Posao u Rusiji - Strana 482
Strana 482 od 609 PrvaPrva ... 382432472478479480481482483484485486492532582 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 12.026 do 12.050 od 15223

Tema: Posao u Rusiji

Obećava
    Učlanjen
    17.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4

Podrazumevano Re: Posao u Rusiji

Citat Original postavio Zeljko Luzaic Pogledaj poruku
    mogao bih neko i odgovoriti
    Citat Original postavio zeljko2910 Pogledaj poruku
    Pozdrav.Zanima me jesi radio sa ovom firmom Alka PLUS posto sam ja dobio neki broj telefona i rekao bih da je ta firma u pitanju.Dobio sam broj izvesnog Dragana mislim iz LOznice koji takodje radi kod njih ali istovremeno trazi i radnike za njih.Zato me zanima kakvi su za saradnju.
    O Alk++ pisao sam na strani 479.Nije to bas pouzdana firma jer im je organizacioni kapacitet jako tanak a da toga nisu svesni. novopazarci tj.sam vlasnik je korektan.maní se posrednika.novi pazar nije daleko a firma ti je blizu centra.lako ih je naci
    Poslednji put ažurirao/la Suvoborac : 13.02.2014. u 23:20

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bettygrable Pogledaj poruku
    Moj dragi je danas odleteo u Kujumbu-Tajset...ostaje do 5.maja Posto su mu javili dva dana pre, nije stigao da se raspita o tom mestu, uslovima...pa ako je neko vec bio tamo, neka napise sta i kako, da mi bude lakse dok se ne javi
    Pozdrav. Ja bih ovih dana trebalo da idem na Kujumbu, cekam samo da mi jave kada. Ni ja ne znam mnogo, samo sam cuo da tu ima 2-3 gradilista i da su u nekoj pocetnoj fazi. Ako ima nekoga sa konkretnijim informacijama neka pise.

@zeljko2910

Taj Dragan je dziber i ja znam da je svim radnicima trazio lovu pre nego sto odu... Poceni sam...

Obećava
    Učlanjen
    05.12.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3

Citat Original postavio donrile86 Pogledaj poruku
    Pozdrav. Ja bih ovih dana trebalo da idem na Kujumbu, cekam samo da mi jave kada. Ni ja ne znam mnogo, samo sam cuo da tu ima 2-3 gradilista i da su u nekoj pocetnoj fazi. Ako ima nekoga sa konkretnijim informacijama neka pise.
    pozdrav, o kujumbi ima dosta na strani 454, trustnoone pisao.

Početnik kavaja (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jel moze br tel.alk++ u p.poruci bio bih ti zahvalan

Obećava
    Učlanjen
    20.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3

pozz drustvo...kazite mi znate li jeli bilo odlaska za Tjumen....do sada me ova neizvjesnost nije toliko mucila,sada me unisti...sve odobreno,sve kompletno samo se ceka poziv sa gradilista...jos mi samo treba da budem medju onih 10% kojima priglasenje propadne..

Obećava
    Učlanjen
    27.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3

[QUOTE=jaguar.;27388275]pozz drustvo...kazite mi znate li jeli bilo odlaska za Tjumen....do sada me ova neizvjesnost nije toliko mucila,sada me unisti...sve odobreno,sve kompletno samo se ceka poziv sa gradilista...jos mi samo treba da budem medju onih 10% kojima priglasenje propadne..[/QU Juce je bilo odlazaka,ustvari utoku noci su otisli vozijo sam kolegu otisao na nps 19 a i bilo je njih i za tjumen ,ali uglavnom stari radnici.a da ti propadne male su sanse,mada kod njih je sve moguce desavalo se i to

Početnik
    Učlanjen
    07.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

danas su me pozvali i rekli da se moje priglašenje očekuje svaki dan (isto kao i u novembru) i da im dostavim radnu knjižicu i izvod iz PIO u toku sledeće nedelje ....... prošli put su rekli da stiže do 20.2!!!

p.s. valjda se neće ponoviti novembar(naravno radnu knjizicu tek nosim ako stigne priglašenje)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6

