Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako ja sam pre jedno mesec dana nasao oglas od velestroja za zaposljavanje.razni profili su trazeni,ali se nisam odlucio da idem kod njih jer kad sam ih zvao rekli mi da dodjem licno pa cemo onda da vidimo za dalje,nisam otisao jer sam u to vreme naisao na pricu o selbestroju da je bila neka mucka pa zbog slicnosti u nazivu firme mi se ucinilo kao prevara:D e sad idem u petak kod njih na razgovor inace sam keramicar pa me interesuje dali je neko otisao preko njih kao keramicar ili mozda pomocni radnik,pisacu razvoj situacije da posluzi nekim novim ljudima koji posecuju kao sto sam ja i kao sto je meni pomoglo vase pisanje :lol:
 
imao je internet u sobi-konstantno...slabiji ali nebitno mogli smo porukama da komuniciramo...sad NIKO od nasih vec 15 dana nema NIKAKVU komunikaciju sa svojima...hm...a i zasto bi imali to zadovoljstvo da cuju decu...bracu...sestre...zene...ma nema potrebe...to je stoka koja mora da radi 12 sati,pa i vise..da jede tamo neke splacine i moze malo i da spava...a ako bas hoce da cuje svoje onda neka ceka u redu 2 sata na -50...pa ako SLUCAJNO uspe da dobije vezu mozda i poprica 30 sekundi...tamo kao da gledaju kako vise da uskrate i kazne coveka...a ne da mu olaksaju psihicki i fizicki umor...

- - - - - - - - - -



cuj....malo :evil:
aha znam kako je kad sam ja cekala da mi se javi ljubav po 3 ili 4 dana ,,,pakao zivi , ali prodje i to ,,,na sve se naviknes .
 
Pozdrav forumasi!
Pratim vas vec izvesno vreme, imate dosta interesantnih informacija i iskustava. Deluje mi da vas forum moze da da odgovore vezano za posao u Rusiji preko firme Alk++, konkretno, o ljudima imena BISKU, JASMIN...Dobio sam informaciju sa brojevima telefona ovih ljudi sa naznakom da su pouzdani za gradjevinske poslove.
Jos jednom veliki pozdrav i hvala u napred.
Jel moze u pp broj telefona od ovih ljudi u Alk++ hvala ti unapred
 
Meni je nejasno...Kujumba ili 15?To je malo razlicito,oko 4000km je daleko jedno od drugog.Izvini,ali ne razumem da ne znas gde je krenuo...

To je naucna fantastika veruj mi...Niti ce gazda Velessa da proda firmu,niti ima para za to.

Priglasenje ii lekarsko ako ga je platio na crno u Rusiji zajedno kstaju manje od 100eura...Prijavi to policiji,i nemoj cekati,klasican prevarant.


Bilo bi dobro da dobiju tih 20%,oko kojih se toliko polemise,ali to je samo prica ja mislim.Ako ide na GNPS 1 tamo nema signala,i mozda ce ti se javiti ili preko neta ili satelitskog telefona...

- - - - - - - - - -


Meni je nejasno...Kujumba ili 15?To je malo razlicito,oko 4000km je daleko jedno od drugog.Izvini,ali ne razumem da ne znas gde je krenuo...

To je naucna fantastika veruj mi...Niti ce gazda Velessa da proda firmu,niti ima para za to.

Priglasenje ii lekarsko ako ga je platio na crno u Rusiji zajedno kstaju manje od 100eura...Prijavi to policiji,i nemoj cekati,klasican prevarant.


Bilo bi dobro da dobiju tih 20%,oko kojih se toliko polemise,ali to je samo prica ja mislim.Ako ide na GNPS 1 tamo nema signala,i mozda ce ti se javiti ili preko neta ili satelitskog telefona...

Trustnoone- muz mi je nps 15!
 
Pozdrav redcoa1812

5 meseci cekanja..odradio dva lekarska da bi mi danas rekli da nisam predat za priglasenje...e jebacu im majku kad odem u firmu!!!!prezalicu pare za put do bg ali definitivno uzimam dokumenta!


