Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kape fantomke i podkape možete dobiti i od nekog prijatelja uniformisanog mada sam cuo da su bolje podkape zbog kondenza jer ne lede ali videcemo.
I ja mislim da je bolje otvorena potkapa zbog te kondezacie jel vidjao sam na snimcima da oni koji imaju zatvorene takozvane fantomke, njima se led hvata tamo gde izlazi topao vazduh sto mislim da nevaljaju, ali treba probati i jedno i drugo pa sam odluciti .
 
I ja mislim da je bolje otvorena potkapa zbog te kondezacie jel vidjao sam na snimcima da oni koji imaju zatvorene takozvane fantomke, njima se led hvata tamo gde izlazi topao vazduh sto mislim da nevaljaju, ali treba probati i jedno i drugo pa sam odluciti .

http://www.kupujemprodajem.com/Maska-za-lice-od-neoprena-i-polara-8587240-oglas.htm?filter_id=22334149
http://www.limundo.com/kupovina/Sportska-oprema/Ski-oprema/Ode%C4%87a/NEOPREN-POLAR-MASKA-sa-ventilacijom/18081117

ovde imate i maske koje mozete kombinovati sa kapom ili kapom i potkapom.
Ja sam je kupio pre neki dan.
 
Administrativna zabrana na platu........Dve reci koje ovde niko nije pomenuo ili se setio da uopste i misli o tome.....Eto to je mog dragog i mene snaslo.....Iskreno nisam ni u najgorem kosmaru mogla tako nesto da zamislim,ali eto desava se.....Tako da nista od mog odlaska u Rusiju......:mrgreen::bye::besna:
 
Administrativna zabrana na platu........Dve reci koje ovde niko nije pomenuo ili se setio da uopste i misli o tome.....Eto to je mog dragog i mene snaslo.....Iskreno nisam ni u najgorem kosmaru mogla tako nesto da zamislim,ali eto desava se.....Tako da nista od mog odlaska u Rusiju......:mrgreen::bye::besna:

ma nemoj da se sekiras proci ce i ta zabrana imaju to mnogi u danasnje vreme :roll:
 
Administrativna zabrana na platu........Dve reci koje ovde niko nije pomenuo ili se setio da uopste i misli o tome.....Eto to je mog dragog i mene snaslo.....Iskreno nisam ni u najgorem kosmaru mogla tako nesto da zamislim,ali eto desava se.....Tako da nista od mog odlaska u Rusiju......:mrgreen::bye::besna:

Čekaj bre, administrativna zabrana je zbog nekog kredita koji ste uzeli, dakle, znali ste da će doći
 
Pozdrav za drustvo koje ceka da ide za Sabetu.Zet je danas isao na lekarski i svratio je do firme rekli su mu da se sprema da ce se najkasnije za 10 dana krenuti.I jos su mu rekli da spremi toplu garderobu.Nadam se da sam vas obradovala i da ce te najzad svi otputovati za Sabetu:zag:

Mi odavno spremni ,samo nam fali fantomka...:worth:

- - - - - - - - - -

Ljudi nema nam Mikice68....da nije otputovao pa trazi signal po Sabeti :zcepanje:

:zcepanje:
 
Dobro vece svima.Zanima me da li su u firmi Hopex potrebni monteri pvc stolarije ? Hvala unapred

Pozdrav druze kolko ja znam ne trebaju im,znam iz sopstvenog iskustva posto sam i ja prvo hteo tu poziciju imam radno iskustvo od 10god,ali ne mora da znaci najbolje je da ti pitas nikad se nezna...:D:D

- - - - - - - - - -


PROBLEMI SA CENTRALOM XAXAXAXAXAX:rumenko::per::per:
 
Mamooo nemora da znaci da je kredit mozda je nesto drugo u pitanju ako su mozda imali otvornu radnju pa nisu placali dazbine penziono socialno porez i tu moze da se stavi administrativna zabrana hvala bogu ja sam cist ko suza takvih problema nemam :D

Jovane ne razumes zena nemoze da ode kod muza u rusiju jer joj skinuli platu....a ne da nemozemo mi da idemo da radimo zbog administrativnih zabrana.pozz:D
 
