Posao u Rusiji - Strana 29
Strana 29 od 702 PrvaPrva ... 192526272829303132333979129529 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 701 do 725 od 17531

Tema: Posao u Rusiji

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Posao u Rusiji

da li neko zna moze li se preko hopexa za rusiju trenutno

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

molim da mi neko odgovori

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

da li uopste da zovem hopex i informisem se

Nov član
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav, čuo sam da Putevi Užice traže armirače za Sochi ...
    Zanima ima li neko nekakve informacije i kakvi su uslovi, smeštaj i jesu li plate redovne?
    Hvala

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

vladimire preko koje firme si predao papire za soci

Početnik
    Učlanjen
    19.12.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio vladimirognjanovic Pogledaj poruku
    molim te ako mi mozes reci predao sam papire pre mesec dana javili su mi da je sve uredu, samo da se ceka proglasenje, sta je to i kolko se ceka
    kako ko, neko ceka mesec dana neko 2,3,4,5...meseci neko i ne doceka....

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Geodeta Pogledaj poruku
    Druze tamo ti rade Uzicki Putevi,oni su uzeli dodatni posao,to jest finis radove za taj kompleks zgrada koji su do sada gradili !!!99% te radove dace pod izvodjacima,tako da ti je kod njih mrka kapa!Probaj kod ovih sto salju ljude za Ek.Gvineju!To je projekni biro centerline!!!Ako budes hteo broj tel.napisi mi u privarnoj poruci !!!Firma dole radi zadnjih 10 godina,100% sigurna i zarade mnogo bolje nego u Rusiji!!!
    da li mozes da mi kazes nesto konkretnije vezano za Ek.Gvineju. Cime se bavi ta firma ima li neki sajt,kako stupiti u kontakt sa njima.dr.7

Početnik Geodeta (avatar)
    Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dr7 Pogledaj poruku
    da li mozes da mi kazes nesto konkretnije vezano za Ek.Gvineju. Cime se bavi ta firma ima li neki sajt,kako stupiti u kontakt sa njima.dr.7
    Evo Web firme,cak i tu mozete svoj cv da posaljete http://www.sogeco-ecocsa.com/page.php?id=6

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

znate li mozda koji se profili traze za ek gvineju?

Početnik
    Učlanjen
    21.06.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Evo Web firme,cak i tu mozete svoj cv da posaljete http://www.sogeco-ecocsa.com/page.php?id=6
    Geodeta hvala za Web...

Početnik
    Učlanjen
    08.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Stvarno mj tek sad nista nije jasno, ko preko koga ide i sve u krug, tacnije ja sam konkurisao u putevi uzice i oni su me obavestili da je sa papirima sve uredu samo da se ceka proglasenje, sto nemam pojma sta je. na ovom forunu sam saznao da to nije nikakav garant da cu otici jel je proslo je vise od mesec dana od tad. tako da dragi moji ja stvarno neznam dal postoji danas u ovoj drzavi nesto sigurno, sve je to samo opsti lopovluk, iskreno se nadam da gresim, ali do sada nisam uveren u suprotno. Ako radnik sa strucnim kvlifikcijama i sa iskustvom nemoze otici ili naci pravi kontakt da ode vani onda stvarno neznam, iskreno se nadam da postoji neko ko je otisao bilo gde vani i da je bez dugog cekanja ostvario ono zbog cega je otisao. molim one koji imaju bilo kakvu informaciju o ovoj temi ili stvarnim mogucnostima o nekom odlasku u inostranstvo da odgovori na ovo. pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    08.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ujedno pozdrav za Geodetu na kakvim takvim informacijama, a sto se tice adrese koju ste mi poslali, poslao sam ukratko Sivi da vidim dal ce odgovoriti bilo sta, pozdravljam vas jos jednom i nadam se da ce mo ostati u kontktu povodom ovakvih temi

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

vladimire da li si direktno isao preko puteva uzice daj neki kontekr prijavio bi se i ja

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ujedno pozdrav za Geodetu na kakvim takvim informacijama, a sto se tice adrese koju ste mi poslali, poslao sam ukratko Sivi da vidim dal ce odgovoriti bilo sta, pozdravljam vas jos jednom i nadam se da ce mo ostati u kontktu povodom ovakvih temi
    vlado daj kontak za puteve uzice,hteo bih i ja da se prijavim

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    24

Poz,evo na sajtu www.boljiposao.com Hopex trazi radnike,i firma Neimar inzenjering isto za Rusiju... srecno!