Reci mi da li si ti uopste razgovarao sa nekim iz firme od kako si radio lekarski kad si tek sad saznao da nisi predat za priglasenje? Za koju struku si se prijavio? Procitao sam tvoju poruku od 17 02 da cekas odlazak u sabetu. Ja sam bravar i takodje sam radio dva lekarska (u oktobru i pocetkom novembra) i jos cekam sabetu, mada meni su rekli da sam prosao lekarski i da mi se rade papiri :sad2:
 
Pozdrav Vama legendama foruma,
Evo mene danas kontaktirao neki Danijel,masinsko odelenje Velessa.pitanje za dalju saradnju i da li zelim da mi rade papire tj kako je rekao dozvolu za rad u RF.
Naravno da,moj je odgovor, mada imam posao u staroj firmi a radih u Tyumenu radionica cekistov i moskovski Velesstroj kod Igora Perica na v4 rafineriji.
Bem li ga, ja pitah gde i kako a receno mi sever nps1,nps2 ili Sabeta(svetionik),pa ko sta zna neka mi napise uz moju zahvalnost.
poz
 
Pozdrav redcoa1812

5 meseci cekanja..odradio dva lekarska da bi mi danas rekli da nisam predat za priglasenje...e jebacu im majku kad odem u firmu!!!!prezalicu pare za put do bg ali definitivno uzimam dokumenta!


Reci mi da li si ti uopste razgovarao sa nekim iz firme od kako si radio lekarski kad si tek sad saznao da nisi predat za priglasenje? Za koju struku si se prijavio? Procitao sam tvoju poruku od 17 02 da cekas odlazak u sabetu. Ja sam bravar i takodje sam radio dva lekarska (u oktobru i pocetkom novembra) i jos cekam sabetu, mada meni su rekli da sam prosao lekarski i da mi se rade papiri :sad2:

da cuo sam se sa firmom dosta puta,i uvek je bilo strpite se jos malo,bice polovinom novembra..i tako iz meseca u mesec..decembra su me sami kontaktirali mene i jos par drugova koji isto cekaomo za sabetu kao farbari i receno nam je da putujemo u januaru a da se priglasenje iscekuje svakog dana...januara nisam mogao da ih dobijem i danas ih je drug pozvao da bi mu rekli vi uopste niste predati za priglasenje!luda kuca!!!!
 
Dali neko zna kako je na nps 2,kakvi su uslovi,dali je hladno;) koliko vidim nema ni telefona ni interneta bas tuzno:(

Jedno od hladnijih mesta,temperatura koju sam ja osetio bila je minus 63.Navodno,posle sam cuo da je rekord 70.I to se desilo.Nije se radilo jedno vreme,sad je ok.Interneta ima kao i telefona.Megafon pokriva sve.Prodavnica na gradilistu opskrbljena solidno.Kafe sokova i cigara ne manjka.Sto se tice posla,napreduje gradiliste,radi se,vodi ga sposoban covek.Sefovi tu i tamo,zavisi,ima dobrih ima losih.
 
Pozdrav Vama legendama foruma,
Evo mene danas kontaktirao neki Danijel,masinsko odelenje Velessa.pitanje za dalju saradnju i da li zelim da mi rade papire tj kako je rekao dozvolu za rad u RF.
Naravno da,moj je odgovor, mada imam posao u staroj firmi a radih u Tyumenu radionica cekistov i moskovski Velesstroj kod Igora Perica na v4 rafineriji.
Bem li ga, ja pitah gde i kako a receno mi sever nps1,nps2 ili Sabeta(svetionik),pa ko sta zna neka mi napise uz moju zahvalnost.
poz
Kec mnogo zaostaje sa radom,hladno je,vetrovi su problem i veliki minus naravno.Ta oblast je najhladnija,februar,mart.Ocekuj svasta.Prodavnica ima da se snadjes za sve ali odlazak u grad je problem.Znaci kes moras poneti.Opskrbi se fantomkama salovima rukavicama.Internet jos uvek nema osim kancelarijski.Telefon,kartica Rus telekom sljaka.
 
Pozdrav forumasi!
Pratim vas vec izvesno vreme, imate dosta interesantnih informacija i iskustava. Deluje mi da vas forum moze da da odgovore vezano za posao u Rusiji preko firme Alk++, konkretno, o ljudima imena BISKU, JASMIN...Dobio sam informaciju sa brojevima telefona ovih ljudi sa naznakom da su pouzdani za gradjevinske poslove.
Jos jednom veliki pozdrav i hvala u napred.
Брате,дај број ако имаш или неку информацију о АЛК++
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top