Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za sve one kojima su dragi ljudi na gradilistima gde nema interneta, SKYPE KREDIT je najbolja stvar koju sam otkrila! :srecan: 10€ je dopuna kredita. Naravno treba vam kartica sa kojom mozete vrsiti internet placanja (ja imam mastercard, tekuci racun) Odete na svoj nalog na skype, nadjete gde je skype credit, i pratite uputstva kako da uplatite. ja sam napravila pay pal nalog pa sam preko njega platila, i skinulo mi je oko 1250din sa racuna.
Odmah vam legne kredit na skype i mozete zvati, bitno je da osoba koja je u Rusiji ima ruski broj. Zovem sa skypa njega na mobilni. Meni skida taj kredit, a njemu nista. (pricali smo prvi put oko 35min i skunulo mi je 2,20€) vredi svakog centa!!! :super:

nadam se da sam nekom pomogla! :D
 
Za sve one kojima su dragi ljudi na gradilistima gde nema interneta, SKYPE KREDIT je najbolja stvar koju sam otkrila! :srecan: 10€ je dopuna kredita. Naravno treba vam kartica sa kojom mozete vrsiti internet placanja (ja imam mastercard, tekuci racun) Odete na svoj nalog na skype, nadjete gde je skype credit, i pratite uputstva kako da uplatite. ja sam napravila pay pal nalog pa sam preko njega platila, i skinulo mi je oko 1250din sa racuna.
Odmah vam legne kredit na skype i mozete zvati, bitno je da osoba koja je u Rusiji ima ruski broj. Zovem sa skypa njega na mobilni. Meni skida taj kredit, a njemu nista. (pricali smo prvi put oko 35min i skunulo mi je 2,20€) vredi svakog centa!!! :super:

nadam se da sam nekom pomogla! :D




cekaj draga ne razumem te hoces li da mi objasnis molim te kako to ide.moj muz je u kujumbi i ima ruki broj ali je tamo nedostupan molim te objasnimi da idem odmah to da uplatim ako moze:)
 
I moj decko je u Kujumbi..... On ima rusku karticu jednog operatera,ali je los signal, pa ga zovem na broj od kolege, drugi je operater pa je bolji signal. Kao sto sam napisala, treba ti samo skype i kartica kojom mozes da placas preko interneta, i on tamo da uhvati signal na telefonu. Ovo je link za kupovanje kredita, imas upuststva i samo pratis.
http://www.skype.com/en/offers/skype-credit/
Ako ti nesto ne bude jasno, posalji mi poruku. :)
 
Poslednja izmena:
I moj decko je u Kujumbi..... On ima rusku karticu jednog operatera,ali je los signal, pa ga zovem na broj od kolege, drugi je operater pa je bolji signal. Kao sto sam napisala, treba ti samo skype i kartica kojom mozes da placas preko interneta, i on tamo da uhvati signal na telefonu. Ovo je link za kupovanje kredita, imas upuststva i samo pratis.
http://www.skype.com/en/offers/skype-credit/
Ako ti nesto ne bude jasno, posalji mi poruku. :)
napisi koji operateri su u pitanju. koji ima bolji, a koji ima losiji signal.
 
Da li neko moze da mi napise sta ulazi ujamalsku oblast(koje nps ili gnps),kakvu rad dozvolu mi je Danijel iz Velessa pomenuo i koliko u cugu mpogu da odrapim predpostavljam u vukojebini.
P.S.
Bio u Tyumenu v4 nps onda Cekistov radionica, heftao balke tj stubove i pripremao za co2 a (dosao kao ubogi brusac) i sve to za nps2 pripremao
Svima svako dobro a vi dame da sto pre cujete neki ali dobar glas od vasih voljenih
 
ledeni, ajde polako..:) i bez svađe...mada ovo za babu i ne vidoh :zcepanje:
šta ćeš....:)

odoh dečice, mnogo sam umorna i oči me peku od cifara i rada....vidimo se večeras i budite dobri, nemoj me sekirate pred spavanje, nije bre dobro za moje godine :cistinaocare::lol:
 
I moj decko je u Kujumbi..... On ima rusku karticu jednog operatera,ali je los signal, pa ga zovem na broj od kolege, drugi je operater pa je bolji signal. Kao sto sam napisala, treba ti samo skype i kartica kojom mozes da placas preko interneta, i on tamo da uhvati signal na telefonu. Ovo je link za kupovanje kredita, imas upuststva i samo pratis.
http://www.skype.com/en/offers/skype-credit/
Ako ti nesto ne bude jasno, posalji mi poruku. :)



draga ovo je na engleskom molim te kao boga hoces li da mi objasnis kako funkcionise ako oni tamo nemaju domet na mobilnom
cekam tvoj spasilacki odgovor,deca su ga pozelela pa bih ja najvise zbog njih....molim te
 
ledeni, ajde polako..:) i bez svađe...mada ovo za babu i ne vidoh :zcepanje:
šta ćeš....:)

odoh dečice, mnogo sam umorna i oči me peku od cifara i rada....vidimo se večeras i budite dobri, nemoj me sekirate pred spavanje, nije bre dobro za moje godine :cistinaocare::lol:

Sto se mene tice slobodno spavaj,sve ce da bude pod kontrolu :D Imaj poverenje u mene. Idem I ja u krevet.
 
Poslednja izmena od moderatora:
zasto se ne javi neko ko jos nije otisao kao moler,gipser farbar, fasader a predao papire...jos novembra ,ili je dobio bilo kakav poziv,,,,,ima li ovih majstora uopste na tim gradilistima...vidim da ovo ne interesuje samo mene vec vise nas.............................cekamo da nam neko odgovori....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top