Početnik
    Učlanjen
    12.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

poz,ja sam zvao hopex pre 2-3 dana i trenutno su im potrebni samo inzinjeri...rekli su mi da zovem pocetkom aprila da se informisem

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    24

Citat Original postavio misi02 Pogledaj poruku
    poz,ja sam zvao hopex pre 2-3 dana i trenutno su im potrebni samo inzinjeri...rekli su mi da zovem pocetkom aprila da se informisem
    Da pitam...a jel oni traze zidare,vozace,tesare,msm fizikalce?

Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nista se ne brini za Uzicke Puteve sigurno ce te ispostovati ja sam njihov stalni radnik bio sve dok nisam ih napustio,pre 2 godine zbog odlaska u inostranstvo!Veruj mi da i ja povlacim sva dokumenta iz Hopexa jel cekam da me pozovu jos od avgusta prosle godine,nema vise smisla!Mozda se cak budemo i videli u Sociju,posto sam gledao preko Uzickih Puteva da idem u Rusiju,nadam se pozitivnom !!!

Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

SIME nedaj se,sta drugo da ti kazem!!!

Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Stvarno mj tek sad nista nije jasno, ko preko koga ide i sve u krug, tacnije ja sam konkurisao u putevi uzice i oni su me obavestili da je sa papirima sve uredu samo da se ceka proglasenje, sto nemam pojma sta je. na ovom forunu sam saznao da to nije nikakav garant da cu otici jel je proslo je vise od mesec dana od tad. tako da dragi moji ja stvarno neznam dal postoji danas u ovoj drzavi nesto sigurno, sve je to samo opsti lopovluk, iskreno se nadam da gresim, ali do sada nisam uveren u suprotno. Ako radnik sa strucnim kvlifikcijama i sa iskustvom nemoze otici ili naci pravi kontakt da ode vani onda stvarno neznam, iskreno se nadam da postoji neko ko je otisao bilo gde vani i da je bez dugog cekanja ostvario ono zbog cega je otisao. molim one koji imaju bilo kakvu informaciju o ovoj temi ili stvarnim mogucnostima o nekom odlasku u inostranstvo da odgovori na ovo. pozdrav
    Nista se ne brini za Uzicke Puteve sigurno ce te ispostovati ja sam njihov stalni radnik bio sve dok nisam ih napustio,pre 2 godine zbog odlaska u inostranstvo!Veruj mi da i ja povlacim sva dokumenta iz Hopexa jel cekam da me pozovu jos od avgusta prosle godine,nema vise smisla!Mozda se cak budemo i videli u Sociju,posto sam gledao preko Uzickih Puteva da idem u Rusiju,nadam se pozitivnom !!!

Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Traze ti sve zive profile,dole rade visokogradnju i niskogradnju!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    24

A jel bitno koja je struka zavrsene skole?npr,jel moze neko ko ima trgovacku skolu da radi,a ima iskustva kao zidar,na primer? Hvala

Nov član
    Učlanjen
    15.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

potrban mi je posao hitno... profesionalni sam moler radim sve od rigipsa i fasade. molim nekoga da mi pomogne. i dali je ta moja struka trazena u rusiji?
    hvala svima unapred

Nov član
    Učlanjen
    15.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Druze tamo ti rade Uzicki Putevi,oni su uzeli dodatni posao,to jest finis radove za taj kompleks zgrada koji su do sada gradili !!!99% te radove dace pod izvodjacima,tako da ti je kod njih mrka kapa!Probaj kod ovih sto salju ljude za Ek.Gvineju!To je projekni biro centerline!!!Ako budes hteo broj tel.napisi mi u privarnoj poruci !!!Firma dole radi zadnjih 10 godina,100% sigurna i zarade mnogo bolje nego u Rusiji!!!
    druze ja sam profesionalni moler radim taj posao 10 godina bio sam na sezonama po austri i njemackoj pa me interesuje dali je moja struka trazena u rusiji.
    Hvala unapred

Učlanjen
    19.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jelena-kv Pogledaj poruku
    A jel bitno koja je struka zavrsene skole?npr,jel moze neko ko ima trgovacku skolu da radi,a ima iskustva kao zidar,na primer? Hvala
    Tesko,ali ima leka i za to,odes u Bozidar adzije i kupis diplomu,to jest da je taj obucen za poslove zidara,to je negde oko 17 000 dinara! I problem resen!!!

Slične teme

1. Sve o Rusiji
    Autor Bara Kob Ama u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 11.02.2009., 19:44
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.11.2007., 08:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku