Posao u Rusiji - Strana 421
Strana 421 od 702 PrvaPrva ... 321371411417418419420421422423424425431471521 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 10.501 do 10.525 od 17532

Tema: Posao u Rusiji

Primećen član tijana.vit (avatar)
    Učlanjen
    29.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    14

Podrazumevano Re: Posao u Rusiji

Citat Original postavio Dekararus83 Pogledaj poruku
    Da li je nekom od vas skinuto sa oktobarske plate sta?
    ako su te skratili od plate ,,,zovi finansije , ili neko tvoj nek zove ,,javi koliko sati si imao ,,,oni znaju sve i koliko ti je sat i zasto je toliko isplaceno,,,desavaju im se greskke ,,,mom muzu je jednom uplaceno 25 hiljada manje ,,,pa kad se zvalo posle dan dva je uplaceno,,,jednom i celu platu zaboravili uplatiti ,,,pa 10 dana nakon ja zovem i zalim se ,,,za dva sata je uplaceno ,,,tako da ako je greska , videce i uplatiti,,,

trustnoone nije na forumu
    Dodju tako vremena kad pametan zacuti,budala progovori a fukara se obogati... Ivo Andric
    Primećen član trustnoone (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio solari Pogledaj poruku
    maj darling je krenuo jutros sa 11-ice size sutra u 22h
    Sad te jedno vreme nece biti na forumu...Opravdani izostanci...Srecan put njemu,tebi srecan docek...
    Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Јутрос мој другар се пријавио и рекли групици да сви будућу путују на 6 месеци, а неколико њих питало може ли на 3 јер 6 је много, одговорили им - не може, потом одустали. Лези хлебу да те намажем
    Jbt,to su neke mamine maze...Ja sam prvi put otisao u RF 2008 i bio 11 meseci!!!
    Citat Original postavio tijana.vit Pogledaj poruku
    pa pre samo mmesec se po Tjumenu suskalo da ce se ici samo na 3 meseca ,,,hahahahahaha ma igranje sa ljudima definitivno
    Nikad to nece biti...Osim kad je problem sa vizama,a posao hitan,pa se salju ljudi po bilo kakvom osnovu.Hopeks (Velesstroj-BG) je uvek slao na 6 meseci,i na toliko potpisujes ugovor.
    Citat Original postavio Dekararus83 Pogledaj poruku
    Pa ja koliko znam moskovski je mnogo ozbiljnija firma sto se toga tice.Brze odradjuju papire,ne moze da te zakaci crna tj.turisticka varijanta i sigurniji su sa platama.Brzo dobijas stalno zaposlenje i redovan si za odlazak kad si kod njih za stalno.Po meni je cilj moskovski Velesstroj.Sto se ovde komentarisalo ovih dana,tamo gde je Srbin gurnuo prste u kasu bezi i ne okreci se.Jos se ovde nisu zalili na Moskovljane.Znam dosta kuvara ,mehanicara,elektricara.
    Da,Veless-RU placa fiksno,ali je to mac sa 2 ostrice...Ja radim naprimer od 8-22.00 nekad ostanem i duze..Sve to izgleda lepo sa strane kad se gleda,ali ima i svojih nedostataka...
    Glavno je to da imas odmor na 3 meseca,po 15 dana (bar meni),i to je najpozitivnija strana medalje...
    Istina je kao kad tri slepca napipaju slona,,,Jedan uzme rep,kaze kanap.Drugi nogu,kaze drvo,Treci surlu,kaze zmija...

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imam pitanje i treba mi brz odgovor dobio sam u petak poziv za rad u Rusiju navodno se prave spiskovi i sastanak je na aerodromu u nedelju u 15i30 trazili su mi jedino broj pasosa i ime firme za koju sam radilo moleraj placa se 8 dol po satu ostaje se 1.5 mesec i ide se u Soci vracamo se 1 feb. ide se na turisticku vizu i nisam uspeo da dobijem ime podizvodjaca koj radi za puteve Uzice, u dilemi sam sta da radim. Hvala na odgovoru.
    Poslednji put ažurirao/la mrmusic : 14.12.2013. u 12:19

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I navodno nem je brigadir neki Vladomir Sindjic .

Zainteresovan član milan mima (avatar)
    Učlanjen
    09.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8

Citat Original postavio mrmusic Pogledaj poruku
    Imam pitanje i treba mi brz odgovor dobio sam u petak poziv za rad u Rusiju navodno se prave spiskovi i sastanak je na aerodromu u nedelju u 15i30 trazili su mi jedino broj pasosa i ime firme za koju sam radilo moleraj placa se 8 dol po satu ostaje se 1.5 mesec i ide se u Soci vracamo se 1 feb. ide se na turisticku vizu i nisam uspeo da dobijem ime podizvodjaca koj radi za puteve Uzice, u dilemi sam sta da radim. Hvala na odgovoru.
    Po tvojoj prici bi trebalo da bude Alka Plus tako se zove firma,ako je ona smestajj ti je radnicki kontejneri,hrana solidna,sto se tice placanja ok su,jedino me buni ta satnica velika je da bi bila stvarna a i nacin odlaska sve u dva dana to mi se nesvidja,ako sam ikako pomogo toliko od mene,a tebi bih savetovao da dobro razmislis pre nego sto odlucis,trebao bi malo vise da se raspitas o podizvodjacu za koga bi trebao da radis....pozdrav i srecno

P.S.ako ti traze novcanu nadoknadu 100-150 eura navodno za uslugu ili tako nesto u tom smislu,ja se ne bih usudio da krenem....
    Poslednji put ažurirao/la milan mima : 14.12.2013. u 12:37

Obećava Subabus (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4

Citat Original postavio milan mima Pogledaj poruku
    Po tvojoj prici bi trebalo da bude Alka Plus tako se zove firma,ako je ona smestajj ti je radnicki kontejneri,hrana solidna,sto se tice placanja ok su,jedino me buni ta satnica velika je da bi bila stvarna a i nacin odlaska sve u dva dana to mi se nesvidja,ako sam ikako pomogo toliko od mene,a tebi bih savetovao da dobro razmislis pre nego sto odlucis,trebao bi malo vise da se raspitas o podizvodjacu za koga bi trebao da radis....pozdrav i srecno

P.S.ako ti traze novcanu nadoknadu 100-150 eura navodno za uslugu ili tako nesto u tom smislu,ja se ne bih usudio da krenem....
    Slažem se sa milan mima: I meni je tako letos jedan rekao pa kada sam proveravao firmu i agenciju, nigde ih nema a br. sve preko moba??? Razmisli dobro...

Početnik
    Učlanjen
    09.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?

Primećen član tijana.vit (avatar)
    Učlanjen
    29.03.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    14

Citat Original postavio fasadena Pogledaj poruku
    ne razumem, da li je ovo forum samo za one koji imaju veze sa Velstrojem ? čini mi se da ne prolaze druga pitanja ni odgovori, znači li to da ako nisi u Velstr... i nisi skraćen za platu - nema šta da tražiš ovde ? Pre par dana sam se učlanio, pročitao skoro sve i postavio jedno pitanje , a niko ni A ni B . bruka. ajde da pitam opet - zna li neko nešto o firmi SRBIN.RU iz Moskve ?
    ma izgleda znaju ,,,,ali cute

morpheusxxx nije na forumu
    Боље частан узмак него нечастан пораз
    Zainteresovan član morpheusxxx (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Ниси у праву! Тема је рад у Русији,не рад у Велес... Вероватно нико није видео то што си написао или не знају одговор... СРБИН.РУ ? Постоји сајт http://srbin.ru/ Фирма која се бави инутрашњим радовима,станова,кућа,канц
    Poslednji put ažurirao/la morpheusxxx : 14.12.2013. u 14:43

Učlanjen
    09.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8

Pa prijatelju sta da ti kazem kad nista neznam o toj firmi,a ako neko zna sigurno bi prokomentarisao nesto....pozdrav

- - - - - - - - - -

Pa prijatelju sta da ti kazem kad nista neznam o toj firmi,a ako neko zna sigurno bi prokomentarisao nesto....pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    05.07.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio milan mima Pogledaj poruku

Hvala na brzom odgovoru taj Sndjic je vlasnik firme ne traze nadoknadu za put na aerodromu nas ceka neka Milena to je sto imam od informacija pozdrav!

Zainteresovan član sasa lo (avatar)
    Učlanjen
    26.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7

Ja tebe ne razumem, cemu takvo drcno ponasanje, logicno je da ako nisi dobio odgovor da niko nije cuo za tu firmu !!!!

trustnoone nije na forumu
    Dodju tako vremena kad pametan zacuti,budala progovori a fukara se obogati... Ivo Andric
    Primećen član trustnoone (avatar)
    Učlanjen
    19.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Ako nema odgovora,znaci da niko ne zna...Evo,dali su ti sajt,to si mogao i sam da nadjes...Nisi jedini koji ostane bez odgovora,a nasih firmi po Rusiji ima milion,tako da ne mogu svi da znaju sve o tome.
    Da si procitao,video bi da se ovde dele informacije o svima,ali KO O TOME NESTO ZNA!!!
    Istina je kao kad tri slepca napipaju slona,,,Jedan uzme rep,kaze kanap.Drugi nogu,kaze drvo,Treci surlu,kaze zmija...

Učlanjen
    09.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    8

Hvala na brzom odgovoru taj Sndjic je vlasnik firme ne traze nadoknadu za put na aerodromu nas ceka neka Milena to je sto imam od informacija pozdrav!
    To je to Alka Plus i mene kontaktirala Milena otprilike pre mesec ipo alisam odbio iskren da budem strah me je bilo da idem na turisticku u Sociju,da je negde u unutrasnjosti mozda bih i pristao,pozdrav i srecno...

Zainteresovan član mikica68 (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Ja sam pogledao odma na netu tu firmu ali sta da ti kazem kad neznam ni ko su ni sta. Video sam cime se bave i sta rade ali sta da ti kazem i dam savet kad neznam ih ko ni ostatak clanova foruma. Izvini sto ti nisam ni to odgovorio ali nemozes ni ocekivati da ti neko odgovori kad verovatno niko nezna za tu firmu.

Ja znam za tu firmu i ok su ali pazi se tamo je sad cistka jer tamo od 25 decembra nemoze niko da ostane jer su zimske igre od februara meseca i tamo sad ciste sve koji nemaju papire a da ti nepricam sta rade sa tima koje uhvate. Tako da dobro razmisli dali ces da ides i da jos nesto 8 dolara opet razmisli dali su tacni jer koliko ja znam od 7 nema niko vise i to nema ni pola radnika toliki satnicu. Eto toliko od mene ako sam pomogao a ako nisam jbg pitaj ako te sta zanima

Učlanjen
    26.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7

Citat Original postavio Mirko Arsenijevic Pogledaj poruku
    Pratim vas vec dugo,juce su me zvali iz V.S.,inace sam konkurisao za peskirera,pocetkom septembra!poslao papire itd!pa me zanima dal ko moze da mi kaze nesto o KRASNODARU...?unapred zahvalan!
    Izgleda da nema informacija, trazi po netu. Ja sam juce cuo za jednog momka da je tamo radio, sad je na drugom mestu ali da planira da ostane u Krasnodaru da zivi jer mu se mnogo svideo grad i visok standard, kazu da je odusevljen ali ne znam kako mu je bilo raditi, samo sam te informacije saznao. pozzz

Početnik
    Učlanjen
    30.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio sasa lo Pogledaj poruku
    Izgleda da nema informacija, trazi po netu. Ja sam juce cuo za jednog momka da je tamo radio, sad je na drugom mestu ali da planira da ostane u Krasnodaru da zivi jer mu se mnogo svideo grad i visok standard, kazu da je odusevljen ali ne znam kako mu je bilo raditi, samo sam te informacije saznao. pozzz
    Hvala puno!pozz

Obećava Subabus (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4

Da neko zna sigurno bi ti rekao...

Zaslužan član Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    839

Citat Original postavio sasa lo Pogledaj poruku
    Вероватно има руско држављанство, ако нема не знам како би могао тамо живети.
    Србију већ две деценије систематски пљачкају политичари у сарадњи са странцима.

Učlanjen
    26.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7

Вероватно има руско држављанство, ако нема не знам како би могао тамо живети.
    Nema sigurno, radi tamo duze vreme, znam da je sad u Velestroju i nemam pojma kako to ide mada znam dosta njih sto zive u Moskvi vec petnaestak godina a kako stvarno ne znam.

Obećava
    Učlanjen
    20.11.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    4

Da,Veless-RU placa fiksno,ali je to mac sa 2 ostrice...Ja radim naprimer od 8-22.00 nekad ostanem i duze..Sve to izgleda lepo sa strane kad se gleda,ali ima i svojih nedostataka...
    Glavno je to da imas odmor na 3 meseca,po 15 dana (bar meni),i to je najpozitivnija strana medalje...[/QUOTE]

hvala na informaciji...i ja sam pre par godina radio u moskvi na fix plati...bas tako,mac sa dve ostrice....jos jedno podpitanje...odprilike kako se krecu fixne palate u velestroj moskva...cisto orjentaciono...hvala

Zaslužan član Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    839

Moguce da zive tamo na osnovu zene Ruskinje koja ima naravno rusko drzavljanstvo, tako vec moze. Ali da je sam ne verujem da moze.
    Србију већ две деценије систематски пљачкају политичари у сарадњи са странцима.

Učlanjen
    26.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7

Moguce da zive tamo na osnovu zene Ruskinje koja ima naravno rusko drzavljanstvo, tako vec moze. Ali da je sam ne verujem da moze.
    Ne moraju da se zene vec nađu tamo nekog ko im daje garanciju i tako na neku foru rade vize na godinu i tako svake godine, znam da nekad dolaze ovde zbog vize a nekad ne vec je tamo produzavaju. Koliko vidim da im nije kao sto je nekad bilo i pocinju da se vracaju. Definitivno se obara cena rada bas kao sto smo i ovde komentarisali.

Nov član
    Učlanjen
    11.12.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

i moj muz je u toj prici ide se za par dana ali mu je trazeno 100eura nadoknade ipak je odustao neizvesno i nesigurno

Početnik
    Učlanjen
    20.10.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mirjanacj Pogledaj poruku
    i moj muz je u toj prici ide se za par dana ali mu je trazeno 100eura nadoknade ipak je odustao neizvesno i nesigurno
    100 eu navodno za diplomu to je prevara
    Poslednji put ažurirao/la LJILJA MMM : 15.12.2013. u 14:44

Slične teme

1. Sve o Rusiji
    Autor Bara Kob Ama u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 11.02.2009., 19:44
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.11.2007., 08:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor