Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dragi moji forumasi, imate od naseg Drinjaci velik pozdrav. A Ljilja ima personalan veliki pozdrav! :):super:
On je na nps11 i kaze da je tamo pao sneg, a nima jos ne dali zimski radni odela.. Vau... I kako oni tamo sad snalaze, samo Bog zna... :(

jaoooooooooooooo, napuni mi dušicu :D:klap:
pozdravi i ti njega, takodje personalno :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Hvala Centr, hvala Drinjaci na pozdravu sa zeljom da zima malo zakasni a topla odela i tople Ruskinje ga sto pre zagreju! :)

:eek::eek:
bogme, teško :zcepanje:
 
Bas tako tužno a istinito kad nekog izbora i nemamo pravo robovlasnicko društvo ne kazem da se nezaradi kad nemas posao onda je ovaj dar od Boga ali za tamo gde se nalaze i gde rade totalno van civilizacije stanice od 5$ i 4$ su sramne za majstore i sve ostale radnike neka ih Bog čuva

Moj brat je na nps11 pa me zanima dali su zajedno. Otisao je 30 avgusta. Kako se cujete?
 
Moj brat je na nps11 pa me zanima dali su zajedno. Otisao je 30 avgusta. Kako se cujete?

moj muz se vratio cetvrtog septembra veza je vrlo losa posto je vec bio u julu tada je saznao da mora da ima razna pojacala i antene za laptop i pored toga veza je vrlo losa ali porukama je uredu on je bravar mozda su se i videli Vladimir se zove sve najlepse
 
nista se nebrini ..javice se mojima je najblizi grasd Lenks putovali su 2 dana na nps11 neznam kako vasem prijatelju nije receno na koje gradiliste ide to je morao znati pre polaska kad mu je kupljena karta ,tad su mu morali reci gde ide ,,,javice se veliki pozzz
Kada su vas muz i brat otputovali na nps 11? Mozda su zajedno sa mojim bratom. On se zove Milojko Dzinovic. Svaka informacija dobrodosla jer mi nista neznamo. Kako je tamo jel hladno? Procitala sam negde da je pao sneg? Na internetu sam nasla prognozu i temperature su ok ako je to tacno?Pozzzz
 
otputovali su 30 jula ...verovatno su zajedno ..hladno jeste al kaze mi muz nije strasno ,da padao je sneg ,radi se puno jako malo odmora i ja sam gledala prognozu ali nazalost nije tacna ..veliki pozz i moji se slabo javljaju nema konekcije a mobilni uopste nefukcionise ...bice sve uredu mora ...greska 30 avgusta
 
otputovali su 30 jula ...verovatno su zajedno ..hladno jeste al kaze mi muz nije strasno ,da padao je sneg ,radi se puno jako malo odmora i ja sam gledala prognozu ali nazalost nije tacna ..veliki pozz i moji se slabo javljaju nema konekcije a mobilni uopste nefukcionise ...bice sve uredu mora ...greska 30 avgusta
Hvala puno Dragana!!♥si! Javljaj ako ima sta novo ja cu takodje. Znaci zajedno su. Dolaze li 19 novembra? Bratu su rekli da se tad vraca. Pozdrav i hvala
 
Da li neko zna koja gradilišta imaju u blizini Bajkalskog jezera.Danas sam poslao papire u Velesstroj i receno mi je da bi mogao za mesec i po da krenem,al nista precizno,samo da bi trebao negde na Bajkalsko jezero.Idem kao.inženjer pa bi me interesovalo i kakvi su tamo uslovi za rad..?? HVALA UNAPRED
 
Kolega kakve Medvedice ??? Mi kad odemo tamo na taj MTS 11 ima da nas cekaju :babamrazica::babamrazica::babamrazica::babamrazica: :bye: :bye::bye:

Joj kolega kako si ti ovo lepo i slikovito srocio svaka ti cas :D svaka ti Ruskinja dala :D
A ko zna mozda ce nas baciti i u Socu a kako zna biti tamo pogledajmo iz priloga RTS-a .... ;) :D Sto se mene tice tamo i nije tako lose :D
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/1400790/%D0%9A%D0%B0%D0%B4+%D0%A1%D1%80%D0%B1%D0%B8%D0%BC%D0%B0+%D0%A1%D0%BE%D1%87%D0%B8+%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B5+%D0%B4%D0%BE%D0%BC.html
 
Prmio sam danas poziv za petak na jos jedan dodatan lekarski pregled u Maglajskoj ulici za posebne uslove rada. Kazu da trebam ici u neko mesto SABATA. Nesto se nesecam da je ranije bilo reci o tom mestu koga ne nalazim ni na Google Maps. Dali ima neko ko bi mi znao reci nesto o tom mestu ako nista drugo onda barem gde se nalazi ?!?!
 
Саратов valda :zcepanje: To je veliki grad na Volge.
Prmio sam danas poziv za petak na jos jedan dodatan lekarski pregled u Maglajskoj ulici za posebne uslove rada. Kazu da trebam ici u neko mesto SABATA. Nesto se nesecam da je ranije bilo reci o tom mestu koga ne nalazim ni na Google Maps. Dali ima neko ko bi mi znao reci nesto o tom mestu ako nista drugo onda barem gde se nalazi ?!?!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top