Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zvali su danas mog muza da ga pitaju samo da li je raspolozen za put u rusiju i da ce uskoro biti obavesten,ali se i dalje ne zna datum.Kazu da su danas zvali one koji idu u sledecoj turi.Lepo je sto se brinu o raspolozenju buducih radnika,fina neka firma!:zcepanje:

Znači li to da ja nisam u toj grupi?! Mene niko nije zvao još od pre desetak dana... ima da ih zovem ujutru! :dontunderstand:

Jel ima još neko da su ga danas zvali?
 
Poslednja izmena:
Ја сам звао и рекли су ми да је прво одуговлачење било због свега горе наведеног ( спајања фирми, селидбе, итд.), а сада се чека руска администрација, која је, по свему судећи, ажурна као и наша. Ако папири не стигну до 20.-25. априла, неће се ићи пре 20.-25. маја. Јер, и они славе 1. мај, а славе и 9. и то им је баш празник. Ваљда све то спајају и боле их уво за Велесстрој и нас :worth::dash::worth::dash::worth::dash::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Ја сам звао и рекли су ми да је прво одуговлачење било због свега горе наведеног ( спајања фирми, селидбе, итд.), а сада се чека руска администрација, која је, по свему судећи, ажурна као и наша. Ако папири не стигну до 20.-25. априла, неће се ићи пре 20.-25. маја. Јер, и они славе 1. мај, а славе и 9. и то им је баш празник. Ваљда све то спајају и боле их уво за Велесстрој и нас :worth::dash::worth::dash::worth::dash::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

Velesstroj ima rok dokle ce da bude gotovo to sve sto rade u Rusiji ,ne razumem kako tako ozbiljna firma dozvoljava ovoliko odugovlacenje,jer ako se ne zavrsi sve na vreme placaju se penali,mislim da im to bas i nije u intersu......
 
I ja bih trebao da idem,poslao sam pasos i jos neka dokumenta. Do kraja nedelje cu kompletirati dokumentaciju i poslati. Otkaz sam dao u dosadasnjoj firmi i ostalo mi je samo da cekam,kao i drugi. Neki moji drugari su tamo vec 2-3 nedelje.. Zale se da se radi dosta(verovatno nisu navikli),jbg. nigde nije lako,samo sto tamo znas zasta radis i mucis se. Meni su ponudili 5.5 $ i radno mesto "pomocni bravar u izradi i montazi celicnih konstrukcija"....
 
Pa ne ide to ljudi bas tako,danas si predao pasos i da odes za dva dana.Samo mesec dana treba z priglasenja pa sve ostalo.Ali kad budu nazvali i rekli da se ide,otice se za dva dana.Tako je bilo bar u mom slucaju,Zvali u sredu a u subotu sam bio vec 10000km daleko od kuce.
 
Majstor Božo, ja sam Zlatko, po zanimanju sam bravar monter, završio sam 1988 školu i radio jedno 5 godina u toj struci. zainteresovan sam za rad u Rusiji. Treba sledeće sedmice da idem u Hopex na probni rad. Znam raditi sa brenerom, elektro varenje i neke osnove bravarskog posla ali nisam dugo radio taj posao ozbiljno, već pomalo kući posle posla. Najveći mi je problem čitanje nacrta, jer sam sve zaboravio. Znaš li možda šta se konkretno traži od bravara u toj firmi da znam šta me čeka kad odem ? Pozdrav !
 
Prijatelju, ja treba da idem iduće sedmice u hopex na probni rad za rad u Rusiju Ja sam bravar monter po struci, a znam i da varim elektro ali nemam nikakve ateste poližene.Reci mi ako znaš šta traže tamo od bravara da zna, koliko se čeka i ako znaš još nešto što mi može koristiti ? Pozdrav !
 
Zvali su danas mog muza da ga pitaju samo da li je raspolozen za put u rusiju:zcepanje:
Аууу, која привилегија.:lol: Обично је обрнуто, људи зову њих и недоступни су. Јутрос мој другар цело јутро звао и веза недоступна. :confused: Један део његове бивше екипе из Сочија је већ запалила за Катар.
 
pa.. ja sam sestra:D:zper:

Zdra'o bila sestro! :rotf:

- - - - - - - - - -

Аууу, која привилегија.:lol: Обично је обрнуто, људи зову њих и недоступни су. Јутрос мој другар цело јутро звао и веза недоступна. :confused: Један део његове бивше екипе из Сочија је већ запалила за Катар.

Šta se radi u kataru? Jel za istu firmu?
 
i moj muz bio danas u velastroj kasnio sa knjizicom radnom , dok ga odjavila predhodna firma i rekli da se ocekuje 5 do 10 dana da jave za polazak.....mislim sta reci...

- - - - - - - - - -

Мислим да није иста. После Сочија ко мишеви се разбежали по целом свету.:lol:

cula sam da se katar bolje placa ....imate li informacija
 
Zvali su danas mog muza da ga pitaju samo da li je raspolozen za put u rusiju i da ce uskoro biti obavesten,ali se i dalje ne zna datum.Kazu da su danas zvali one koji idu u sledecoj turi.Lepo je sto se brinu o raspolozenju buducih radnika,fina neka firma!:zcepanje:

MOG MUZA ZVALI SVAKI DAN CELE NEDELJE ZA RADNU KNJIZICU...sve kao hitno hitno donesite necemo valjda cekati kraj aprila sa ti hitno
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top