Posao u Rusiji - Strana 2
Strana 2 od 626 PrvaPrva 1234561252102502 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 15635

Tema: Posao u Rusiji

Početnik
    Učlanjen
    04.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Posao u Rusiji

Druze,zainteresovan sam za rad napolju,konkretno posao vozaca,pa mi posalji broj tel ili adresu agencije kako bih se detaljno raspitao.alexyu73@yahoo.com

Početnik
    Učlanjen
    06.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Meni je hitno potreban posao u Moskv i ako bi neko mogao da me poveze sa nekom nasom firmom koja bi me primila u radni odnos bio bih PREZAHVALAN!!!.Imam stan,radnu vizu na godinu dana i medjunarodnu vozacku B kategorije tako da firma ne bi morala za mene nista placati.
    Imam iskustva u polu sa rigipsom i odlicno vladam ruskim jezikom.
    MOLIM VAS POMOZITE

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ds1989ns Pogledaj poruku
    Поздрав! Доста времена сам провео у Русији, а конкретно прегазио сам је од почетка до краја (буквално)! Увек сам био у грађевини и могу вам рећи пар ствари... Многе наше фирме тамо раде , а услови варирају. Смештај је углавном за преживети, али не иде се тамо на одмор јел... Плата (конкретно моја) варирала је од 2000$ до 2500$ за месец дана (+ плаћен смештај и храна).Е сад једини је проблем што нема кући док шеф не каже - уколико хоћеш да ти фирма плати пут (и да се вратиш следеће сезоне). Остаје се минимум 4 месеца па до 10 (понављам - моје искуство). Што се тиче услова рада-у Русији је закон да се ради до -25 (нек ме неко исправи ако грешм). Ради се по 10ак сати дневно (негде и суботом и недељом). Ако неког занима нешто конкретно а ја знам одговор нек пита. Поз!
    Pitam
    Kako da posaljem muza u Rusiju? Rad na gradjevini. Vodoinstalater sa visegodisnjim iskustvom.

Aktivan član miskov (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio TijanaR Pogledaj poruku
    Pitam
    Kako da posaljem muza u Rusiju? Rad na gradjevini. Vodoinstalater sa visegodisnjim iskustvom.
    Za dobre vodoinstalatere ima posla i ovde a tebi je izgleda bitno da ga pošalješ što dalje
    Bolje biti malo lud, nego malo pametan!

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Da, u pravu si, ima posla ali nema para. Tesko je naplativ rad.
    A to sto ti mislis da zelim da ga posaljem sto dalje, gresis.
    On zeli da ide da radi u Rusiju, ali kako je ceo dan na poslu, bas i ne stize da se mota po forumima, pa sam ja zaduzena za to.
    Najvise bih volela da on ne mora ujutru da ustane i da ode na posao, a opet da ima platu od koje mozemo normalno da zivimo.

Nov član
    Učlanjen
    20.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Gospodjo Tijana evo ti broj tel.069627995 za poso u rusiji .preko posrednika .nije prevara zagarntovana plata na vreme oko 5$ sat stan+hrana grad Soci.pozz

Nov član
    Učlanjen
    20.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Za gos.Tijanu 069627995 rad u Soci

Nov član
    Učlanjen
    20.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

za gos Tijanu tel.posrednika 069627995 radi se u soci stan +hrana ozbiljna firma,jasm proveo godinu dana u toj firmi plata na vreme

Početnik
    Učlanjen
    18.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala

Nov član
    Učlanjen
    22.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

druze ja sam vlada i jako bih voleo da saznam nesto vise o agenciji tog tvog prijatelja,posto vec dugo pokusavam da nadjem nacin da odputujem u rusiju kako bih radio tamo na gradjevini.mnoge price o poslovima u rusiji su rekla kazala, pa ako je ta prica ozbiljna voleo bih da mi posaljes kontakt telefon ili mail. pa da mogu ozbiljno da razgovaram o poslu.hvala unapred.

Nov član
    Učlanjen
    25.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozz
    Ja sam takođe zainteresovan... Molim te pošalji mi kontakt agencije
    kolac@nadlanu.com

Zainteresovan član Bexo (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    21

Ja inace radim i zivim u russiji koga sta interesuje neka pita slobodno

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav svima na forumu!
    Pitanje : kako, gde, i s kim na posao u Rusiji u metalskoj struci ?

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav Bexo i pitam da li se moze naci posao za bravare i varioce u Rusiji i da li ti mozes da preporucis neke preduzetnike,posrednike ili firme koje mogu da vode ljude na rad tamo.

Hvala!

Početnik
    Učlanjen
    28.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Evo pitanje i za Kostu1703, jel moze da ostavi brojeve telefona tog njegovog poznanika koji zaposljava ljude u Rusiji ili da neko od clanova koji su pitali Kostu za brojeve, napisu ovde brojeve telefona ako su
    ih dobili.

Buduća legenda
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    335

Svakome kome treba broj neka mi se obrati na pp.........Meni je glupo ostavljati broj telefona javno ovde...

Ili neka ostavi poruku ovde da hoce broj telefona............

Buduća legenda
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    335

Sad sam video...koliko znam preko Vlada Srbije i Vlada Ceske bio je otvoren program zaposljavanja za nase ljude u Ceskoj, bas metalske struke..........Mislim da je taj posao preuzela neka agencija za zaposljavanje u Beogradu......Raspitaj se sam oko toga........beoposao, ili nesto slicno......

Nov član
    Učlanjen
    03.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Molim ako mozes i meni broj telefona!!!hvala!! skboba@yahoo.com

Početnik
    Učlanjen
    03.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bexo kakve su šanse da žena,odličan poznavalac srpske nacionalne kuhinje dođe do posla u Rusiji?

Zainteresovan član Bexo (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    21

Citat Original postavio amorozo Pogledaj poruku
    Bexo kakve su šanse da žena,odličan poznavalac srpske nacionalne kuhinje dođe do posla u Rusiji?

Pa sad,sta reci .Recimo ima dosta ovde nasih srpski firmi gradjevinski sa domacom kuhinjom pa im verovatno i trebaju takvi profili.Dosta su cesti i nasi restorani ovde ,pogotovo u moskvi .
    Plate kakve su za tu bransu ne znam samo mogu reci da recimo u moskvi za neki malo ozbiljni posao plata nije manja od neki mozda 1000 evra .
    Kad kazem ozbiljni posao mislim na poslove gde se trazi neko znanje i specijalnost.
    Standard je recimo osim stanova dosta jeftin,
    benzin 40 dinara
    hleb 20 dinara
    piletina kg 200 din
    mleko l 30 din
    i td .... da ne nabrajam sve,cisto da imas uvid i neku sliku kako je ovde.

pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    03.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Hvala!Muž je oboleo i još nema uslova za penziju pa je na meni da se staram o nama.Sasvim se solidno služim ruskim jezikom a i oboje smo rusofili.Znam da je Rusija ogromna ali u meni se radja ideja da pođem put nje pa da pokušam na licu mesta da se snađem.U zrelim sam godinama koje predstavljaju određenu zaštitu a tu je i znanje jezika.Imala sam pre desetak godina priliku da provedem 2 nedelje u Permu i bila sam oduševljena.Sada razmišljam o Arhangelsku.Šta misliš o varijantidem,iznajmim sobu pa krenem da tražim posao.Pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    04.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kosta1703 Pogledaj poruku
    Svakome kome treba broj neka mi se obrati na pp.........Meni je glupo ostavljati broj telefona javno ovde...

Ili neka ostavi poruku ovde da hoce broj telefona............
    kosta meni treba broj telefona ako je moguce Zelim da radim u Rusiji. ako mozes posalji mi broj na veca1001@live.com

Zainteresovan član KljucZaBravu (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    21

Citat Original postavio amorozo Pogledaj poruku
    Hvala!Muž je oboleo i još nema uslova za penziju pa je na meni da se staram o nama.Sasvim se solidno služim ruskim jezikom a i oboje smo rusofili.Znam da je Rusija ogromna ali u meni se radja ideja da pođem put nje pa da pokušam na licu mesta da se snađem.U zrelim sam godinama koje predstavljaju određenu zaštitu a tu je i znanje jezika.Imala sam pre desetak godina priliku da provedem 2 nedelje u Permu i bila sam oduševljena.Sada razmišljam o Arhangelsku.Šta misliš o varijantidem,iznajmim sobu pa krenem da tražim posao.Pozdrav
    Nikad ne idi na taj nacin.Ne znam koliko godina imate.Posla ima dosta u Rusiji,ali nisu plate dovoljne za jednu takvu pustolovinu.A to jeste pustolovina.Najbolje je otici,na rad gde imas smestaj i hranu.To nude nasi posldavci.Ima tu i neplacenih plata..i problema..ali ipak..ima i dobrih.Ja sam isao u gradjevinu u Ekaterinburg..tesar sam bio..sve placeno..plata ostaje cisto.E to je dobro..Inace..malo rusa ima platu kao mi..ali su oni i osigurani..i imaju stanove...

Nov član
    Učlanjen
    10.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Cao svima! Interesuje me posao u Rusiji, gradjevina! Majstor sam, dugo sam radio u Zrenjaninu GIK "BANAT". Da li moze neko da mi posalje brojeve kontakt telefona nekih firmi koje se bave gradjevinom u Ekaterinburgu. BEXO i kosta1703 molim vas posaljite brojeve!

zeljko.stojkovski@gmail.com

Početnik
    Učlanjen
    03.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Znam da ste u pravu ali muka čoveka na sve natera.A i jako je teško stupiti u kontakt sa našim poslodavcima u Rusiji.Sada se nadam da će mi to omogućiti čovek o kome je govorio Kosta 1703.Momci,vi koji tražite da vam kosta pošalje broj telefona ,zašto ga ne poslušate pa mu se javite na PP?Ja sam to uradila i odmah mi je odgovorio i ovom mu se prilikom zahvaljujem.Kamo lepe sreće da su i drugi tako voljni da pomognu.

Slične teme

1. Sve o Rusiji
    Autor Bara Kob Ama u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 11.02.2009., 19:44
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.11.2007., 08:57

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku