Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
da pozdravim prvo stare prijatelje sa foruma, i dalje sam u sociju za puteve, nezalim se zadovoljan sam za sada ono sto mi je receno sve je ispostovano, usao sam u sistem i isplata je redovna, svako ko je nezadovoljan neka iskreno kaze dal je dosao kao njihov zaposlen i na radnu vizu ili turisticku prekoposrednika jel ljudi ima razlike. ja sam otac dvoje dece i iskreno znam sta govorim. informacija provereno tacna jeste da su hitno potrebni radnici Aluminijasi tacnije fasaderi kako za aluminijum tako i za keramicku fasadu, to je ono sto ja znam, ako koga interesuje.
 
  • Podržavam
Reactions: brx
da pozdravim prvo stare prijatelje sa foruma, i dalje sam u sociju za puteve, nezalim se zadovoljan sam za sada ono sto mi je receno sve je ispostovano, usao sam u sistem i isplata je redovna, svako ko je nezadovoljan neka iskreno kaze dal je dosao kao njihov zaposlen i na radnu vizu ili turisticku prekoposrednika jel ljudi ima razlike. ja sam otac dvoje dece i iskreno znam sta govorim. informacija provereno tacna jeste da su hitno potrebni radnici Aluminijasi tacnije fasaderi kako za aluminijum tako i za keramicku fasadu, to je ono sto ja znam, ako koga interesuje.

Imate li dozvolu za izlazak van gradilista i kontaktirate li sa domicilnim stanovnistvom?
 
pozdrav svima,pocetkom novembra treba da dodjem u soci(zena mi je odatle) dali ima sanse da se negde zaposlim da nesedim dokon celu zimu a i da zaradim neki dinar(rublju). i mam polozeno sve kategorije( i na njima sam radio) a znam i da radim na bageru(imam svoj) pa me zanima dali takav radnik moze negde da nadje posao.
booroja@yahoo.com
 
Poslednja izmena:
pitanje:koliko im je trebalo da te posalju na posao posle prvog razgovora i da li uopste ima sanse da me posalju ako nemam vezu??
inace bio sam juce na razgovoru,sve proslo ok,rekli sta da pripremim od papira..i zvace me ako im budu trebli radnici.

moze d odgovori bilo ko iz hopex-velstroj ekipe.
 
puteve sam zvao jos prosle godine dok sam bio u moskvi,i nekoliko puta od kada sam ovde..i uvek ista prica da im ne trebaju radnici.
tako da pretpostavljam da je prica koja se vrtela na tv-u u poslednje vreme deo predizborne kampanje ili treba jaka veza,neka preporuka..
 
Kolega je si li se vec ustolicio u Sochi?Ako jesi posalji mi neki kontakt telefon osobu ulicu broj preko koga si ti otisao.Vratio sam se iz Ekvatorijalne Gvineje u oktobru 2011.Trenutno sam bez posla, vozac A.B.C.E.D kategorije. Srecno desnom stranom...
 
Pozdrav svima!!!! Nov sam na forumu!

Ja sam dipl. gradj. ing. i prijavio sam se janura meseca na konkurs kod Hopex.... i skoro sam ih zvao i kazu mi da im trebaju inzinjeri bez iskustva.

Ovde sam video konkurs za Gvineju.... Da li su nekome odgovorili?

prijatelju ako si zainteresovan za Gvineju Ekvatorijalnu mozda ti mogu dati neke savete,ja sam bio 2 godine radio za kompaniju "ECOCSA" kao vozac...
 
Poz...
Ja sam Arhitekta, i interesujeme kako mogu da dobijem posao u Rusiji.
Mogao bih da radim na građevini, ili bilo koji posao druge vrste.
Koje su to agencije?koje firme?
Molim te odgovori mi.....
Hvala unapred...Dejan

Pazljivo sa tim agencijama jer ima dosta prevarantski . Ja kad sam dolazio u Rusiju dosao sam preko jednog naseg lika iz moskve , doveo je ovde dosta ljudi i tako da stvarno ne znam da je nekog ispalio . Jedina mu je mana sto ne radi djaba .
 
Pozz drustvo!!! Interesuju me dve stvari pa ako neko zna molio bih ga odgovori u sto kracem roku.
Prvo da li se placa sta ono proglasenje ako stigne a ja se predomislim u vezi posla u Sociju? Cekam vec 5 meseci i sad su iskarle neke privatne stvari zbog kojih bi morao odloziti-otakzati put.
Drugo da li ko zna izvesnog Petka Jevtica. Navodno je on kontakt za Puteve Uzice i on sredjuje papire za rad? Radi u Beogradu. Moj drugar je otisao u Soci pre 15 dana i kaze da im niko nije dao nikakav ugovor niti im ko sta govori u vezi satnica, a pasoi su kao odneti da bi se sredila prijava stana :eek:.
Meni je to malo sumnjivo s obzirom da je kolega sa foruma dobio ugovor pre polaska.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top