Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zemljace sve si omasio bdp nije 10.000 dolara po stanovniku ,pusti ti devizne rezerve i mi imamo rezerve pa jel tebi bolje od toga?
Pa i u ovoj prciji od Srbije imas ogromne nejednakosti u platama od juga pa sumadije preko vojvodine , Beograda. A Rusija je 100 puta veca.
Net je jedno a REAL-LIFE drugo .Da ne visis tolko na kompu znao bi razliku.
Ali slobodno nastavi, da cujem u kojim gradovima si bio?

O cemu ti to??? kakve mi imamo devizne rezerve ??? devizne rezerve su ti olicenje ekonomije i stabilnosti zemlje a istina je da je rusija treca u svetu po rezervama a i plate su im manje vise odlicne sobzirom na cene njihove gde je energetika bez malo duplo jeftinija nego kod nas . Vozni park im je odlican , u crkvama imaju vise zlata nego kod nas u drzavnim trezorima, infra struktura im je vrh , pogotovo novogradnja a o diskotekama da ne pricam koliko su bogate.
toliko o rusiji , jedno znam , ko dodje kod ruja i oseti ovde zivota ( ne misli na pare) ne vraca se vise za srbiju.
 
Ja inace radim i zivim u russiji koga sta interesuje neka pita slobodno

Svakome kome treba broj neka mi se obrati na pp.........Meni je glupo ostavljati broj telefona javno ovde...

Ili neka ostavi poruku ovde da hoce broj telefona............

pozdrav,zivim u moskvi i pre par dana sam dobio radnu dozvolu za vodoinstalatera na godinu dana ali jos nemogu da nadjem posao u nekoj nasoj firmi,bio bih vam zahvalan ako mozete da me uputite u neki kontakt ako znate
 
Ja sam poslao bar 20-30 poruka sa brojem telefona, i takodje sam molio da neko napise ovde da li je dobio posao, ceka isti, ili.....
I mene to zanima.......
Znam ljude iz mog kraja koji su otisli da rade preko agencije mog prijatelja, ali me bas zanima da li je neko otisao od svih koji su mi trazili broj telefona.
 
izgleda da puno price a malo koristi........
a gde se ti kosta nalazis?

Mislim da nije o tome rec.
Puno price, kao sto kazes.
Znam da covek radi posteno, i da je dosta ljudi zaposlio.
E sad....Sta se dogadja oko toga SAD, to ne znam, posto nismo cesto u kontaktu.
Poslednje sto znam je da treba da otvori poslovnicu u Nemackoj, pa znam da je isao tamo oko papira i sredjivanja istih za otvaranje firme tamo ,prakticno.
Samo ne znam da li je zaposlio nekoga od ovih sto su mi trazili broj telefona, to me zanima...

Inace,ja sam u Loznici.
 
Mislim da nije o tome rec.
Puno price, kao sto kazes.
Znam da covek radi posteno, i da je dosta ljudi zaposlio.
E sad....Sta se dogadja oko toga SAD, to ne znam, posto nismo cesto u kontaktu.
Poslednje sto znam je da treba da otvori poslovnicu u Nemackoj, pa znam da je isao tamo oko papira i sredjivanja istih za otvaranje firme tamo ,prakticno.
Samo ne znam da li je zaposlio nekoga od ovih sto su mi trazili broj telefona, to me zanima...

Inace,ja sam u Loznici.

Mene je zaposlio.Posle uskrsa,odlazim u Ekaterinburg..gradjevina..tesar..6$/h...stan i hrana besplatni..put takodje..150 evra je njegova zasluga teska.
 
I meni je uzeo 180 eura unapred pre 2 meseca i još uvek ništa,osim praznih obećanja.Isto jje uradio i jednom liku iz Vršca pa ćemo sva prilika morati da ga posetimo.Moraću da mu uračunam i put i kamatu.

Uzeo ti unapred novac?
Ne verujem u tu pricu.

Znam ga 20 godina i to uopste ne lici na njega(BAS ti Mico uzeo unapred novac?????).
Bez zelje da bilo koga branim, bas cu da ga pitam za to.
Ako se to desilo, bas sam razocaran
 
Kosta,nemam razloga da lažem,bila je priča kao za sloveniju i treba lova za neke radne dozvole ili šta već.Poslao sam mu novac postom i srećom sačuvao uplatnicu,posle je rekao da od slovenije nema ništa i da će napraviti nešto za rusiju,ja nemam ništa protiv.poslednja priča snjim od pre 15 dana je ekaterinburg i da će znati sve do prvog aprilla,međutim još ništa nije javio.Ne bih da ga prozivam jer mi je nekoliko ljudi reklo za njega da nije prevarant,zvaću ga čim uspem da gadobijem posto se ovih dana ne javlja na tel.Usvakom slučaju posle dva i po meseca gubim poverenje,ako je prevara znaće to svi u srbiji,obećavam.
 
ako vam je za utehu ja sam se danas konačno čuo snjim,dobio sam još jedno obećanje pa ću sačekati par dana da ne dižem dreku odmah.sudeći po pričama nekih mojih prijatelja iz loznice neće prevariti,no nikad se nezna,ovde je laž postala normalnija nego istina.u svakom slučaju pisaću sta se dešava.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top