Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako....pitala sam za velka 1 gradiliste.tamo su bili danas...dejan jeste tamo i kaze "sve je ok i nebrini"(kome je ovo upuceno znace kad procita) tamo je ok sve,ali sutra idu na gradiliste 51 nps 26. kaze tamo ce biti signala..e sad do sutra neznam nista vise....da li svi sa velke idu tamo-to neznam
 
Poslednja izmena:
tebi muz u Habarovsk?

da-da! Muz na NPS-36 - to je, gledajuci kartu, jedno 250 km na jug od Habarovska. Uz kinesku granicu.
Ja sam imam par prijatelja, koji su zive u Ussurijsku i Birobidzanu, I moja kuma zivi u Habarovsku. Tako da sam mnogo raspitivala se u vezi rada u tom kraju. Iz svoj informaciji, koju sam cula ili procitala na ruskom inetu dolazim do zakljucka da je sama gradjevina od velikog drzavnog znacaja, kako pise na sajtu VSTO - tamo rade najkvalifikovane radnike i strucnjake. Sem toga stranci mnogo bolje placene od "domacih". Kako sam shvatila, nasi rade za firmu Velesstroj DOO, (sediste u Moskvi). Jako tamo lepa priroda, ali ima tigrova i medveda :-)))) Zime vrlo jake - ne znam kako ce izdrzati te mrazovi...
Оvde ima malo slika iz tog mesta, gde nalazi se NPS-36:
http://fskees.livejournal.com/52626.html
 
Angela Magyar Tarnaji, jesam na fejsu sam. Vec sam prihvatila tvoj poziv druziti!
Danas zvao muz oko 11:00 po Srbiji. Rekao, da je oni u Habarovsku. Danas radili negde u centru grada. Zadovoljni :-)))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top