Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze da bude nekoliko dana a moze I da se oduzi. Ne bih ja rekao da je problem do karte,jer ako oni zovu pa ti kaze za kad da se spremis,a pred polazak 1-2 dana ti kazu da nema karata,lazu. Ja licno mislim,I tvrdim da ubacuju druge preko veze. Imam kolegu koji je trebao da ide 28 febr,a otisao je 25. Pitate se mozda kako?! Pa lepo ;)



pa i ja sam to mislila ali se nadam da nije tako... nadam se da ce ga uskoro zvati i reci da krece.... znam da ima puno koji cekaju i kada bi svi krenuli to bi bilo super,ali izgleda da je masta jedno a stvarnost drugo... da nije tuzno bilo bi smesno :)
molis boga da da te odvedu u Sibir :worth:
 
Dobio je suprug i proglasenje i vizu, svi papri su spremni samo se ceka jos karta... Da li znate koliko dugo se ceka ? Neprijatno nam je da stalno zovemo ljubazne tete iz firme da ih smaramo.... ali suprug stvarno vec dugo ceka, u decemru je trebao da ide i kao kupili kartu i dva dana pre polaska mu jave da na gradilistu nema materijala i nije otisao... nadam se da nece biti tako i ovaj put....

Sve zavisi id firmr do firme,u kom delu su rusije i kad pocinju radovi to jest dali imaju posao za te ljude.Sto znaci da su svi na cekanju kad bude posla a sve ostalo su izgovori poslodavaca da nebi imali trosakhrane i stana dok nekrene gradiliste ili taj posao.
Ja sam bio u Soci -Adleru-pselak Veseloje na Afhazskoj granici,sa onim nesretnicima sto su deportovani.
Ja sam tu bio skoro mesec dana pa sam nasao firmu iz Pazara "Omerovic" i" ALK++ " i tu sam radio mesec i jos koji dan,skoro do pocetka olimpijade.Pisem opsirno jer ima mnogo prevara pa cu i o njima ono sto znam.Nastavicu
 
Korisnici foruma malo jasnije objasnjavajte kada se i ko javio dali na forum ili svojim mobilnim telefonom kuci to jest porukom sms-om.
Ja sam se iz Rusije sa porodicom cuo ili komuniciraotako sto mi zena uplati dopunu na moj broj iz Srbije i posto su u romingu svi koji su poneli svoj broj dok nekupe Ruski,onda me zena zove na moj 064 i kratko jer brzo potrosi 500 ili 1000 dinara,zato sms za pocetak funkcionise.
 
predo sam papire jos davno,negde oko 1 februara su me zvali i rekli da cekam papire i da se ide na sest meseci u samaru,pa ako neko nesta zna o tome i da li je neko otiso,i da rekli su da bi trebalo krajem meseca da se ide mozda :D
 
Sve zavisi id firmr do firme,u kom delu su rusije i kad pocinju radovi to jest dali imaju posao za te ljude.Sto znaci da su svi na cekanju kad bude posla a sve ostalo su izgovori poslodavaca da nebi imali trosakhrane i stana dok nekrene gradiliste ili taj posao.
Ja sam bio u Soci -Adleru-pselak Veseloje na Afhazskoj granici,sa onim nesretnicima sto su deportovani.
Ja sam tu bio skoro mesec dana pa sam nasao firmu iz Pazara "Omerovic" i" ALK++ " i tu sam radio mesec i jos koji dan,skoro do pocetka olimpijade.Pisem opsirno jer ima mnogo prevara pa cu i o njima ono sto znam.Nastavicu
Kolega,moze li broj od Alk ++ ? A mozes I da napises nesto o njima,kakvi su posto I oni posluju po Rusiji. Pozdrav

- - - - - - - - - -

Posao.Rusia, molim da ne otvaraš teme koje već postoje. Ova je sasvim dovoljna za posao u Rusiji

Ljiljo,smiri se :D
 
nisi išao ni da popuniš prijavu?

Sale ja sam imao jedan dosta iscrpljujući telefonski razgovor sa predstavnicima velestroja i sve smo se dogovorili i očekujem da me pozovu na tu probu ili testiranje ili kako već....
Vrlo je verovatno da će se sve te formalnosti obaviti tada.
Inače u tom razgovoru sam im dao sve svoje lične podatke,i mislim da će sve biti u redu.
 
Sale ja sam imao jedan dosta iscrpljujući telefonski razgovor sa predstavnicima velestroja i sve smo se dogovorili i očekujem da me pozovu na tu probu ili testiranje ili kako već....
Vrlo je verovatno da će se sve te formalnosti obaviti tada.
Inače u tom razgovoru sam im dao sve svoje lične podatke,i mislim da će sve biti u redu.

aha, ok

obično kad pozoveš ti kažu datum kad da dodjes na razgovor/proveru, tad popuniš prijavu tj naprave dosije...
ako ideš za bravara taj dan radiš proveru i odmah ti odrede početnu satnicu, daju ti spisak potrebnih dokumenata koje treba da nosiš/pošalješ u firmu na Bežanijskoj kosi...
 
Ја сам мало оно, неупућен. Не могу да прелиставам странице и извињавам се због тога.
Моје питање је следеће, како уопште доћи до неке информације о неком послу, да ли има нека агенција али искључиво која ја проверена од стране држава и која је легелна. Да те неће преварити, узети ти бубрег и по који златни зуб :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top