Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima, evo upravo me zvali iz Vellestroja i rekoše mi kako mi je priglasenje koje traje od 15 januara do 14 aprila propalo, naravno i biznis viza :dash: A sad da li želim da idem na novo gradilište (kao da sam već bio na nekom :dash:) "PURPE " (Yamal oblast). :kaže teta: ako pristanete predaju vam se papiri za novo priglasenje koje se čeka od 2-3 meseca (Moskva cedi suvu drenovinu pet stotina godina staru i iscedi jedno priglasenje) i ići ćete na 6 meseci a o svemu ostalom ćete biti obavesteni,navodno 15 farbara ide na ovo novo gradilište. Čekam od jula 2013 i neću sigurno otići pre maja 2014 bedak.Da li je još neko od farbara pozvan za ovo gradilište "PURPE"da li je još neko imao sreće kao ja :besna:
 
Pozdrav svima, evo upravo me zvali iz Vellestroja i rekoše mi kako mi je priglasenje koje traje od 15 januara do 14 aprila propalo, naravno i biznis viza :dash: A sad da li želim da idem na novo gradilište (kao da sam već bio na nekom :dash:) "PURPE " (Yamal oblast). :kaže teta: ako pristanete predaju vam se papiri za novo priglasenje koje se čeka od 2-3 meseca (Moskva cedi suvu drenovinu pet stotina godina staru i iscedi jedno priglasenje) i ići ćete na 6 meseci a o svemu ostalom ćete biti obavesteni,navodno 15 farbara ide na ovo novo gradilište. Čekam od jula 2013 i neću sigurno otići pre maja 2014 bedak.Da li je još neko od farbara pozvan za ovo gradilište "PURPE"da li je još neko imao sreće kao ja :besna:

jao covece....:dash:
 
POZDRAV GOSPODO ! Komplet dokumenata za ''Velesstroj'' sam predao 20.12. 2013. priglasenje je stiglo pocetkom februara,pregled obavljen i putujem Boze zdravlja u petak 28.02.2014.Gradiliste MPS-15 .DAJTE mi korisne i upotrebljive informacije u vezi gradilista,uslova, interneta,putovanja,''sefova'' i svega ostalog sto zivot cini bitnim u terenskim uslovima......Pozdrav od Popare....!!!
 
upravo sam pricao sa kolegom on je sef na dvojci,kaze od sledece nedelje ce slabije ljude voditi a I smanjivace ljude na gradilistima jel rusija size vojsku na noge zbog Ukraine jednostavno poslovi ce stati dok se situacije neresi
 
O tome odlucujes ti da li ces da prihvatis ponudu ili da je odbijes. A da biras gradiliste mozes samo ako imas vezu. .
Понекад може и без везе. Ево пример са овог форума чији тата није више могао на Сабету, или Јединицу.. рекао им не могу тамо није то за мене.. и оп цуп у јужнији крај.

Valja se polako naci drugu firmu,samo zbog te satnice.
Слажем се. Радити у Велестроју и размишљати о другим фирмама.

Minus je logičan :lol: dabome smanjen obim posla,,ali evo nove sezone 2014-ta. Od marta idemo ka plusu,mada je sneg do maja u Novom Urengoyu :zcepanje:
Зна бити и у јуну ја сам га дочекао.

JAOOOJJJ .... MA DE TO NIJE MOGUCE BRE
Ма није... и раније су лупали глупости. Све игра дезинформација и глувих телефона.
 
upravo sam pricao sa kolegom on je sef na dvojci,kaze od sledece nedelje ce slabije ljude voditi a I smanjivace ljude na gradilistima jel rusija size vojsku na noge zbog Ukraine jednostavno poslovi ce stati dok se situacije neresi

Zasto TOLIKO dezinformacija, poluinformacija i gluposti citam ovde poslednjih nekoliko dana???? Tema je posao, a ne vojska, (koju ovi imaju sasvim dovoljno na Krimu, ne beri brigu). A na dvojci ima zaista raznih samozvanih sefova. I sigurna sam da bas imaju vremena da pricaju o glupostima dok im je tehnicki nadzor non stop na gradilistu, i kad svi ne dizu glavu od posla. Molim te... pa u poslednjuh a i narednih 5-6 dana bas na tu istu dvojku odlazi najmanje 15 ljudi koje licno poznajem.
Molila bih vas da ako nemate ista novo i provereno da saopstite, da ne sirite dezinformacije, posto je ovo koliko vidim mnogima jedino mesto gde mogu koliko toliko da se informisu.
Unapred hvala.
 
ma taj sef voli naucnu fantastiku izgleda ,,,:zcepanje:
Имао сам једнога пословођу путовао са мном у радном оделу, док је један тесар путовао у поцепаној тренерци.:lol: Човек иде у истој улици у продавницу па воли да се среди, а не путовање неколико аеродрома од богзна колико хиљада км и авио компаније. Срби...
 
Имао сам једнога пословођу путовао са мном у радном оделу, док је један тесар путовао у поцепаној тренерци.:lol: Човек иде у истој улици у продавницу па воли да се среди, а не путовање неколико аеродрома од богзна колико хиљада км и авио компаније. Срби...
hahahaha ima vazduha za sve ....bar je krenulo , pa kud god stigne , moze se covek i zabavit ovde ,,,:pivce::kafa: za sve ,,,castimmm,,,,
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top