Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
По ком курсу фирма исплаћује зараде? Знаш ли можда? Мало пре баш гледам у банци... Евро,45руб. Долар око 33руб.. Који је курс динар-долар у Србији?

Gleda se SREDNJI kurs dolara u odnosu na dinar . Imas sajt intesa banke pa gledajte.


Sent from my GT-S6310
 
Zdravo društvo novi sam ovde. Preključe sam bio na razgovoru u Velesstroju i zbog toga što sam elektro inženjer, stavili su me u PTO. Čuo sam da te poslove uglavnom rade sami Rusi, ali da ponekada mogu da ubace i nekog iz Srbije. Voleo bih ako ima neko ko je već radio kao PTO inženjer u Rusiji, ili zna nešto konkretno o tome, da mi prenese neka iskustva.
 
Sabetanci,sad su me zvali iz firme i rekli da ce se ici krajem januara :rtfm::rtfm::rtfm: a sad mi javlja kolega da su i njewga zvali i rekli da se ide do 11. januara :navodnik: Inace zvali su nas zbog radnih knjizica jer smo u radnom odnosu ali opet u roku od pola sata imamo dva datuma :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Sabetanci,sad su me zvali iz firme i rekli da ce se ici krajem januara :rtfm::rtfm::rtfm: a sad mi javlja kolega da su i njewga zvali i rekli da se ide do 11. januara :navodnik: Inace zvali su nas zbog radnih knjizica jer smo u radnom odnosu ali opet u roku od pola sata imamo dva datuma :hahaha::hahaha::hahaha:


:hahaha:

- - - - - - - - - -

Sabetanci,sad su me zvali iz firme i rekli da ce se ici krajem januara :rtfm::rtfm::rtfm: a sad mi javlja kolega da su i njewga zvali i rekli da se ide do 11. januara :navodnik: Inace zvali su nas zbog radnih knjizica jer smo u radnom odnosu ali opet u roku od pola sata imamo dva datuma :hahaha::hahaha::hahaha:


:hahaha::hahaha::hahaha:Imamo tri datuma meni receno do dvadesetog decembra
 
Milane, sta reci vise, da mi je neko rekao da cemo se ovoliko nacekati, ne bih mu verovao i jos toliko datuma, od pocetka oktobra pa u nedogled ................:ljutko:

No koment,a onaj dan mi nisi verovao da me zvali,jos neko komentarisao da ne veruje da me zovu a papiri nisu dosli...:hahaha::hahaha::hahaha: Moguce da se ide u kontinuitetu po grupama pa ko kad upadne u koju grupu...
 
Poslednja izmena:
Cao svima!!!
Imam jedno pitanje na koje bi neko zeleo da mi da odgovor.
Naime,isao sam u moskvu mesec za mesec tj.bio sam dva meseca turisticki.
Pre nego sto cu otici drugi put su mi rekli da li pristajem da idem u Magdan na sest meseci da mi rade vizu,a
dok nebudu papiri gotovi posto se to ceka oko mesec,mesec ipo,idem jos jednom turisticki u Moskvu.
prihvatio sam i otisao.Iz Moskve sam se vratio 10 oktobra.Sad je 5 decembar.
Zvao sam ih par puta,a oni kazu:nemamo nikakvih informacija,pa se nejavljaju na telefon itd.
Pre jedno petnestak dana su mi rekli da su mi papiri poslati u Moskvu i da treba da idem u
Magadan i da se strpim jos par dana.
Neznam sta da radim,mislim o ovome.Jos malo pa sam tri meseca kuci.
Nerazumem u cemu je problem?
Zasto su uzeli pasose i ostavili kod njih?
Molim vas ako iko ima ikakvih informacija da mi javi tj.napise.
Sta se ovo desava,a i plate nema???
Veliki pozzzzz
 
Mene oko pet zvali iz velestroja da im dostavim kopiju kartice iz banke,kazem im da sam poslao sa dokumentacijom a ona mi kaze da nema,ja joj reko pa kolko dugo stoji dokumentacija kod vas ne bi me cudilo da neki mis mi pojede pasos,posle cetri meseca ima i pasos oped da mi traze.........:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Mene oko pet zvali iz velestroja da im dostavim kopiju kartice iz banke,kazem im da sam poslao sa dokumentacijom a ona mi kaze da nema,ja joj reko pa kolko dugo stoji dokumentacija kod vas ne bi me cudilo da neki mis mi pojede pasos,posle cetri meseca ima i pasos oped da mi traze.........:hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha: a meni izvod iz pia :hahaha: jesu li ti danas pominjali datum ?:)

- - - - - - - - - -

A posle opet moramo vaditi i potvrdu iz suda jer ce isteci :hahaha::hahaha::hahaha:
 
jel zna neko nesto o firmi ALKA PLUS iz Novog Pazara, trebao bih u ponedeljak sa njima za Soci , pa ako neko nesto zna molim za info!!! hvala!!!

drrug neznam licno kakva je situacija ali mi kolega radi kod njih...kaze da su uredni sto se placanja tice..kaze rada u prosjeku 300 sati..ako sam ga dobro shvatio rece mi da ima 10$ satnicu ali on placa stan i hranu i prevoz...da li je na svakom njihovom gradilistu tako,to neznam.neznam da li sam pomogao.pozz
 
Nemoj prijatelju to su prevaranti! Neki Savo Banjac i Zoran Stanković. Prevaranti i to teški ovog drugog sam nakautirao kod Ušća u BGD i dobio bi još al pobeže.

nebih da ulazim u detalje...ja stvarno neznam,mozda i jesu prevaranti ali kolega jos radi kod njih..iskreno nisam se sa njim cuo 2mj...nisam ga pitao kakva je sada situacija.on radi za nekog siptara.stvarno neznam
 
ozbiljno? ovo neki mane iz mirijeva, jbm li ga mozda je to isto!!! pu !!!
Ma ima njih nekoliko ja sam platio školu a i tu firmu iz N.Pazara ''Alka Plus''ako su ti tako rekli ne postoji. A i to ćeš lako da proveriš, preko interneta.

- - - - - - - - - -

nebih da ulazim u detalje...ja stvarno neznam,mozda i jesu prevaranti ali kolega jos radi kod njih..iskreno nisam se sa njim cuo 2mj...nisam ga pitao kakva je sada situacija.on radi za nekog siptara.stvarno neznam
Ako pratiš novine onda si mogao i to da vidiš da ih Rusi pokupiliu Sočiju njih 20-tak.
 
Sabetanci,sad su me zvali iz firme i rekli da ce se ici krajem januara :rtfm::rtfm::rtfm: a sad mi javlja kolega da su i njewga zvali i rekli da se ide do 11. januara :navodnik: Inace zvali su nas zbog radnih knjizica jer smo u radnom odnosu ali opet u roku od pola sata imamo dva datuma :hahaha::hahaha::hahaha:[
/QUOTE]


Pozdrav , evo da se i ja javim i mene su kontaktirali danas zbog radne knjizice ( posto radim pa im treba original sa odjavom , i pio listingom ).

Meni je receno da sam planiran za odlazak 10 januara. Do kad su vam rekli da im dostavite radne knjizic? :bye:
 
Nemoj prijatelju to su prevaranti! Neki Savo Banjac i Zoran Stanković. Prevaranti i to teški ovog drugog sam nakautirao kod Ušća u BGD i dobio bi još al pobeže.
Nije nikakav Savo,to su novopazarci burazer radi kod njih,ako te interesuje javi se u PP sve cu ti reci...Nemojte da komentarisete nesto sto neznate..pozzz

Da ne ponavljam o Alka plus iz Novog Pazara pisao sam ranije pa mozes naci a nije mi problem da ti kazem sve sto znam samo pitaj u PP..;)
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top