Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sad da pitam ja.Mozda ispadnem glup ali kom je smesno neka se slobodno smeje,da li postoji mreza (kartica za mobilni) sa kojom mogu imati internet,kao sto ovde imam neogranicen za telenor i svugde gde imam signal telenor imam i internet,,Hvala unapred na savetu,,i koliko to otprilike kosta mislim koriscenje neta za mesec dana.pozzzz:D

Наравно да постоји! Цена? Зависи колико ти треба... Ја рецимо имам пакет који укључује 600 минута ка свим мрежама,100минута сваки дан ка мојој мрежи,на целој територији РФ и 600мб интернета.. око 500руб месечно.. с тим да не дајем сав новац од једном,него дневно скидају...
Ево ти линкови ка страницама оператера,где су цене... Ако ти је нешто нејасно,контактирај ме.. Само запамти да мораш да одабереш регион,јер се пакети разликују од региона до региона

http://kazan.beeline.ru/customers/products/mobile/services/index/cellphone/

http://www.tatarstan.mts.ru/mobil_inet_and_tv/internet_comp/tariffs_and_discount/unlim_options/

http://moscow.megafon.ru/tariffs/
 
Koliko sam upoznat internet je limitiran protokom u mb-ima tako ne verujem da moze neplaniranim troskovima.

Све је то овде припејд,тако да не постоје никакви не планирани трошкови! Ево сад баш гледам,има лепих пакета.. какви у Србији могу само да се сањају...
450руб 20гб.. или 600руб 40гб....
 
Poslednja izmena:
Što se laptopa tiče ja ti preporučujem da ga uzmeš, moj sin ga nije uzeo baš zbog prtljage, da manje ima i da manje važe, a onda se naravno nije mogao javljati. Iz Urengoja se javljao jer je cimer imao laptop pa je mogao. Sad ni jedan od njih koji su otišli zajedno nema, pa retko ima i priliku da se javi. S tim da ako ga uzmeš, moraš u Moskvi kupiti stikove, kartice i šta već da bi iz Urengoja i Sabete imao net.

Ne kupujete u Moskvi vec u starom Urengoju kad vozac vahte stane ispred radnje u kojoj ima i kartica za telefon i modema i svega ostalog. Zato obavezno imajte kod sebe rublje
 
kolega Vharaci jeste da njen sin sada nema internet na sabeti ali nije napisala koja mreza je u pitanju na NPS2....cisto se informisem...iz iskustva znam da je negdje bolji signal na megafonu a negdje na mts-u...cak sam imao situaciju da nijedan nemoze...samo beeline i to vrlo slab...pozz
Ranije se pisalo o mrezi na NPS2, Darebre se interesovao i mislim da je prikupio informacije.
 
Наравно да постоји! Цена? Зависи колико ти треба... Ја рецимо имам пакет који укључује 600 минута ка свим мрежама,100минута сваки дан ка мојој мрежи,на целој територији РФ и 600мб интернета.. око 500руб месечно.. с тим да не дајем сав новац од једном,него дневно скидају...
Ево ти линкови ка страницама оператера,где су цене... Ако ти је нешто нејасно,контактирај ме.. Само запамти да мораш да одабереш регион,јер се пакети разликују од региона до региона

http://kazan.beeline.ru/customers/products/mobile/services/index/cellphone/

http://www.tatarstan.mts.ru/mobil_inet_and_tv/internet_comp/tariffs_and_discount/unlim_options/

http://moscow.megafon.ru/tariffs/

Hvala ti puno na informaciji,samo gde mogu da vidim koja mreza koje podrucje pokriva,konkretno me interesuje Sabetta,i sto se tice telefona ako ovde podrzava sve mreze da li moze da radi i na ruskim mrezama,,hvala jos jednom i izvini ako sam dosadan,pozzz
 
izvini jaguar,nisam te video ranije

- - - - - - - - - -



pa uzimaj neogranicen,u cemu je problem

Није баш неограничен.. али скоро као да јесте.. Рецимо,40ГБ не може тамо никако потрошити... Не верујем да ће да скида филмове или да сваки дан гледа клипове на Јутјубу... а и са клиповима би морао да се помучи да потроши то... Мада знајући те УСБ модеме... то је све килаво до бесвести... Ти модеми ни у граду не раде како треба,тј спор је нет.. а могу да замислим како је у тој бестрагији... Но,свакако је и то боље и имати везу са светом,него немати ништа...
 
Fora je u tome da kupis modem i prvi mesec imas promo neogranicen internet,ja platio 1400 rubalja a ima navodno i za 900 u toj staroj prodavnici.Sljaka dobro.E sad da ne dopunjavas sledeci mesec ograniceni internet za minimum 700 rubalja ti ponovo kupis modem za 900 i picis.Tako mozes da radis svaki mesec.Sve zavisi za sta i koliko ti treba internet ali postoji ta opcija.A internet je skroz solidan,otvara sve da ga ne ureknem.Bar ovde u Urengoju,tj dvojci.
 
Није баш неограничен.. али скоро као да јесте.. Рецимо,40ГБ не може тамо никако потрошити... Не верујем да ће да скида филмове или да сваки дан гледа клипове на Јутјубу... а и са клиповима би морао да се помучи да потроши то... Мада знајући те УСБ модеме... то је све килаво до бесвести... Ти модеми ни у граду не раде како треба,тј спор је нет.. а могу да замислим како је у тој бестрагији... Но,свакако је и то боље и имати везу са светом,него немати ништа...

Sa MEGAFON modemom,brzina na gradilistima mi je bila oko 16kb/s...:hahaha:samo jednom je speedtest pokazao vise od 50...Dodjem u Moskvu i probam modem,mozda nije kako treba,a tamo brzina 2.15mb/s...

- - - - - - - - - -

Fora je u tome da kupis modem i prvi mesec imas promo neogranicen internet,ja platio 1400 rubalja a ima navodno i za 900 u toj staroj prodavnici.Sljaka dobro.E sad da ne dopunjavas sledeci mesec ograniceni internet za minimum 700 rubalja ti ponovo kupis modem za 900 i picis.Tako mozes da radis svaki mesec.Sve zavisi za sta i koliko ti treba internet ali postoji ta opcija.A internet je skroz solidan,otvara sve da ga ne ureknem.Bar ovde u Urengoju,tj dvojci.

Da,ali 3 meseca ti dodaje predplatu na karticu (minus).Ili prvi mesec kad ne platis...I to sve na tvoje ime,pa moze da se desi da ti posalju racun na adresu na kojoj si prijavljen,ako ne odjavis karticu u ofisu Megafona.
 
pozz ljudi,muz se javio juce u podne poslednji put da su stigli u Veseloj,kaze samo da je dobro malo je losiji smestaj ali to su i ocekivali.E sad Boze pomozi sta ce biti...
treba da kupi tu rusku pripejd karticu pa ce se javiti opsirnije.e sad meni nije jasno jel sa tih npr.500 besplatnih minuta moze da zove na nas broj mobilni ovde u Srbiji?
 
Ovde svaki put kada svracam vidim istu ekipu. Da li vi ljudi radite nesto? Imate li vi posla ili ste ceo dan na ovom forumu? Toliko ste u potrazi za poslom a po ceo dan provedete na sajtu. Da covek ne poveruje :D Isti ljudi,ista prica. Sve se vrti oko Velestroja i odlaska u RF,a koliko primecujem ovde pojedinci samo gube vreme,jer sto se RF tice nikako da krenu. Ili idu na 10 dana koliko su veliki majstori :D Drinjaca vec nekoliko godina se sprema da ide,pa me zanima kad ces covece vec jednom da ides? :D Jovan Babic se prijavio jos prosle zime,a jos nije krenuo :D Ovi ostali sto imaju po nekoliko nikova ovde to ih je verovatno vec sramota pa menjaju nikove :D A Ljilja strika li strika....do sad je mogla da nastrika odela za celu vojsku koliko je vredna....STRASNO :D Ovaj Mikica nema strpljenja ni do gradilista da stigne vec prenosi informacije :D O Boze,kakvih budala ima ovde :D :D :D:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
E pa dobro nam dosao vidim da si ti radio velike pare zaradio ja sto se tice mene nemoram da odem do iduce godine ja sam dobro situiran tako da za mene nema problema ali bas nikakvih neka idu ljudi kojima je to potrebnije a ja kad dodjem na red dosao sam :D
 
Sa MEGAFON modemom,brzina na gradilistima mi je bila oko 16kb/s...:hahaha:samo jednom je speedtest pokazao vise od 50...Dodjem u Moskvu i probam modem,mozda nije kako treba,a tamo brzina 2.15mb/s...

- - - - - - - - - -



Da,ali 3 meseca ti dodaje predplatu na karticu (minus).Ili prvi mesec kad ne platis...I to sve na tvoje ime,pa moze da se desi da ti posalju racun na adresu na kojoj si prijavljen,ako ne odjavis karticu u ofisu Megafona.

Zar nemsa neka pripejd varijanta?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top