Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da li bi neko hteo da mi objasni kako otići do Velestroja,na primer sa Zelenog venca.S'obzirom na to da je neko napisao da treba nekome platiti da bi se otišlo,što ima smisla jer neki ljudi dobijaju priglašenja i propadnu im,pa me zanima da li neko zna kome treba platiti i koliko?Unapred hvala.
 
Da li bi neko hteo da mi objasni kako otići do Velestroja,na primer sa Zelenog venca.S'obzirom na to da je neko napisao da treba nekome platiti da bi se otišlo,što ima smisla jer neki ljudi dobijaju priglašenja i propadnu im,pa me zanima da li neko zna kome treba platiti i koliko?Unapred hvala.

Nemoras da se penjed na zeleni venac a ako ti je lakse da odes na zel.venac onda sa zelenog venca polazi 76-tica i pitas vozaca da ti kaze kad stigne kod gradskog zelenila na bezaniskoj kosi.Tu silazis i napred stotinak metara sa desne strane je plava zgrada direkcija velestroja
 
Da li bi neko hteo da mi objasni kako otići do Velestroja,na primer sa Zelenog venca.S'obzirom na to da je neko napisao da treba nekome platiti da bi se otišlo,što ima smisla jer neki ljudi dobijaju priglašenja i propadnu im,pa me zanima da li neko zna kome treba platiti i koliko?Unapred hvala.
pa ne zaradjuje se tamo 5 hiljada eura mesecno da bi placala nekome odlazak...a veze uvek i svuda postoje....i ti da radis tamo pre bi otisao tvoj komsija nego moj muz...to je normalno...ali na toliko radnika to se ne oseca
 
Pozdrav svima,
Evo nije me dugo bilo na forumu ali to ne znaci da Vas ne pratim tj citam vase muke a i radosti(plata,prinova kod jednog clana itd.)
Ja cekam to priglasenje za jamalsku oblast(bas se usrecih)koje je naime predato tj papiri 19.02.tekuce nam godine ali jos nista naime radi se rad dozvola i u kompu pise u radu,hm svasta.
Teta trazila pio listing,jer se ocekuje dolazak priglasenja ali ne dam nista dok se nejave.Sreca moja sto radim opet u staroj firmi posle povratka iz Tyumena.
Pozdrav svima i svako dobro i licnu srecu vam zelim.
 
Ljudi jesu li se menjali brojevi od firme,zvao sam 011 6 555 975,,,,976,,,,977,,,,,,,978,,,,,979 i dobio odgovor da sam izabrao nepostojeće brojeve,,ako jesu koji je sad broj firmin,,čisto da vidim dokle će traje ova zajebancija na moj račun!!!!! Eto pa da se onda svi lepo nasmejemo na ovu sprdnju od posla :rtfm:
 
Postovani prijatelji,vec sam rekao da su firmi Technofloor potrebni majstori za ibercig kosuljice(prednost ekipe)za rad u Azejberidzanu,grad Baku i da sve informacije mozete dobiti na tel 065 5850435 Dejan i MOLIM majstore drugih struka da me nezovu,Samo majstori za kosuljice da zovu,hvala na razumevanju.
 
postovane kolege,prijatelji i ostali forumasi,evo da vas utesim koliko mogu jeli,bio sam u firmu licno da vidim o cemu se radi posto sam zabo kuci vec 3 meseca od kako sam dosao sa 19,cisto da vidim o cemu se radi jer sve prevrsava svaku meru sobzirom da sam stari radnik u firmi i da imam tu odredjenu slobodu da sa nasim rukovodstvom razgovaram malo slobodnije i uopste generalno o nekim nastalim problemima tipa zakasnela proglasenja,kasnjene plata itd.,to je bilo pre 7-8 dana kada sam bio u firmi i gde su upravo stigla dosta proglasenja za jakutiju,sabatu i novi uringoj,gde su rekli da ce dobar deo ljudi otici u maju mesecu,plate ce se balansirati i nece biti vise tako velikog zakasnjena sto su mi i potvrdile kolege sa 19 da su prethodnu platu skoro primili na vreme sa sve stimulansom od 20%,ja sam inace i vecina mojih kolega koji smo cekali proglasenja za jakutiju upravo pozvani jucer i spremamo se za polazak u nedelju,tako da neka nada jos postoji,eto cisto da javim da nebude sve bas crno za velesstroy ipak dosta ljudi u srbiji zivi i hrani porodice kao i ja takodje od ove firme,pozz svima i svako dobro...
 
Jel zna neko kakvo je stanje sa ljudima koji trebaju da odu po prvi put kao farbari, da li neki od njih dobijaju pozive ? Ja sam imao intervju sa nekim Pedjom jos tamo negde u septembru prosle godine preko jedne agencije iz Obrenovca, otad me zovu jednom mesecno da pitaju da li sam i dalje zainteresovan i posle tog poziva nista dalje, jel to neki njihov fazon da te otkace na duge staze ili je nesto drugo u pitanju ?
 
srce moje dodaj me ovde za prijatelja pa da se dogovorimo gde i kako da se nadjemo.molim te.unapred hvala

kada suprug sazna tacan datum polaska poslacu moj broj mobilnog da se cujemo i dogovorimo ponece sve sto bude trebalo,sigurno znas sta treba od stvari da ponese treba nam savet,prvi put putuje pa smo u dilemi.poz ps:net me zeza danima nemogu da ti posaljem zahtev jedva sam uspela i ovu poruku da pustim:(
 
postovane kolege,prijatelji i ostali forumasi,evo da vas utesim koliko mogu jeli,bio sam u firmu licno da vidim o cemu se radi posto sam zabo kuci vec 3 meseca od kako sam dosao sa 19,cisto da vidim o cemu se radi jer sve prevrsava svaku meru sobzirom da sam stari radnik u firmi i da imam tu odredjenu slobodu da sa nasim rukovodstvom razgovaram malo slobodnije i uopste generalno o nekim nastalim problemima tipa zakasnela proglasenja,kasnjene plata itd.,to je bilo pre 7-8 dana kada sam bio u firmi i gde su upravo stigla dosta proglasenja za jakutiju,sabatu i novi uringoj,gde su rekli da ce dobar deo ljudi otici u maju mesecu,plate ce se balansirati i nece biti vise tako velikog zakasnjena sto su mi i potvrdile kolege sa 19 da su prethodnu platu skoro primili na vreme sa sve stimulansom od 20%,ja sam inace i vecina mojih kolega koji smo cekali proglasenja za jakutiju upravo pozvani jucer i spremamo se za polazak u nedelju,tako da neka nada jos postoji,eto cisto da javim da nebude sve bas crno za velesstroy ipak dosta ljudi u srbiji zivi i hrani porodice kao i ja takodje od ove firme,pozz svima i svako dobro...

:worth:
:hvala:
I sretan put i zdravlja :strika:
 
postovane kolege,prijatelji i ostali forumasi,evo da vas utesim koliko mogu jeli,bio sam u firmu licno da vidim o cemu se radi posto sam zabo kuci vec 3 meseca od kako sam dosao sa 19,cisto da vidim o cemu se radi jer sve prevrsava svaku meru sobzirom da sam stari radnik u firmi i da imam tu odredjenu slobodu da sa nasim rukovodstvom razgovaram malo slobodnije i uopste generalno o nekim nastalim problemima tipa zakasnela proglasenja,kasnjene plata itd.,to je bilo pre 7-8 dana kada sam bio u firmi i gde su upravo stigla dosta proglasenja za jakutiju,sabatu i novi uringoj,gde su rekli da ce dobar deo ljudi otici u maju mesecu,plate ce se balansirati i nece biti vise tako velikog zakasnjena sto su mi i potvrdile kolege sa 19 da su prethodnu platu skoro primili na vreme sa sve stimulansom od 20%,ja sam inace i vecina mojih kolega koji smo cekali proglasenja za jakutiju upravo pozvani jucer i spremamo se za polazak u nedelju,tako da neka nada jos postoji,eto cisto da javim da nebude sve bas crno za velesstroy ipak dosta ljudi u srbiji zivi i hrani porodice kao i ja takodje od ove firme,pozz svima i svako dobro...
srecan put !!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top