Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala puno sto ste odgovorili...otisao je krajem novembra,po struci je masinbravar i radi kao radnik u svojoj struci...`ovih` dana su ekipu slali u Magadan na lekarski pregled i koliko sam razumeo posle toga potpisuju ugovor na 6 meseci...vraca se krajem Januara a rekli su mu da ne moze osati ovde duze od 7 dana...pa Vas molim da mi kazete dali moze da odgodi povratak na mesec dana? Hvala unapred...
 
Mikice drago mi je da si za sada zadovoljan. Iz tvog pisma zaključujem da je TJUMEN izgleda mesto odakle se ljudi šalju na druga gradilišta kako bi se neki poslovi završili do kraja godine.
Da li si rusku karticu za telefon kupio ili si dobio od Velesstroja?
 
Mikice drago mi je da si za sada zadovoljan. Iz tvog pisma zaključujem da je TJUMEN izgleda mesto odakle se ljudi šalju na druga gradilišta kako bi se neki poslovi završili do kraja godine.
Da li si rusku karticu za telefon kupio ili si dobio od Velesstroja?
Da, dobijes karticu, jednu u Moskvi, jednu u Tjumen. Ova iz moskve ti je pri pejd i Velestroj ti daje 10 $ svaki dan popodne da bi mogao da se organizujes uvece,a uvece, e to je slagort, daju ti 150 $ da isteras potomke u direktnu smrt sa nekom plavom opancarkom. Ja sam zgranut. A ti?
 
Da, dobijes karticu, jednu u Moskvi, jednu u Tjumen. Ova iz moskve ti je pri pejd i Velestroj ti daje 10 $ svaki dan popodne da bi mogao da se organizujes uvece,a uvece, e to je slagort, daju ti 150 $ da isteras potomke u direktnu smrt sa nekom plavom opancarkom. Ja sam zgranut. A ti?

e jbg, pa sta da rade oni sto nemaju gde da izadju, znaci li to da njima propadaju te pare
 
e jbg, pa sta da rade oni sto nemaju gde da izadju, znaci li to da njima propadaju te pare
Ne, ne propada nista, ovi sto ne izlaze e njima uz pomoc svemirskog protonsko-neutronskim modulatorom moduliraju sav kredit, koji zgubidani mogu da transveruju putem bezlicnih sms-a na kvazi kvintno kvantnim dimenzijalnim ostrvima gde isti mogu da stignu putem naj novije ruske {velestroj gradio} crevotocine.
 
Pozdrav prijatelji
Evo da se napokon i ja javim stigao sam u Tjumen smestaj je ok i hrana je ekstra. Radi se dobro 11 sati dnevno pise se 10 odbijaju rucak. Svi koji su tamo mogu da me dobiju na 9222689885 da se vidimo. Za par dana odlazim na rad u Novi Uregnoj navodno na 10-15 dana ali videcemo. Toliko za prvo javljanje pa se cujemo kasnije

Pozdrav Mikice ! Drago mi je da si zadovoljan i da nas nisi zaboravio :D Ako budes isao severnije, sto nije iskljuceno, ko zna mozda se negde i sretnemo :veseljaci: pozzz i drz se, ne daj se :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top