Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala clanovima badnjara i Miomir Dumitrov na iscrpnim i dosta preciznim odgovorima.:aha2:

Mislim da nisam previse probirljiv sa hranom a navikao sam na los smestaj jer dooosta u zivotu idem da kampujem pa mislim da necu oskudevati sa tim. Jedino sto ne volim zimu, ali navicicu i na to. Mada covek kada vidi i dobije prokleti dinar na sve zaboravi.z;) Pa cak bukvalno i da mu nogu odseku...z:(

Ja bih trebao da idem preko coveka iz Beograda cinimi se zovu ga mane.:zroll:


Nema na cemu. Ako ti treba broj nekog iz ALK++ direktno poslacu ti u pp. Da bih izbegao placanje ljudima koji su inace vec placeni da nadju ljude da rade. Ja sam se opekao ali nisam imao nikog da mi to kaze
 
Nema na cemu. Ako ti treba broj nekog iz ALK++ direktno poslacu ti u pp. Da bih izbegao placanje ljudima koji su inace vec placeni da nadju ljude da rade. Ja sam se opekao ali nisam imao nikog da mi to kaze

Nema potrebe. Idem sa rodjakom koji je vec dva puta isao sa tom firmom ali ajde reko opet prvo da pitam i da potvrdim posto idem prvi put. :zroll: A iz rodjaka moram da vadim sa klestima reci da bih ista saznao...:vudu:
 
Nazalost ni jedno ni drugo,nego muka naterala ljude jer u Loznici nema posla.Surovo ali istinito
Нема посла ни у другим градовима. Ако нису агенције и везе онда имају МНОГО среће. Супер z:)

Slazem se !!! A da ima agencija i veza ne bi ljudi cekali u Velestroju po par meseci da ih pozovu !!!
па не чекају сви.. :zroll:
 
Dali putuje neko u petak 31.01. vecernji let,za Magadan i ima li informacija kako je sad tamo bio sam u novembru,bilo -30,a sad znali neko? Promenim telefon i nesacuvam brojeve od onih koji su ostali tamo.Pozdrav za sve koji putuju i neka vas zdravljei srece prate!!!
 
Pa di si tiiiiiiiii.........mmmmm? :cmok2: :strika:

ps stigla majka :strika:......svima odobrene poruke iako su iste :lol:
Pozdrav mamice :cmok: Hvala na dobrodoslici pa eto i mene ponovo u drustvu, doduse privremeno jer me ponovo za Sibir salju i kazu da ce ovaj put odrzati rec i poslati me na Sabettu :( ali boze moj kada tamo mogu opstati beli medvedi a sto ne bi opstao i ja ;) :) I moram ti se potuziti da je sneg u Sibiru loseg kvaliteta, da je suv i uopste nije pogodan za grudvanje i pravljenje sneska belica, dobar je za sankanje :) pa ko voli nek izvoli :D
Kako si mi ti, slusaju li te ova tvoja decica? :)
:cmok:
 
Darebre,
Naravno, opstali medvedi i Srbi :zskace: Pa, dok ne kreneš čitamo se :)
Ma nigde nije sneg kao ovde,:zimag: čak i u snežnim područjima :zcepanje:
msm šta znaju Rusi koe je pravi sneg ...ovaj naš kad stegne, ne pušta brajko :snesko:
Slušaju deca...dobri su....:)
 
moram da priznam da su prema nama(mislim na nas sa BIH pasosima) ispali korektni...ljekarski odradjen polovinom novembra...ostalu dokumentaciju poslali oko 25. nov...rekli nam da ce krajem januara stici priglasenije....tako je i bilo....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top