Potvrda EKG i merenje pritiska. To su mi rekli da odradim u sopstvenoj reziji.
Kasnije ima neki pregled kod njih, sta se tamo radi od analiza?

Pozdrav!!!

Unapred zahvalan
Центральный офис компании в г. Москва
Адрес: 125047, г. Москва, ул. 2-я Тверская-Ямская, д. 10
Тел.:+7 (495) 276-06-83, +7 (495) 276-06-81; Факс: +7 (495) 956-62-14
Ст. метро «Маяковская» (выход из метро в сторону 1-й Тверской-Ямской улицы)

Региональный офис в г. Самара
Адрес: 443070, г. Самара, ул. Партизанская, д. 33, 304
Тел.: +7 (846) 999-80-39, +7 (846)999-80-14,
+7 (846)999-80-22, +7 (846)999-80-44

Региональный офис в г. Хабаровск

Адрес: 680000, г. Хабаровск, ул. Тургенева, д. 64
Тел.: +7 (4212) 32-60-67
Velesstroj u BG, Moskvi i Zagrebu iako povezana, ipak tri samostalna preduzeca zato mogu imati razlicite zahteve do kandidata prilikom zaposljavanja. Sad sam pogledala sajt Velesstroj-Moskva i nisam pronasla nekih bitnih informacija vezanih za zahteve zaposljavanja kod njih - sve samo uopsteno...
 
Ako nije problem da netko napiše (naravno, ako ima informaciju) kako je mehaničarima u Velesstroju? Konkretno GNPS-1, Zapolarje, Novi Urengoj? Meni u Pismu namjere koje sam potpisao sa Velesstroj Moskva stoji da imam pravo na službeni mobitel i laptop pa pretpostavljam da će biti i veze (mobilne) i internet. Da li postoji razlika između radnika koji idu preko Velesstroja Beograd i Velesstroja Moskva?
Ako nekome tko zna nije problem neka napiše informaciju kakvi su uvjeti na GNPS-1 (temperature, smještaj) te što ponijeti sa sobom?

Unaprijed zahvaljujem!

evo telefona jos. Sluzba zaposljavanja, neposredno zaduzena za mehanizaciju, transport.
Рыбин Александр Алексеевич
вся механизация и автотранспорт
(механики,
слесари,
диспетчеры,
водители,
машинисты и проч.)

Тел. +7 (495) 276-06-83, +7 (495) 276-06-81, доб. 177
Факс: +7 (495) 956-62-14
E-mail: RybinAA@velesstroy.com
 
Jos telefona kadrovske sluzbe, zaduzene za gradjevinarstvo,energetiku, NKV-radnjike:
Логинова Анна Владимировна
бухгалтерия;
ПТО;
энергетика;
строительная лаборатория;
склад;
разнорабочие;

Тел.: + 7 (495) 276-06-83, +7 (495) 276-06-81, доб. 575
Факс: +7 (495) 956-62-14
E-mail: LoginovaAV@velesstroy.com

I jos za druge pravce:
Соловьев Сергей Сергеевич
охрана труда и экология;
экономика;
ОККС;
юриспруденция;
кадровое делопроизводство;
ОТиЗ

Тел. +7 (495) 276-06-83, +7 (495) 276-06-81, доб. 160
Факс: +7 (495) 956-62-14
E-mail: SolovyevSS@velesstroy.com
 
Da li je neko dosao na bolovanje iz RF-a i ako jeste, kada su ga vratili na posao? Ja sam dosao sa gradilista Grusevaja, okolina Novorosiskog, na Crnom moru. Sleteo sam 29,08, a bolovanje sam zatvorio 03,10, i od tad niko nista ne zove, a priglasenje mi vazi do 03,03,2015,
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top