Citat Original postavio hydroen Pogledaj poruku
    danas su me pozvali i rekli da se moje priglašenje očekuje svaki dan (isto kao i u novembru) i da im dostavim radnu knjižicu i izvod iz PIO u toku sledeće nedelje ....... prošli put su rekli da stiže do 20.2!!!

p.s. valjda se neće ponoviti novembar(naravno radnu knjizicu tek nosim ako stigne priglašenje)
    za koje mesto cekas i sta si po zanimanju? pozz

Zainteresovan član Larsson7 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6

Ja sam juce zvao Velesstroy,jer sam kuci vec 5i mesec,stiglo priglasenje jos proslog meseca i nista,bar do juce . Rekose ceka se svaki dan radna dozvola i palim i to je to za juce.. Danas me zovu i kazu da se spremam za sledeci Cetvrtak,nije kupljena karta ali da racunam na taj Cetvrtak. Gradiliste Tyumen,kao i pre 8 meseci.. Konacno pomak.

Obećava
    Učlanjen
    20.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3

Citat Original postavio Larsson7 Pogledaj poruku
    Ja sam juce zvao Velesstroy,jer sam kuci vec 5i mesec,stiglo priglasenje jos proslog meseca i nista,bar do juce . Rekose ceka se svaki dan radna dozvola i palim i to je to za juce.. Danas me zovu i kazu da se spremam za sledeci Cetvrtak,nije kupljena karta ali da racunam na taj Cetvrtak. Gradiliste Tyumen,kao i pre 8 meseci.. Konacno pomak.
    kolega od kojeg datuma ti tece priglasenje...i jos nesto...vec si bio u Tjumenu...kakva je situacija,kazu da je tamo zavrseno...kakvi su uslovi...ima li net...meni odobreno priglasenje od 15.01 do 14.04. kazu sve je spremno samo jos taj famozni poziv sa gradilista....jbg

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav za sve!

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav,da li je uplacena akontacija onima koji su otisli 31.1.2014?hvala unapred

Zainteresovan član Larsson7 (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    6

Citat Original postavio jaguar. Pogledaj poruku
    kolega od kojeg datuma ti tece priglasenje...i jos nesto...vec si bio u Tjumenu...kakva je situacija,kazu da je tamo zavrseno...kakvi su uslovi...ima li net...meni odobreno priglasenje od 15.01 do 14.04. kazu sve je spremno samo jos taj famozni poziv sa gradilista....jbg
    Priglasenje mi tece isto tako kao i tebi,samo do 24og Marta. Bio sam uTyumenu u Junu,Julu i Avgustu.. Tamo je generalno ok,ono nije kao kod kuce ali u odnosu na druga gradilista,zabiti i ostalo-ok. Net ima svuda,samo ga nije bilo tamo gde sam ja spavao a to je Krivodanovo iliti bivsi/napusteni deciji centar Zdorovje,tamo ga nije bilo ili ga je bilo na kasicicu. Mozda je sad drugacije.ne znam. Znaci bilo je to decije odmaraliste,malo komfornije ali dalje od civilizacije i bilo je kontejnersko naselje,koje je u urbanom delu grada ali puno tesnije Sad koliko cujem od nekih drugova radi se samo u hali Cekistov i to je to ili se ide dalje na druga gradilista,najvise u Novi Urengoy. Ja sam dobio zeleni karton(koliko sam ga zeleo,toliko i nisam ali nigde nema ''lezi lebu da te jedem'') Pozdrav i ne brini'/te,otici ce svi pre ili kasnije.

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Dali se dobija avans kada se ide na 3 meseca?

bettygrable nije na forumu
    " Rekla je nije to zub, to mnogo jače zaboli, i ne prestaje.. "
    Početnik
    Učlanjen
    13.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sto se tice Kojumbe, odleteo je iz Beograda u cetvrtak 13. u 17h i jos nije stigao do tamo... Jedan avion, drugi avion, vozom 15 sati, a sada nekim Vahta busom (ako sam dobro razumela) i jos putuje......

Početnik
    Učlanjen
    14.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SlavicaLo Pogledaj poruku
    Da li je nekome koje otisao 31.01. uplacena akontacija i zna li ko kad se isplacuje prva plata u velestroju?Pozdrav!
    Da li ste saznali nesto o akontaciji?I mene to zanima novi smo na forumu.Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    15.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav svim forumasima, moj suprug je otisao na gradiliste nps 15 Kujumba*ako sam dobro razumela, Otisao je 10.februara,jos uvek se ne javlja?!!! Ako ima neka informacija,molim vas mi recite. Citala sam nesto o tom gradilistu, a jel imate jos neke informacije. Bas sam zabrinuta.Samo da cujem da je sve ok?Veliki pozdrav iz Panceva

Početnik
    Učlanjen
    03.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jos uvek nista.

Početnik
    Učlanjen
    15.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio bettygrable Pogledaj poruku
    Sto se tice Kojumbe, odleteo je iz Beograda u cetvrtak 13. u 17h i jos nije stigao do tamo... Jedan avion, drugi avion, vozom 15 sati, a sada nekim Vahta busom (ako sam dobro razumela) i jos putuje......
    bettygrable molim te ako ista cujes i za tvog javi ,. \moj muz je otisao 10.02 isto tu i nije se javio....Ako hoces mozemo preko pp poruka da se dopisujemo ako je dozvoljeno. Moj je prvi put otisao pa nista ne znam. Hvala

Početnik
    Učlanjen
    15.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

trustnoone / molim te mi reci da li si ti trenutno u Rusiji,nisam bas dobro razumela ili si bio ,konkretno mislim na nps 15 Kujumba . Muz mi je tamo .otisao je 10.februara,prvi put ode u Rusiju i nije se jos javio i cekam,kapiram da nema tamo signala,pa jel mim jos malo mozes pomoci,kako da stupim u kontakt sa njim? Hvala

Početnik
    Učlanjen
    06.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav svima,kako ste ljudi,jel ste vredni? Samo da vas sve pozdravim jer sam imala malo vremena da se javim Ima li sta novo u vezi Sabete?

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2014.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kad cujem kako se i koliko putuje na Kujumbu uopste mi se ne ide Ne znam kako cu izdrzati tih 15 sati u vozu...
    Jel ide jos neko ovih dana?

Zainteresovan član JELENA8521 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    14

Dobro jutro svima!Moj muz je cuo na gradilistu da je gazda Velesstroja Srbija kupio Velesstroj Rusija i da ce od sada ljudi dolaziti kuci na svaka 3 ili 4 meseca na po 20 dana koji ce biti i placeni i da ce firma promeniti ime pa ce morati u skorije vreme da se povuku svi radnici sa svih gradilista da bi se radili novi papiri(malo nerealno cini mi se )....E sad mene zanima da li je to jos neko cuo ili je to samo jos jedna lepa pricica.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.09.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5

Citat Original postavio JELENA8521 Pogledaj poruku
    Dobro jutro svima!Moj muz je cuo na gradilistu da je gazda Velesstroja Srbija kupio Velesstroj Rusija i da ce od sada ljudi dolaziti kuci na svaka 3 ili 4 meseca na po 20 dana koji ce biti i placeni i da ce firma promeniti ime pa ce morati u skorije vreme da se povuku svi radnici sa svih gradilista da bi se radili novi papiri(malo nerealno cini mi se )....E sad mene zanima da li je to jos neko cuo ili je to samo jos jedna lepa pricica.....
    Sa kog gradilista je krenula ta pricica i dali je to cuo od nekih sefova ili?Moj suprug je na Mgadanu i jedno vreme su pricali o nekim premestanjima ali o prodaji nije cuo! ako cujes jos nesto pisi....

Početnik Subabus (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

15 sati voz i jos 17sati do kuyumbe u vahti i kada stigne proveri bubrege ako ima kamen ispasce mu sigurno.... poz... iz kuyumbe

Slične teme

1. Sve o Rusiji
    Autor Bara Kob Ama u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 11.02.2009., 19:44
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.11.2007., 08:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku