Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
drinjaca: "...Mnoge stare povratnike mozda nece ni zvati (a koji su se dokazali u praksi kao odlicni majstori) a nove vec zaposljavaju da i neznaju kakvi su u praksi."


Tako je kolega, i ja sam bio dva puta po mesec dana kao turista(na cemu sam velesstroju zahvalan) a amateri su dobili papire na tri do sest meseci da rade
 
Dobro jutro i Srecna slava svima koji slave Alimpijevdan, Suprug se cuo sa kolegom iz Novog Uregoja i rekao mu je da danas putuje za Sabetu,tj da je vec u putu,a samo par dana je bio u Uregoju a dosao je iz Tjumena.Tako da ima uvek nekih novih situacija i moramo se pomiriti sa tim kad vec nemamo izbora ovde,Neka je sa srecom svima,neka ih zdravlje sluzi i Bog cuva....
 
Auu sta se radi.. Zvao sam Velesstroj da ih pitam sta je sa mojim statusom trenutno (bio sam na oba lekarska,planiran za Sabettu..) i sluzbenica mi kaze,Vi niste ''predati'' nigde,tj.,niste planirani nigde?!?! Wtf??? Onda mi je dala broj telefona od ''metalaca'',kako je ona rekla ''pa pitajte tamo,oni ce vam reci konkretno''. Zovem i posle kraceg razgovora ljubazna sluzbenica mi rece da su mi papiri predati odavno i da se svaki dan ocekuje moja radna dozvola i to ne za Sabettu vec za NPS2 Novy Urengoy :) Zivot je cudo!
 
Imam utisak da su u velestroju sve kancelarije i sve sluzbenice prica svaka za sebe,ili su tako dobro uigrani da setaju ljude kojekakvim povrsnim informacijama ,tipa zovite tamo,mi ne znamo,vi ste predati,vi niste dostavili papire a sve je dostavljeno (negde i po vise puta sto je kod nas bio slucaj).Ne znam u sta covek vise da veruje ,totalno ludilo !!:eek::dash:
 
Imam utisak da su u velestroju sve kancelarije i sve sluzbenice prica svaka za sebe,ili su tako dobro uigrani da setaju ljude kojekakvim povrsnim informacijama ,tipa zovite tamo,mi ne znamo,vi ste predati,vi niste dostavili papire a sve je dostavljeno (negde i po vise puta sto je kod nas bio slucaj).Ne znam u sta covek vise da veruje ,totalno ludilo !!:eek::dash:



Xexexexexexe pa onako bi bilo sve monotono,ovako je zanimljivo....:D:D
 
Cuvajte zivce trebace vam u Rusiji prijatelji doce i red da vi idete samo polako. Svi koji odu u N.Uregnoj neka ocekuju da ce mozda i na Sabetu cim se steknu uslovi.
Toliko od mene za sad cuvajte se i cicemo se opet sutra ako mili bog da a sad u krpe i na spavanje jos malo ujutru se radi opet :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top