Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo informacije sta se prica na gradilistu...ukinuli su 20...30...% na platu...Tjumen preuzimaju Turci... nece biti cele plate...ne kazem da je sve to tacno...samo prenosim...molim Boga da su to samo price
 
Poslednja izmena:
hvala brate na odg...znam kakvi su to smjestaji...i kod mene je tako bilo...cigare su uvek bile jeftinije nego ovde...bar je tako bilo do 2010g kada sam zadnji put bio....sto se satnice tice pitao sam iz razloga sto je nekada neko spomenuo od 4 do 4,5 $...nadam se da je to dezinformacija i da je za vrijedne i sposobne majstore bar 5,5$...mada je neko spominjao da grupovodje tj. onaj ko prjekat cita kao bukvar bez problema prelazi 6$...ako nesto po tom pitanju znas...napisi...
P.S.-nama su u prvi mah rekli da idemo na NPS2....sada je kao Tjumen u pitanju...mislim da cemo ici dalje,da nam je to samo da se malo adaptiramo na normalan minus i klimu uopste...cisto kao sabirni centar...ima lii neko od forumasa predpostavku dali bi moglo tako da bude...pozz
Bez problema da prelazi 6$...Onda ti nisu radili za Veles-beograd... (Hopeks).6$ ti je koliko ja znam maksimum,koji retko ko dobije na gradilistu,i to pola vodecih majstora,a polovina su ulizice i cinkarosi!

evo informacije sta se prica na gradilistu...ukinuli su 20...30...% na platu...Tjumen preuzimaju Turci... nece biti cele plate...ne kazem da je sve to tacno...samo prenosim...molim Boga da su to samo price
Ne verujem da ce Tjumen da uzmu Turci,zato sto je tu centar za pravljenje metalnih konstrukcija za ceo Velesstroj...Jednostavno,trenutno nema posla,ali kad krenu veca gradilista,tamo ce ponovo da vri...
 
Bez problema da prelazi 6$...Onda ti nisu radili za Veles-beograd... (Hopeks).6$ ti je koliko ja znam maksimum,koji retko ko dobije na gradilistu,i to pola vodecih majstora,a polovina su ulizice i cinkarosi!

hvala drug da dodatnim info...mada nisam te skontao...da li je 6$ max za beogradski VELES ili moskovski...nama su rekli da idemo preko moskovskog jer nas nemogu prijaviti u beogradu zbog BIH pasosa....ma kako god da bude ili 5,8 ili 6,3$ vazno je da su sigurni novci...vidim da je plata legla...to je vazno...bolje je i 5,5$ svaki mj redovno nego 7$ koje neznas kada i dali ces uopste da dobijes...
 
Sta napisati,ma koliko ja bio skeptik,ovi iy Velesstroja me demantuju.Neka samo tako nastave.
Hmmm,mada danas raygovarah sa drugarom tj cimerom kad smo bili u Tyumenu,da me je video na nekom famoznom spisku za Magadan kod nekog Zivka.
A ja morao da zovem Bobana koji mi je rekao da cu biti obavesten posto sam bio na v3 v4 pozajmljen moskovskom Velesu i u radionici Cekistov gde cu.
Hmm opet malo skeptik.
Svima vam zelim sve najbolje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top