Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo svima, Pratim već duže vreme ovu temu. I ja sam ovako počeo pre 3 godine. Radio sam skoro dve godine za Hopex i Velestroj na NPS 12,13 I 14. Imam poprilično iskustva pre i posle odlaska, pa koga šta interesuje izvolite
 
Zdravo svima . Meni bi trebalo priglasenje da stigne sutra , bar tako kazu tete iz Velestroja . Naznacen sam za Novi Orangoy nps 1 . Inace sam varioc . Cekam vec mesec dana i vec sam se pomalo smorijo . Prateci forum primetio sam da je stanje malo napeto oko tih odlazaka , plate itd . Da li ima jos varioca koji cekaju ???? i koliko ????
 
Zdravo svima. Ja sam novi član foruma. Od početka pratim ovu temu, dosta je interesantna jer veliki broj naših ljudi hrli put majčice Rusije. I ja se otisnuh tamo pre 3 godine. Radio sam za Hopex i Velestroj skoro 2 godine na NPS 12,13 I 14.
 
Danas sam se slucajno cuo sa drugom koji je na Sabeti...Spremno je za dolazak ljudi,SIGNALA IMA!!!!!I na megafon,i na Uralsvjazinform...Tako da,ko ide tamo,imacete vezu sa svetom!
Cestitam svima koji su dobili datum,sve najbolje,cuvajte se!!!!!!


Kako sad megafon kad Vharaci kaze da ima rostelekom sin joj sada dolazi iz Sabete,jer to sigurno za megafon.pozzzz i hvala :D
 
Kako sad megafon kad Vharaci kaze da ima rostelekom sin joj sada dolazi iz Sabete,jer to sigurno za megafon.pozzzz i hvala :D
Milane pričekaj još malo, u ponedeljak sin dolazi, ovo su informacije koje sam dobila u 2-3 reči preko telefona, predbroj sam prepisala iz poziva. U ponedeljak ćemo sve čuti u živo, pa ću napisati za sve kojima treba. Znam samo da je rekao da je ovo za kartica za jamaslko - nenetski okrug. Pozdrav svima, čujemo se!

Inače Uralsvyazinform postao je dio Rostelecomom 1. travnja 2011, zajedno s još sedam Svyazinvestom regionalnih telekomunikacijskih operatera Uralsvjazinform je dio rostelekoma
 
Poslednja izmena:
Milane pričekaj još malo, u ponedeljak sin dolazi, ovo su informacije koje sam dobila u 2-3 reči preko telefona, predbroj sam prepisala iz poziva. U ponedeljak ćemo sve čuti u živo, pa ću napisati za sve kojima treba. Znam samo da je rekao da je ovo za kartica za jamaslko - nenetski okrug. Pozdrav svima, čujemo se!

Inače Uralsvyazinform postao je dio Rostelecomom 1. travnja 2011, zajedno s još sedam Svyazinvestom regionalnih telekomunikacijskih operatera Uralsvjazinform je dio rostelekoma

:ok::ok::ok::super::super:
 
Zdravo svima . Pratim forum vec neko vreme . Hocu da pitam koliko obicno kasne priglasenja ??? Mene su odredili za Novi Orangoy nps 1 . Inace sam varioc .

Mi sto idemo u Sabettu cekali smo tri i po meseca ali nema pravila, sve zavisi koja se viza radi i na koliko, ima sigurno tu jos nekih stvari, uglavnom nikad se ne zna. Nama su pricali da ce se ici pocetkom oktobra pa smo stigli do januara a neko ode i za mesec dana !!!! Samo strpljenja i srecno !!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top