Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim ja da si ti dobra...ali jedino za raspravu. idi kod komsinice na kafu pa tracari.Ovo je mesto za informacije a ne za chatovanje. Tema glasi: Posao u Rusiji,pa se toga i pridrzavaj. Hvala.

Još jedan ovako uvredljiv post i moraću da budem moderator.
Tebe niko ne tera da čitaš, niti da se šališ. Tema je bila živa i pre, a živa je od ljudi i njihovog duha, jakog i zdravog u ovom haosu od života. Veliki deo tog duha, koji im još drži glavu iznad vode, kao i njihovim porodicama, je upravo u šali, priči ali kontrolisanoj, namenskoj da podigne posustao moral, da nadu.
Naravno da su potrebne informacije, zato tema i postoji, i ima ih takodje zahvaljujuži ovim ljudima, ali ovde su živi ljudi i komunikacija, svakakva, tužna, vesela, nespokojna, nekad očajna...kao i život.Tako će biti i dalje, dok su ovi ljudi tu i njihov pozitivan duh.

Još jedna suva informacija, ja sam moderator Ekonomije :lol:
 
Poslednja izmena:
Još jedan ovako uvredljiv post i moraću da budem moderator.
Tebe niko ne tera da čitaš, niti da se šališ. Tema je bila živa i pre, a živa je od ljudi i njihovog duha, jakog i zdravog u ovom haosu od života. Veliki deo tog duha, koji im još drži glavu iznad vode, kao i njihovim porodicama, je upravo u šali, priči ali kontrolisanoj, namenskoj da podigne posustao moral, da nadu.
Naravno da su potrebne informacije, zato tema i postoji, i ima ih takodje zahvaljujuži ovim ljudima, ali ovde su živi ljudi i komunikacija, svakakva, tužna, vesela, nespokojna, nekad očajna...kao i život.Tako će biti i dalje, dok su ovi ljudi tu i njihov pozitivan duh.

Još jedna suva informacija, ja sam moderator Ekonomije :lol:
Mozes ti i odmah da budes sta god zelis,to je tvoj problem.Ja nisam nikoga uvredio tako da.....blokiraj,zabole me!!!!
 
Nakon lekarskog pregleda se ceka malo,to malo moze da bude oko mesec dana. I mene su obavestili za lekarski,ali ja se ne brinem toliko,cak bi mi odgovaralo da me puste bar jos najmanje mesec dana, da zavrsim poslove koje sam vec pogodio. Bitno je da su ga obavestili.
Hvala ti, baš si mi pomogao. I mi smo imali razne planove, pa bi bilo super kad bi čekao oko mesec dana posle lekarskog, ali ne bi bilo dobro da ga dugo ostave da čeka. Hvala ti, i izvinjavam se na duplom postu, nova sam na forumu, pa nisam baš vešta:rumenko:
 
Stiglo mi je priglasenje pre deset dana kada sam i obavesten, Datirano je do 15 septembra, sto znaci da je izdato 15 maja i trebalo je da prođe petnaest dana da bi stiglo u Beograd. Bas su brzi, nema sta! Kako sam ja upućen, priglasenje se radi na osnovu traznje sa gradilista. Ispravite me ako gresim. Zovem kol centar i gospodja me obavestava da se ceka potvrda sa gradilista. Nista mi nije jasno. prosli petak i subotu otisle su dve grupe za NPS1 i medju njima ljudi moje struke. Nema logike. Ako je neko upuceniji kako ovo funkcionise neka nam svima objasni zasto je potrebna potvrda sa gradilista ako je vec upucen zahtev za konkretno ime i prezime zbog dobijanja priglasenja?
Svaki put kada pozovem da se raspitam uvek dobijem drugaciji odgovor, sto govori da me samo skidaju sa dn. reda.
 
Hvala ti, baš si mi pomogao. I mi smo imali razne planove, pa bi bilo super kad bi čekao oko mesec dana posle lekarskog, ali ne bi bilo dobro da ga dugo ostave da čeka. Hvala ti, i izvinjavam se na duplom postu, nova sam na forumu, pa nisam baš vešta:rumenko:

Imam nekoliko prijatelja koji su otisli da rade preko Hopexa,tj.sada Velestroj.Svi su uglavnom cekali po nekoliko meseci,otprilike 3-5 meseci. Ja sam bio na razgovoru pre nesto vise od mesec dana,trebao sam vec dva puta u toku proslog meseca da idem da radim ali nije mi stigla avio karta.U petak su me zvali da budem spreman za lekarski.Nisam pitao kada ce biti lekarski,niti ih forsiram pozivima. Ja ih ne zovem. Ako im trebam zvace oni,isto preporucujem i tebi,tj.tvom muzu.Uglavnom svi od mojih prijatelja su cekali oko mesec dana nakon lekarskog,otprilike.
 
