Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e pa ljudi....da cestitamo nasem drugaru ZLAJI rodjenje cerkice
super.gif.pagespeed.ce.5ZrCJeaZGs.gif
Da je ziva i zdrava 100 godina !!!!
xheart.gif.pagespeed.ic.8dIAPDhRF7.png
Hvala na čestitkama i lepim željma
 
nerazumem te kako sto dramaticnija molim te objasni me sto pre:([
Dramaticna u smislu da vidi koliko si preplasena i zabrinuta za svog muza,objasni mu da je na put krenuo sam i da nemas apsolutno nikakav kontakt sa njim,inace ta dva coveka zele da izadju u susret.I nemoj cekati odgovore ovde vec zovi .SADA ODMAH!
Uznemirena si sa razlogom ali u kratkom vremenu ces shvatiti da si bila i previse zabrinuta.
 
nerazumem te kako sto dramaticnija molim te objasni me sto pre:([
Dramaticna u smislu da vidi koliko si preplasena i zabrinuta za svog muza,objasni mu da je na put krenuo sam i da nemas apsolutno nikakav kontakt sa njim,inace ta dva coveka zele da izadju u susret.I nemoj cekati odgovore ovde vec zovi .SADA ODMAH!
Uznemirena si sa razlogom ali u kratkom vremenu ces shvatiti da si bila i previse zabrinuta.


ok sada cu da zovem i da se raspitam nadam se da ce mi izaci u susret:)
 
Dobro vece svima.dali neko moze da mi objasni gde se nalazi Velesstroj sad?


Surčinski put 1z je adresa, a meni je prevozom bilo najlakše ovako stići:
Autobus 65, 72, 74, 75, 76, 82, 612, 708 i minibus E4 do stanice Dr. Huga Klajna. Još oko 100 metrara napred do semafora pa desno i pešaka jedno 7-10 minuta. Prođe se i neka policija i gradsko zelenilo, znači ima prilično da se hoda. Staklena zgrada sa desne strane.
 
Surčinski put 1z je adresa, a meni je prevozom bilo najlakše ovako stići:
Autobus 65, 72, 74, 75, 76, 82, 612, 708 i minibus E4 do stanice Dr. Huga Klajna. Još oko 100 metrara napred do semafora pa desno i pešaka jedno 7-10 minuta. Prođe se i neka policija i gradsko zelenilo, znači ima prilično da se hoda. Staklena zgrada sa desne strane.[/QUOTE
Hvala ti puno
 
Dobro vece dragi ljudi, prvo Zlaji zelim sve naj, naj i puno lepih trenutaka u odrastanju njegove princeze!!!!! Ja napokon imam lepih vesti, meni se suprug javio sa 11 i kaze da je sve ok. Hrana je dobra nije jako hladno -10 danas i sve ostalo je dobro,osim signala koji je naravno problem,a po svemu sudeci bice i na dalje. Danas nam je lep dan i bas razmisljam kako je coveku malo dovoljno da bude srecan, hvala svima na podrsci i lepim recima jos jednom i nadam se da je i Danijele napokon nesto saznala.Meni je Boban pomogao oko prvih informacija,tako da ja za sve njega zovem, ali kako sam ja razumela on je zaduzen za varioce,ako se ne varam.:)
 
Dobro vece dragi ljudi, prvo Zlaji zelim sve naj, naj i puno lepih trenutaka u odrastanju njegove princeze!!!!! Ja napokon imam lepih vesti, meni se suprug javio sa 11 i kaze da je sve ok. Hrana je dobra nije jako hladno -10 danas i sve ostalo je dobro,osim signala koji je naravno problem,a po svemu sudeci bice i na dalje. Danas nam je lep dan i bas razmisljam kako je coveku malo dovoljno da bude srecan, hvala svima na podrsci i lepim recima jos jednom i nadam se da je i Danijele napokon nesto saznala.Meni je Boban pomogao oko prvih informacija,tako da ja za sve njega zovem, ali kako sam ja razumela on je zaduzen za varioce,ako se ne varam.:)

pre koliko ti je muz otputovao za Rusiju?Ja sam zvala firmu ali ne znaju sta ce biti sa tim satelitom zbog kog i nema signala.Drago mi je sto ste se culi,tako sam I ja bila srecna u subotu ali vec razmisljam kad ce moci ponovo da se javi:(.Dobro je kad im nije bas mnogo hladno.
 
Dobro vece dragi ljudi, prvo Zlaji zelim sve naj, naj i puno lepih trenutaka u odrastanju njegove princeze!!!!! Ja napokon imam lepih vesti, meni se suprug javio sa 11 i kaze da je sve ok. Hrana je dobra nije jako hladno -10 danas i sve ostalo je dobro,osim signala koji je naravno problem,a po svemu sudeci bice i na dalje. Danas nam je lep dan i bas razmisljam kako je coveku malo dovoljno da bude srecan, hvala svima na podrsci i lepim recima jos jednom i nadam se da je i Danijele napokon nesto saznala.Meni je Boban pomogao oko prvih informacija,tako da ja za sve njega zovem, ali kako sam ja razumela on je zaduzen za varioce,ako se ne varam.:)




draga mozes li da mi das bobanov broj telefona da ga i ja zovem molim te sto pre:):(
 
Dobro vece dragi ljudi, prvo Zlaji zelim sve naj, naj i puno lepih trenutaka u odrastanju njegove princeze!!!!! Ja napokon imam lepih vesti, meni se suprug javio sa 11 i kaze da je sve ok. Hrana je dobra nije jako hladno -10 danas i sve ostalo je dobro,osim signala koji je naravno problem,a po svemu sudeci bice i na dalje. Danas nam je lep dan i bas razmisljam kako je coveku malo dovoljno da bude srecan, hvala svima na podrsci i lepim recima jos jednom i nadam se da je i Danijele napokon nesto saznala.Meni je Boban pomogao oko prvih informacija,tako da ja za sve njega zovem, ali kako sam ja razumela on je zaduzen za varioce,ako se ne varam.:)

sad je lakse :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top