Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz prijatelji i drugari
Po stuci sam gradjevinski inzenjer ,imam 5punih ipocinje 6 godina iskustva u struci tj tacnije na polovima sefa gradilista u niskogradnji ( vodovod,kanalizacije.regulacija reka..) POtreban mi posao van srbije.Da li neko zna gde mogu da se javim na konkur u Rusiji. ili jer neko zna neku (pouzdanu) firmu koja vodi radnike u inostranstvo.

Javite mi na email :bane.jovanovic81@gmail.com ili na 064/8810615
Hvala unapred
 
Jeste preko Hopexa, probaj u Putevima Uzice, nemoj mnogo da se uzdas u Hopex oni skupljaju ljude na lageru pa kad im zatreba oni zovu, i nemoj slucajno da im das pasos ako ti traze, jer kasnije nece da vrate i traze neku ostetu od 8000.00 navodno imali neke troskove.
 
Ovo NIJE komercijalni oglas.
Video sam da se u jednoj temi pominje neka prevara vezana za posao u Rusiji, pa sam se setio da jedan moj poznanik ima agenciju koja zaposljava radnike u Rusiji, uglavnom na gradjevinskim poslovima.
Takodje provereno znam da je dosad zaposlio najmanje 250 ljudi tamo.
Takodje mi se cini da svoje usluge naplacje direktno od firme koja angazuje ljude a ne od potencijalnih radnika(ovo nisam 100% siguran, moguce je da se naplacuje viza, ali u svakom slucaju vam garantuje posao u trenutku naplate).
E sad.....
Temu sam postavio jer sam povucen naslovom o prevari sa poslom u Rusiji, i ako ima interesanata neka se jave pa cu se ja detaljno raspitati, i svakako vam dati kontakt, ako zelite.
Ono za sta sam apsolutno siguran je da NIJE u pitanju prevara.

Mene zanima taj posao brate jer sam vec bio u rusiji pa bih zeleo da ostvarim kontakt sa poznanikom tvolim ako je moguce
 
Pozdrav.Ja sam Dragomir iz Beograda.Hitno mi je potreban posao u Rusiji.
Zanimaju me stolarski radovi.Imam veliko stolarsko iskustvo i radim parkete.
Konkretno me zanimaju radovi za sledecu olimpijadu u gradu Soči.Cuo sam da se mnogi nasi ljudi salju na radove u Sociju.
Ukoliko je to nemoguce moze i bilo gde u Rusiji.Molim vas pomozite mi:worth:
 
Pozdrav.Ja sam Dragomir iz Beograda.Hitno mi je potreban posao u Rusiji.
Zanimaju me stolarski radovi.Imam veliko stolarsko iskustvo i radim parkete.
Konkretno me zanimaju radovi za sledecu olimpijadu u gradu Soči.Cuo sam da se mnogi nasi ljudi salju na radove u Sociju.
Ukoliko je to nemoguce moze i bilo gde u Rusiji.Molim vas pomozite mi:worth:
Druze tamo ti rade Uzicki Putevi,oni su uzeli dodatni posao,to jest finis radove za taj kompleks zgrada koji su do sada gradili !!!99% te radove dace pod izvodjacima,tako da ti je kod njih mrka kapa!Probaj kod ovih sto salju ljude za Ek.Gvineju!To je projekni biro centerline!!!Ako budes hteo broj tel.napisi mi u privarnoj poruci !!!Firma dole radi zadnjih 10 godina,100% sigurna i zarade mnogo bolje nego u Rusiji!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top