Stiglo mi je priglasenje pre deset dana kada sam i obavesten, Datirano je do 15 septembra, sto znaci da je izdato 15 maja i trebalo je da prođe petnaest dana da bi stiglo u Beograd. Bas su brzi, nema sta! Kako sam ja upućen, priglasenje se radi na osnovu traznje sa gradilista. Ispravite me ako gresim. Zovem kol centar i gospodja me obavestava da se ceka potvrda sa gradilista. Nista mi nije jasno. prosli petak i subotu otisle su dve grupe za NPS1 i medju njima ljudi moje struke. Nema logike. Ako je neko upuceniji kako ovo funkcionise neka nam svima objasni zasto je potrebna potvrda sa gradilista ako je vec upucen zahtev za konkretno ime i prezime zbog dobijanja priglasenja?
Svaki put kada pozovem da se raspitam uvek dobijem drugaciji odgovor, sto govori da me samo skidaju sa dn. reda.
Ne znam tacno kako ide sa tim priglasenjem,ako neko zna bolje neka objasni. Ja sam bio na razgovoru 30-og Maja,a vec posle par dana su me zvali da me pitaju da li zelim da idem jer sam na spisku za 9 Jun.Medjutim,nije mi stigla avio-karta pa su me obavestili da mi je pomereno za 17 Jun i da imam priglasenje.medjutim opet nije stigla avio karta. Sad su me zvali u petak da mi kazu da ce da mi zakaze lekarski i da verovatno cu ici na 6 meseci a ne kao ostali na 1-3 meseca. Kako,zasto,zbog cega....nemam pojma. Eto toliko,ako neko zna vise ja bi zamolio da svako po nesto pametno napise. Hvala,pozz
 
A, ne, neću da te blokiram, čak ni post neću da obrišem, samo si kažnjen (moram ovde da napišem jer na Ekonomiji nemamo temu za prekršaje...s razlogom :lol:)

Ma mozes slobodno.Blokiraj,kaznjavaj,brisi...radi sta ti volja. Za razliku od drugih koji nemaju sta da rade ja bar pomazem onoliko koliko znam i koliko sam ja upucen. Tako da....ne zanimas me sa pretnjama.
 
Vidim ja da si ti dobra...ali jedino za raspravu. idi kod komsinice na kafu pa tracari.Ovo je mesto za informacije a ne za chatovanje. Tema glasi: Posao u Rusiji,pa se toga i pridrzavaj. Hvala.
definitivno vidim da ti ne prija u ovoj temi, ali vrata uvek otvorena - mozes izaci slobodno. A verujem da i mi necemo propasti bez tvojih informacija
 
S' vremena na vreme svratim da vidim šta se dešava, onako iz prikrajka. Pre svega želim sve da vas pozdravim i poželim prijatan dan, a poseban pozdrav šaljem kevi. :heart:

Morao sam da se uključim kada sam video da i dalje ima onih koji se prave pametni a ne znaju gde je levo, pri tom vređajući dame. Kao i svaki normalan čovek, neću ostati imun na takvo ponašanje iako nisam tu da nekome sudim. Milane, prestani sa takvim ponašanjem i doprinesi temi tako što ćeš svoje informacije i saznanja podeliti sa ostalima! Svađalačkom retorikom nikako nećeš doprineti osim da budeš sankcionisan ako to već nisi i pored svih zasluga. Napadati žene i nije neki viteški potez! Očekujući da ćeš i samnom ući u raspravu, unapred te ubeđujem da ti to neću dozvoliti!

Drugari, još jednom pozdravlja vas vaš Njegoš!
 
S' vremena na vreme svratim da vidim šta se dešava, onako iz prikrajka. Pre svega želim sve da vas pozdravim i poželim prijatan dan, a poseban pozdrav šaljem kevi. :heart:

Morao sam da se uključim kada sam video da i dalje ima onih koji se prave pametni a ne znaju gde je levo, pri tom vređajući dame. Kao i svaki normalan čovek, neću ostati imun na takvo ponašanje iako nisam tu da nekome sudim. Milane, prestani sa takvim ponašanjem i doprinesi temi tako što ćeš svoje informacije i saznanja podeliti sa ostalima! Svađalačkom retorikom nikako nećeš doprineti osim da budeš sankcionisan ako to već nisi i pored svih zasluga. Napadati žene i nije neki viteški potez! Očekujući da ćeš i samnom ući u raspravu, unapred te ubeđujem da ti to neću dozvoliti!

Drugari, još jednom pozdravlja vas vaš Njegoš!
A ko tebi drma kavez? Nisam ja nikoga dirao.Prvo procitaj sve od pocetka. A ako nekome smeta,mozete svi zajedno da se ukljucite kome ja smetam i da mi popusite.To je sve za sada sto mogu da vam dam :D
 
Ode ti drugar u zaborav i prije nego što si se uključio u temu valjano. Ovdje učestvuju ljudi, a mjesta za takve kao što si ti, ovdje jednostavno nema! Raduje me činjenica da sam prokljuvio kakva si osoba, jer glupo je reći čovjek. Takvi, ako se kojim slučajem zadese na bilo kom gradilištu obično prođu iskompromitovani svojim delanjem da im se kupuje karta za nazad i prije nego što možeš da zamisliš.

Sjedi đe si, jer i za đe si nijesi!
 
Poslednja izmena:
A ko tebi drma kavez? Nisam ja nikoga dirao.Prvo procitaj sve od pocetka. A ako nekome smeta,mozete svi zajedno da se ukljucite kome ja smetam i da mi popusite.To je sve za sada sto mogu da vam dam :D

Milan013 ban od dva dana, a ovo zadržavam kao avans za dalje, kao i naravno sve sledeće poruke neprikladnog tipa.
Korisnik obavešten

- - - - - - - - - -

Njegošeeeeeeeeee, pa di si majkino :heart:
 
Нема потребе за свађом,ја се још једном извињавам на својој "глупости" што сам прокоментарисла за Теленор картицу,опростите,требала сам послати ПП Јелени,а не да давим и да пишем пост.Моја грешка,нема потребе за даљим свађама и ружним речима. :rumenko:
 
Pufnice, ti nisi ništa kriva i nema potrebe da se izvinjavaš zbog tudjeg nevaspitanja.....
Ovo je forum, ljudi pišu ono što misle da treba, a način komunikacije i tolerancije govori ko smo i kakvi smo.
Ajmo dalje decooooooooooo :heart:
 
Ja moram ovu poruku pufnici još pred svima vama da napišem,jer mi je važno da se zna da nisam poslala poruku pufnici s namerom da se svađam...
Zaista,nije mi to namera.Želela sam samo da podelim informacije,ne da optužim pufnicu da laže,kako se ona osetila prozvanom.Koliko se sećam ti u postu nisi ni napisala kad je to bilo kad si zvala Rusiju,a tarife se menjaju non-stop,kako ti mogu reći da izmišljaš?Nemoj tako da misliš.Ovde sam radi druženja,novih informacija,pa ako nekako mogu i ja da pomognem,da pomognem,ali nikako nisam tu da napadam ljude.Još jednom izvini,ako si u mom postu osetila da te napadam,zaista mi nije namera. :bye:
 
Ja moram ovu poruku pufnici još pred svima vama da napišem,jer mi je važno da se zna da nisam poslala poruku pufnici s namerom da se svađam...
Zaista,nije mi to namera.Želela sam samo da podelim informacije,ne da optužim pufnicu da laže,kako se ona osetila prozvanom.Koliko se sećam ti u postu nisi ni napisala kad je to bilo kad si zvala Rusiju,a tarife se menjaju non-stop,kako ti mogu reći da izmišljaš?Nemoj tako da misliš.Ovde sam radi druženja,novih informacija,pa ako nekako mogu i ja da pomognem,da pomognem,ali nikako nisam tu da napadam ljude.Još jednom izvini,ako si u mom postu osetila da te napadam,zaista mi nije namera. :bye:

Јаоооооо,неееее,нисам заиста помислила на тебе и твој пост,нити сам се осећала прозваном ;) само што сам започела непотребну конверзацију око позива за Русију,а евидентно да сам прескочила да је неко већ писао о томе и дође до те непотребне свађе.Ај сад сви :gace: ово дође као бела застава и примирје :hahaha:
 
Moram da kazem nesto,umrecu ako ne kazem.Osim one zadnje poruke onaj lik je ovde bio pravo jedno osvezenje da malo razmrda stvari.Bas mi zao sto se zezno na zadnjoj poruci i sto ka majka izbaci.Pozdrav za svePufnice oko moje opusti se.
 
Moram da kazem nesto,umrecu ako ne kazem.Osim one zadnje poruke onaj lik je ovde bio pravo jedno osvezenje da malo razmrda stvari.Bas mi zao sto se zezno na zadnjoj poruci i sto ka majka izbaci.Pozdrav za svePufnice oko moje opusti se.

Meni nije žao sinko....takvih je pun forum kao i takvog rečnika i ponašanja, a ovo je specijalna tema sa istim takvim ljudima...specijalnim. Forum čine ljudi, i on je onakav kakvi su i oni.
Scaki naš post govori o tome kakvi smo i šta nam je potrebno.
Tržavice, svadjice su sasvim normalne, ali ne može se doći i reći sve ovo su gluposti, drugi da se vredjaju itd.
Pa i novine kad kupiš ne čitaš sve, nego ono što te zanima, pa tako i na forumu....ima foruma za svačiji ukus i ponašanje.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top