Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako....idemo ozbiljno. Info sa keca....sve je super,bajno sjajno,malo su nam momci prehladjeni,ali dok nije upala pluca dobro su. Temperatura je u plusu i tvrde da je sve ok i nije tesko raditi-malo uvijaju,ali to znamo vec. Plata leze u petak. Razgovor sa ovim informacijama je trajao 5 minuta,kao gluvih telefona da se igramo.....jedva smo 2 recenice sastavili,a izmedju toga je bilo:"halo....halo....jel me cujes.....muk......halo......dobro sam.....halo....muk......" Poludela sam,ali jbg cula sam mu glas.
Druga najozbiljnija stvar....ako nekom znaci,a moze da iskoristi i da ih tamo dobije preko Ino call kartice,javite mi se na pp da vam dam kod-imate 500 dinara. Aktivirana je,ja je ne mogu iskoristiti,nista nije potroseno i propasce mi
 
E ovako....idemo ozbiljno. Info sa keca....sve je super,bajno sjajno,malo su nam momci prehladjeni,ali dok nije upala pluca dobro su. Temperatura je u plusu i tvrde da je sve ok i nije tesko raditi-malo uvijaju,ali to znamo vec. Plata leze u petak. Razgovor sa ovim informacijama je trajao 5 minuta,kao gluvih telefona da se igramo.....jedva smo 2 recenice sastavili,a izmedju toga je bilo:"halo....halo....jel me cujes.....muk......halo......dobro sam.....halo....muk......" Poludela sam,ali jbg cula sam mu glas.
Druga najozbiljnija stvar....ako nekom znaci,a moze da iskoristi i da ih tamo dobije preko Ino call kartice,javite mi se na pp da vam dam kod-imate 500 dinara. Aktivirana je,ja je ne mogu iskoristiti,nista nije potroseno i propasce mi
da li ce ti neko poverovati za karticu i 500 din. :zcepanje:
 
Pozdrav svima!
Prvi put sam na forumu i hvala vam na svim informacijama. Saznala sam ovde puno toga sto me zanimalo. Brat mi je na gradilistu, na nps2. Povremeno se javlja sms porukama, a pre par dana smo i pricali kratko. Zanima me da li je neko probao skype pozive, mislim na skype-mobilni?
 
Pozdrav svima!
Prvi put sam na forumu i hvala vam na svim informacijama. Saznala sam ovde puno toga sto me zanimalo. Brat mi je na gradilistu, na nps2. Povremeno se javlja sms porukama, a pre par dana smo i pricali kratko. Zanima me da li je neko probao skype pozive, mislim na skype-mobilni?


Zvoncice, moj decko je na nps2 i mi se cujemo preko skype-mobilni i vrhunska je stvar! On samo treba da ima rusku karticu,ili mu moze dati neki kolega, cisto da ga na taj broj pozoves, njemu ne skida nista, a tebi skida kredit sa skype, ali je vrlo povoljno. Kad se uspostavi veza, prica se bez problema, ne secka, ne gubi se signal, odlicno je! :D
 
Pozdrav svima!
Prvi put sam na forumu i hvala vam na svim informacijama. Saznala sam ovde puno toga sto me zanimalo. Brat mi je na gradilistu, na nps2. Povremeno se javlja sms porukama, a pre par dana smo i pricali kratko. Zanima me da li je neko probao skype pozive, mislim na skype-mobilni?
Pozdrav Zvoncice i dobro ti nama dosla :zag: . Saosecam sa briznom sestrom kako samo one to umeju ;). Izlistaj par stranica unazad,neko je Danijeli predlozio Skype kada je imala problem da se cuje sa muzem jer ga ista koristi pa pitaj nju kako to funkcionise i da li u svim varijantama funkcionise,ja jos nisam probala,ali cemo uskoro da testiramo ;)
 
Zvoncice, moj decko je na nps2 i mi se cujemo preko skype-mobilni i vrhunska je stvar! On samo treba da ima rusku karticu,ili mu moze dati neki kolega, cisto da ga na taj broj pozoves, njemu ne skida nista, a tebi skida kredit sa skype, ali je vrlo povoljno. Kad se uspostavi veza, prica se bez problema, ne secka, ne gubi se signal, odlicno je! :D

Jao, super! Ja sam vec uplatila pa cu probati ovih dana. Cula sam da je vrlo povoljno. Hvala puno!:super:
 
Izlistaj par stranica unazad,neko je Danijeli predlozio Skype kada je imala problem da se cuje sa muzem jer ga ista koristi pa pitaj nju kako to funkcionise i da li u svim varijantama funkcionise,ja jos nisam probala,ali cemo uskoro da testiramo ;)

Funkcionise normalno... Umesto skype to skype, skype to phone... Uplatis kredu i konzumiras......

imate opciju da za male pare kupite minute... koje necete moci da potrosite...
http://www.skype.com/en/rates/
 
Poslednja izmena:
Zvoncice, moj decko je na nps2 i mi se cujemo preko skype-mobilni i vrhunska je stvar! On samo treba da ima rusku karticu,ili mu moze dati neki kolega, cisto da ga na taj broj pozoves, njemu ne skida nista, a tebi skida kredit sa skype, ali je vrlo povoljno. Kad se uspostavi veza, prica se bez problema, ne secka, ne gubi se signal, odlicno je! :D

Ako ti nije problem napiši mi kako uplaćujem kredit,jel to opcija internet kupovine preko bankovnog računa,ili ? hvala
 
Funkcionise normalno... Umesto skype to skype, skype to phone... Uplatis kredu i konzumiras......

imate opciju da za male pare kupite minute... koje necete moci da potrosite...
http://www.skype.com/en/rates/

Super,stvarno cu morati i tu varijantu da testiram. Pitah za funkcionisanje,jer evo recimo problem sa kecom. Bata ima ruski broj i nema sanse ni sa fiksnog (recimo-jer me iznerviralo pa sam i toliko luda bila :D) ili mob. broja da mu se javim-prijavljuje da je nedostupan. Samo Telenor mreza i to na povuci,potegni,ali samo sa Telenorom moze da komunicira. Pa me prosto zanimalo da ne postoji i tu neka zackoljica. Inace hvala na odgovoru :)
 
Ako ti nije problem napiši mi kako uplaćujem kredit,jel to opcija internet kupovine preko bankovnog računa,ili ? hvala

Da draga, mozes da uplatis 10e, i skida ti 1,7cents/min, a imas i razne pakete, gde kupis minute za mesec dana pa bude nesto povoljnije po minutu. Samo pratis tamo uputstva, mozes direktno sa kartice da platis, ili preko pay pal-a. Pa bitno je da on ima signala, bar malo, onaj operater gde broj pocinje sa 923 ima bolji signal, ali uspela sam i na druge operatere. Kad ga zoves moras par puta da poksavas dok se ne spoji lepo veza,ali kada se spoji posle nema nikakvih problema :D
 
Milane mislim da si ovde toliko dugo da si shvatio da su na ovom forumu i temi samo VELIKE i sjajne zene,a sto se tice pozadine komentara ne bih se dalje upustala u odgovor :pracka:

Mislio sam za karticu,ti je poklanjas, a druge zene bi trazile za novac. Kakvu pozadinu spominjes sad? :D I naravno da su sve zene sjajne. Pa sta bih ja radio bez zena....Kao riba bez vode :(
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top