Jovane ne razumes zena nemoze da ode kod muza u rusiju jer joj skinuli platu....a ne da nemozemo mi da idemo da radimo zbog administrativnih zabrana.pozz:D

Nisam ja spominjo nista u vezi odlaska na rad,i da nemoze da se ide kad je neko duzan. Samo sam napisao da nemora da je kredit u pitanju i nista vise a dug je dug mora da se vrati i niko nemoze da uzme celu platu zakonski najvise 40 posto i to traje dog se dug ne izmiri ja sam napiso da ja takvih problema hvala bogu nemam . I jos nesto poverioci jedva cekaju da se duznik zaposli da mogu da mu naplate taj dug preko te zabrane eto sad je malo jasnije :D
 
Nisam ja spominjo nista u vezi odlaska na rad,i da nemoze da se ide kad je neko duzan. Samo sam napisao da nemora da je kredit u pitanju i nista vise a dug je dug mora da se vrati i niko nemoze da uzme celu platu zakonski najvise 40 posto i to traje dog se dug ne izmiri ja sam napiso da ja takvih problema hvala bogu nemam . I jos nesto poverioci jedva cekaju da se duznik zaposli da mogu da mu naplate taj dug preko te zabrane eto sad je malo jasnije :D

ok Jovane tu si upravu u potpunosti,,,,izvini ispao je nesporazum mislio sam da nisi shvatio posto je u ranijim porukama pisala kako ce kod supruga za novu godinu....:D:D:ok:

- - - - - - - - - -

Suprug je svratio u velestroj u zemunu i kazi predato je ceka se priglasenje budite strpljivi :rida::aaa:


TO ZNAMO SVI JOS PRE DVA MESECA...ALI JOS UVEK NISTA :dash::dash::dash:
 
ok Jovane tu si upravu u potpunosti,,,,izvini ispao je nesporazum mislio sam da nisi shvatio posto je u ranijim porukama pisala kako ce kod supruga za novu godinu....:D:D:ok:

- - - - - - - - - -




TO ZNAMO SVI JOS PRE DVA MESECA...ALI JOS UVEK NISTA :dash::dash::dash:
Ma strasno ima jedna gospodja vrlo fina koja zove radnike da ih upita dal su jos zainteresovani za odlazak u Rusiju mene je nazvala pre tri nedelje da mi digne moral i da cu biti pozvan uskoro na lekarski ali nista od toga a mora da ima vise nas koji cekamo vec 4 meseca strasno ovo treba izdrzati ko prezivi pricace:D
 
Ma strasno ima jedna gospodja vrlo fina koja zove radnike da ih upita dal su jos zainteresovani za odlazak u Rusiju mene je nazvala pre tri nedelje da mi digne moral i da cu biti pozvan uskoro na lekarski ali nista od toga a mora da ima vise nas koji cekamo vec 4 meseca strasno ovo treba izdrzati ko prezivi pricace:D


KUKU NE BIH DA TE OBESHRABRIM,,ALI JA SAM PROSO DVA LEKARSKA I CEKAM SKORO TRI MESECA KOLKO LI CE TE VI KOJI JOS NISTE NI ISLI NA LEKARSKI......SAMO SE NADAM DA KAD ODE PRVA TURA ZA OSTALE BI TREBALO DA TO IDE BRZE.....:D
 
KUKU NE BIH DA TE OBESHRABRIM,,ALI JA SAM PROSO DVA LEKARSKA I CEKAM SKORO TRI MESECA KOLKO LI CE TE VI KOJI JOS NISTE NI ISLI NA LEKARSKI......SAMO SE NADAM DA KAD ODE PRVA TURA ZA OSTALE BI TREBALO DA TO IDE BRZE.....:D
Sve zavisi od struke moj kum je otisao za nedelju dana od lekarskog sve zavisi od potraznje a vi ste odredjeni za Sabetu zbog ekstra zdravlja tamo nemoze bilo ko da ide vi ste u specijalnom programu zato i cekate toliko:D
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top